Küllerden Doğmak Vol.2

Yapmaya çalışacağım akşam 6dan sonra pazara markete gideceğiz ondan sonra hastaneye uğrayacağız gel yerleştir derken vakit kalırsa yapacağım. Kalmazsa da yarın artık. Yarında yine odaları değiştirmeyi düşünüyorum düzen olarak. Baya bir isim var. Sonra da biraz bakım yapacağım. Sürekli değişik lik yapıyorum, her hafta mutlaka. Valla canıma yazık ama rahat etmiyor içim nedense alışkanlık

Boğa burcu özellikleri var sanki sende
Maşallah
En zoru cam dolap işleri

Günlük 5li
Kalan son dolap silinecek
Ütü yapılacak
Yemek yapılacak
Mutfak toplu bırakılacak
Çocuklarla ilgilenilecek
Çamaşır yıkanacak

Buraya yazınca yapıyorum işleri
Bir tek ben mi böyleyim bilmiyorum.

Ellerine sağlık. O enerjinin çok değil, çeyreğinden bana da yollasana..

Günlük 5li
Kalan son dolap silinecek
Ütü yapılacak
Yemek yapılacak+
Mutfak toplu bırakılacak+
Çocuklarla ilgilenilecek+
Çamaşır yıkanacak+

Çocuklarla vakit geçirirken zamanın nasıl geçtiğini anlayamadım. İlk iki maddeyi yapacak halim kalmadı.

Ellerine sağlık. O enerjinin çok değil, çeyreğinden bana da yollasana..
Ay valla o enerjim ayın 25 günü varsa 5 günü yok oluyor hayatı sorgulama aşamasına geçiyorum ya valla ben. Ben niye çamaşır yıkıyorum diye ağladığımı bilirim Bazen evlilik bana ağır geldi yetişemiyorum diye dolanıyorum evde

Ütü hariç hepsini yaptım

5 günde olmayıversin artık . Bende ayın 5 günü enerji varsa,25 günü yok

günaydın hanımlar,

dün kv de yemek yedik. sonra yürüyüş yaptık 9buçukta eve geldim o saatten sonra da iş güç hak getire. sabah evden çıkmadan bi 5 dk fırsat buldum 3 tişort 1 pantolon ütüledim. ütü bitti mi nerede? damlaya damlaya göl olurun damlata damlata gölü bitiririz versiyonu bu:)

bugün işten gelip yemek yapıp spora gidip dönüşte çamaşır yıkayıp mutfağı toplama hedefim var. tabi önce asılı çamaşırlar toplanacak birde işler bitmiyor.

Günaydın hanımlar bol enerjik geçsin gününüz

Bugün yapılacaklar

• Banyo-tuvalet yıkanacak
  • Bulaşık makinesi boşalacak
  • Ev süpürülecek
  • Yerler silinecek
  • Toz alınacak
  • Yemek yapılacak
  • Ütü yapılacak
  • Ev düzenlenecek Değişiklik yapılacak
Şimdilik aklıma gelenler bunlar akşama yazarım neler yaptığını

Tünaydın lar..
Dünkü bildirimden sonra akşam yemeğinin kalan aşamasını tamamladım, yanına ek yemekler yaptım. Okuldan gelen kızımla iki saat ders çalıştık (ben de çalışıyorum ki ona anlatarak çalışturayım). Akşam yemeği hazırlığı, toplanması, çay, Makinaya bulaşık yerleştirme büyükleri ve plastikleri elde yıkama, mutfak toparlamaaaa
Ve
" gün biter gülüşün kalır bende..."

Bugünün bildirimini ayrı yapmak istedim.
Bulaşık makinası boşaltma,
Sineklikleri yıkama,
İki balkonu yıkama ,
Bakliyatların olduğu çekmeceler temizlik ve düzenini sağlama,
Wc yıkama,
Kuruyan çamaşırları toplayıp, katlayıp yerleştirme
Kişisel bakım..

Öğleden sonra yapmayı planladıkları ise,
Toz alma,
Kv banyosu,
Çamaşır yıkama
Ve tabii yine ders..

Kolay gelsin hepimize..

Ben gelemedim bildirime(dün benim küçük hep ağlama modundaydı.kucağına al indirme dedi sürekli.öğleye kadar kahvaltı hazırladım yedik topladım okula mücver yaptım.çocuğu okula hazırladım.o ağlarken zar zor yemek yapabildim.ye topla kaldır başkada bişey yok

Buraya yazınca yapıyorum işleri
Bir tek ben mi böyleyim bilmiyorum

Senden başka yok:))

Ben yaptıktan sonra yazıyorum. Garanticiyim biraz..

Bende:)

Ayda 5 güncük için harap etme kendini.o kadarıda normal zaten.o günlerde de kendine vakit ayır deşarj ol

5 günde olmayıversin artık . Bende ayın 5 günü enerji varsa,25 günü yok

Al bendende o kadar.belki 5 bile yoktur:/

" gün biter gülüşün kalır bende..."

Temizlik biter yorgunluğu kalır bende:)

Sabah bildirimi

Tibet yapıldı.yataklar toplandı.wc yıkandı.klozet yıkandı.banyo aynası silindi.kahvaltı hazırlandı.beslenme için patates haşlandı soyuldu.çocuk okula hazırlandı

Yapılacaklar

• Mutfak toplanacak
  • Kuru fasulye haşlanıp pişirilecek
  • Namaz kılınacak
  • Ev süpürülecek
  • Kısmet:)

Ben genelde öğlene kadar yapıyorum işlerimi öğleden sonra takiliyorum arkadaşlarla falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…