Küllerden Doğmak Vol.2

Evet efendiiiim, yine yeni bir bildirimler karşınızdayım..Önce hayırlı cumalar diliyor ve listeme geçiyorum:
  • Çaydanlık parlatıldı,
  • Ocak silindi,
  • Evdeki aynalar silindi,
  • Mutfak çöp kovası temizlendi,
  • Poğaca yapıldı ,
  • Yerler süpürüldü silindi,
  • Kuruyan çamaşırlar yerleştirildi,
  • Yeni çamaşır atıldı,
  • Dikiş tamir işleri yapıldı,
  • Kapı silindi

Sadece anne olanlara değil, anne adaylarına ve annelik arzusunda olanların da bu duyguyu yaşamaları dileğiyle kutluyorum gününüzü ..
Aslında kararsiz kaldim bunu yapmak icin ama artik cok geç resmi.yujlemis oldum . Umarım kimseyi incitmemişimdir

Son düzenleme:
Ber ra
Allah kolaylık versin. İnşallah Hızır gibi yetişir birileri imdadına.
Borç zor bi şey. Benim ev kredim bu ay bitti. Allah herkese borcunu ödeme kolaylığı versin.
Gozun aydin.
Ber ra allah yardimciniz olsun.
Ya ben ramatolojiye gittim ramatolojide benim branjim değil dedi ama araştıralım bakalım dedi ilgilendi yani gerek.görürse fiziğe gönderecek
zambak86 SchonerDuft gecmis olsun kizlar.
Allah saglik versin. Hangi sehirdesin ozelden yazsana. En onemlisi saglik. Neler satiyorsun resim atarmisin?
Olabiliir.

Bugün yapılanlar:
  • Tüm evin dağınıklığı toplandı.
  • Tüm ev süpürüldü.
  • Toz alındı.
  • Aynalar silindi.
  • wc -lavabo-banyo temizlendi.
  • kuruyan çamaşırlar katlanıp yerleştirildi.
  • 2 makine çamaşır atılıp serildi.
  • Nevresim değiştirildi.
  • Tezgah -ocak temizlendi.
  • Ramazan için hazırlık yapılıp dolaba kondu.
  • Örtüler silkelendi.

Neler yaptin ramazan icin? Masallah cok is yapmissin. Bugunun caliskani ve hamarati sensin. Bu nazar boncugu benden sana hediye olsun.

Neler yaptin ramazan icin? Masallah cok is yapmissin. Bugunun caliskani ve hamarati sensin. Bu nazar boncugu benden sana hediye olsun.
Teşekkür ederim :) geçen gün sarma koydum, bugün dolma, sulu yemek için ve ızgara için köfte koydum, yarında nohut ve fasulye haşlayıp koyacağım bakalım belki börek poğaça falan da koyarım üşenmezsem, hazır iyi oluyor özellikle Ramazan da:) siz neler koyacaksınız küldaşlar

Sadece kofte düşünüyorum. Vakit de kalmadı..

14 mayıs 5lim
1. Ütü yapılacak
2. Mutfak işleri yapılacak
3. Çamaşır yıkanacak
4. Dağınıklık toplanacak
5. Çocuklarla oyun saati yapılacak

Bunlar yapılmazsa kendime çılgınca spor yapma cezası vereceğim.

Günaydın
Dün tüm ev süpürüldü sonra parka vs gittik.

bugün balkonlar yıkanıp banyo-wc tarafları temizlenecek
tüm ev silinecek.

evde boş kalan odama kullanmadığım ne varsa koydum. hergün biraz biraz ayıklama yapıcam.

Daha yemeğim de yok ortada :)

günaydın
dün sadece mutfağımın tezgahını iyice sildim bulaşık makinesini boşaltık eşimle kirlileri attık çamaşır serim topladım buzdolabında atılacakları attım çöpleri attım. bugün pek birşey yapmayacam yemek ve çamaşır dışında tüm enerjimi çarşamba akşamına saklıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…