Küllerden Doğmak Vol.2

Günaydın kül perileri
Hepiciğinizi çok seviyorum ya. Keşke bir gün buluşabilme imkanımız olsa. Yazılanları keyifle okuyorum. Birazdan da alıntılara geçerim. Öncesinde gününüzü aydın eyleyeyim dedim. Her ne kadar tükan sahibi geç de gelse :KK70::KK70:

Vee günün bonusu alerjim tuttu .on yüz bin milyon kere hapşurdum:/ilaç aldım yarın sersem sersem gezmesem barii
chentiq chentiq hani biz mutlu ve pasaklı olacaktık vaz mı geçtin cancazım:))
O değil ne kadar yaparsam yapıyım hep az geliyor daha şu iş var filan diye beynimde sürekli bişeyler:))
Ben hatamı buldum .istikrarlı değilim.
o alerji beni de mahvediyor inanki. mutluluk pasaklılık ve imanı gevremiş ama temiz bir evde oturmak arasında gidip gelmekteyim. :KK70: tipik terazi burcu kararsızlığı :KK70:
:ruh::ruh:aman allahım bide çocuklar vad ben senin yaptığının onda birini bile yapmamışım evi toparladım yazlık kışlık ayırdım dünden yemeğim vardı onu yedik mutfağı topladım çay sonra onu topladım bu kadar kendimden utanıyorum :sinirli:
olsun. her zaman çok iş diye bir şey yok

zinciri kırmadan her gün azda olsa bişeyler yapıyorsun
bu benim aklımda gene şimşekler çaktırdı.. acaba zinciri kırmadan her gün ne yapsak ????

Günaydın küllü hanımlar,

Ama maşallah küllerinizi savurup, güllerinizi takmışsınız çoğunuz.
ne güzel hitaplar bunlar böyle

Belli olmaz yinede bir sabah ansızın silebilirim:)))
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

kubdef nasılsın canım,o zaman yazını okudum ama cevap yazamamıştım,1.5 aylık olunca görüşelim demiştin 42 günlük olduk olur mu:)gerçekten desteğe ihtiyacım var ,sütüm az, ev temizlik düzen isriyor,hamileyken epey kilo aldım sütüm az diye yememi azaltamıyorum ,yani lohusalık depresyonum devam ediyor:mad:
sütüm yetiyor olumlamaları yap. böyle dedikçe kendi kendini bloke ediyorsun. ben de internetten pekmezimsi bir macun almıştım. anne sütü arttırıcı macun diye. bitkisel bir karışımdı. tadını o kadar sevmiştim ki emzirme bittiğinde bile yemeye devam ediyordum. pompa ile sürünü çekmeyi deneyebilirsin. ne kadar çok uyarılırsan o kadar çok üretirsin. ihtisas yaptım bu alanlarda. gaz sancısına acı elma yağıyla bebeğın topuklarına masaj yapabilirsin. I L U masajı yapabilirsin videolarını görürsün nette... bir de için şiştikçe gel gel yaz. burada depresyonsavar bir bacın var :KK70::KK70:

Bol dereotu ve günde 4 litre (kusana kadar) su...
Ben 5 lt'lik tencereyle kuru incir, kuru kayısı, çekirdekli ve çekirdeksiz kuru üzüm kaynatıp suyunu içer, posasını yerdim.
Gidip de sütün olsun diye baklava vs tatlı yeme, kilodan başka bir işe yaramıyor.
Bol bol bakliyat yemelisin. pişirirken içine kimyon atarsan sana ve bebeğe gaz da yapmıyor....
o kadar özledim ki emzirme dönemlerini. Ama ikinci çocuğu istemiyorum, Allah isteyene versin.
ben de emzirme dönemimi seviyorum. iki çocuğumda kendi kendine erkenden bıraktı. bana kalsa 3 lere kadar emzirirdim. 1 yaş civarı brıaktı ikisi de. hayırlısı olsun

Günaydın kül perileri
Hepiciğinizi çok seviyorum ya. Keşke bir gün buluşabilme imkanımız olsa. Yazılanları keyifle okuyorum. Birazdan da alıntılara geçerim. Öncesinde gününüzü aydın eyleyeyim dedim. Her ne kadar tükan sahibi geç de gelse :KK70::KK70:

Bizde seni çok seviyoruz canımm:KK200:
İnşallah bigün oda olur:)

Günaydın hanımlar
Size sabah raporu vereyim

Mutfak yerlerinin derz araları fırçalandı silindi
Yataklar ev toplandı
Çamaşırlar toplandı katlandı yerleştirildi ütülenecekler ayrıldı
Yıkanan tülbentler katlandı
Banyo yapıldı
Bugün ne giysem diye kısa bi defile yapıldı:KK70:öğleden sonra yokum canlar
Kahvalt edip çocuğu okula göndercem evi filan toplayıp çıkarım
Kendinizi çok sevin görüşürüz inşallah

o alerji beni de mahvediyor inanki. mutluluk pasaklılık ve imanı gevremiş ama temiz bir evde oturmak arasında gidip gelmekteyim. :KK70: tipik terazi burcu kararsızlığı :KK70:

Hahh ayyynı ben detaylarda boğulmamızda benziyor burcumdan şüphe etmeye başladım:))ya ben teraziyim ya da sen başak bu kadar olur:KK5:

Olur inşallah canım. Süt için e-bebekte satılan promalt içeceğin çok faydasını gördüm ben. Normal fiyatı biraz pahalıya geliyor ama zaman çok güzel kampanyaları oluyor. Denemek için birkaç tane alabilirsin. Günde 1 tane içiyordum ben
sağol canım,bir bakayım,seninde 3. yoldaymış maşallah hızlı çıktın:)

sütüm yetiyor olumlamaları yap. böyle dedikçe kendi kendini bloke ediyorsun. ben de internetten pekmezimsi bir macun almıştım. anne sütü arttırıcı macun diye. bitkisel bir karışımdı. tadını o kadar sevmiştim ki emzirme bittiğinde bile yemeye devam ediyordum. pompa ile sürünü çekmeyi deneyebilirsin. ne kadar çok uyarılırsan o kadar çok üretirsin. ihtisas yaptım bu alanlarda. gaz sancısına acı elma yağıyla bebeğın topuklarına masaj yapabilirsin. I L U masajı yapabilirsin videolarını görürsün nette... bir de için şiştikçe gel gel yaz. burada depresyonsavar bir bacın var :KK70::KK70:
sağol canım ,bilgilendirdiğin için:KK36:

sağol canım ,bilgilendirdiğin için:KK36:

ne güzel hitaplar bunlar böyle

ben de emzirme dönemimi seviyorum. iki çocuğumda kendi kendine erkenden bıraktı. bana kalsa 3 lere kadar emzirirdim. 1 yaş civarı brıaktı ikisi de. hayırlısı olsun

Ya eskiden ben de yazardım da yazmaya yazmaya köreldim.
İlham perisi aklıma getirmişken yazıverdim öyle.. :KK66:

Benimki de 8 aya kadar emdi, ama ben zorla emzirdim hep yoksa daha önce bırakırdı. emmediği vakit sağdım verdim. Çünkü anne sütü bağışıklığına gönülden inanıyorum.

Günaydın kül perileri

buluşup tanışmayı ben de isterim.

Lavabo wc temizlendi,
Bulaşık mak. Açıldı,yerleştirildi,
Mutfak toparlandı,
Yeşilliklerin sudaki son dansı,
Çamaşır yıkandı asılacak,
Eşimin alet çantası düzenlendi,
Toz alındı,
Balkon tırmandıktan sonra birakacaktim ki hızımı alamadım,
Sineklik yıkandı,
Balkon cami silindi,
Bütün camların önü silindi,
Balkondaki tekerlekli sandalyeye kılıf dikildi,
Balkondaki dolap silindi,
Çay vaktiyle sona gelindi..
Sen misin oturmayan, daha da kalkılamadı:ruh:

selam hanımlar
*kahvaltılıklar kaldırıldı,masa silindi
*dağ gibi bulaşık elde yıkandı
*ev toparlandı döküntülerden arındırıldı
*yataklar düzlendi
*bilmem kaç defa bebek ile ilgilenildi
*2 defa yemek hazırlandı(1 oğluma 1 bana)
*internette zaman öldürüldü:):):)
Daha da yapacağım çok şey var,fırsatım olursa yazarım inşallah

Size bu akşam yapacaklarımı yazayım.

-KV geziye gidecek ona tuzlu-tatlı yolluk yapacağım.
-Yarın arkadaşım gelecek. Bizde kalacak o sebeple hızlandırılmış temizlik turu var.
-az bi kişisel bakım yapılacak.
Akşama maratona gelecek var mı? :KK19:

X