Küllerden Doğmak Vol.2

chentiq

Hytmda grkli dğşmlri klylkla ve nzkçe ypyrm
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2011
6.950
12.556
Temiz, tertipli ve en onemlisi huzurlu olmak ve her daim oyle kalmak isteyen Güzeller güzeli hanimlar....

Ister pasakli olun, ister tembel, ister bilgisiz olun, ister umitsiz... Hic fark etmez.

Niceleri bu yolda kullerinden dogduysa, siz de dogabilirsiniz.

Biz hep birlikte basardik

:KK19:

Neseyle, dostlukla, keyifle, anlayisla

:KK74:

Biz tatli bir yarismanin bahanesiyle hayati paylastik

Siz de baslamak istiyor ama nereden baslayacaginizi bilemiyorsaniz, ipin ucunu kacirdiysaniz ve bulmak istiyorsaniz, buyrun küldaş olalim.

Yarışmaya katılmak için: cocuk calisma durumu yas vb. Ayrintilarin, 2017 yilinda temizlik ve duzen konusunda nasil bir beklentiniz hedefinizin oldugunun yazilmasi ve bana ozel mesaj olarak atılmasi. Iste bu kadar kolay...

KURALLARI OKUDUĞUNUZU ANLAMAM İÇİN AŞAĞIDAKİ -BEĞEN- TUŞUNA TIKLAMAYI UNUTMAYIN.

Kulkedilerinin Kurallari

1. Her kulkedisinin bir "buddy"si vardir. Karsilikli belirledikleri "zayif noktalari" iyilestirmek icin birbirlerine kıyasıya yardim ederler. Misal;

• Chentiq in buddysi kubdeftir. Kubdef camasirlarini kurur kurumaz utuleyip katlayana kadar, Chentiq te evde saga sola istifledigi ceri copu evden cikarana kadar birbirlerini kontrol ederler.
2. Her pazartesi "haftanin aliskanligi" belirlenir ve bildirim topiginde (
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/kulkedilerinin-macera-bildirim-topigi.862375/ ) duyurulur. Bu aliskanligin edinilmesi icin azami özen gösterilir. Misal;

• Tüm kulkedilerinin her aksam yatmadan once mutfak tezgahlari piril pirildir. :KK9: :KK9: :KK9:
3. Her 15 gunde bir "odak noktasi" belirlenir
ve bildirim topiginde (
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/kulkedilerinin-macera-bildirim-topigi.862375/ ) duyurulur. 15 gunluk sure icerisinde evin o bölümü bal dok yala haline getirip bildirim topigine isim eklemeyen listeden cikarilir.

4. Günlük olarak girmek grup arkadaslarimiza olan sorumluluk acisindan onemlidir. Mazeretsiz 3 gun girmeyenlerin ismi listeden cikartilir. (Yarisma listesinde olmamaniz, topige ugramayacaginiz anlamina gelmiyor elbetteki. Herkese her daim kapimiz aciktir :KK60: :KK68:)

Son düzenleme:
VEEEEEEEEEEEEEE

LİSTEMİZDE HAZIR

upload_2015-9-2_13-29-44.png

Eklentiler

• upload_2015-9-2_13-24-37.png
    upload_2015-9-2_13-24-37.png
    70,5 KB · Görüntüleme: 1.354
  • upload_2015-9-2_13-28-2.png
    upload_2015-9-2_13-28-2.png
    72,8 KB · Görüntüleme: 854
Son düzenleme:
Ayy nasıl uğraşıyorsunuz bu liste işiyle falan tebrik ediyorum o zaman ben başlıyorum resim de alabilirsem atarım

canım siz yeter ki katılın, liste işi bende :cool: chentiq'le detayları netleştirelim, haftalık görevler, günlük görevler falan nasıl olacak, bu puanları haftalıklardan mı toplayacağız, ona göre düzenleme yaparım :confused:

O zaman bu kadar laf yeter:) biraz da icraata bakalım. Ben de kalkıyorum yerimden :mad:

canım siz yeter ki katılın, liste işi bende :cool: chentiq'le detayları netleştirelim, haftalık görevler, günlük görevler falan nasıl olacak, bu puanları haftalıklardan mı toplayacağız, ona göre düzenleme yaparım :confused:

O zaman bu kadar laf yeter:) biraz da icraata bakalım. Ben de kalkıyorum yerimden :mad:
tatlım harikasın liste şahane:KK39:

Bu arada kızlar aklıma takıldı görev dışında yaptığımız bi iş olursa paylaşıyor muyuz.?

Bu arada kızlar aklıma takıldı görev dışında yaptığımız bi iş olursa paylaşıyor muyuz.?

yok tatlim paylasmak istersen gunluge yazabilirsin. ya da azerinin gunlugu var orada yada cetvrlciler de. burasi daha cok odev listesi.
merhaba chentiq chentiq ben eski cetvelcilerdenim :KK66:, ben de tuttum bu fikri ancak bi süre tatilde olacağım, dönüşte katılabilir miyim aranıza?
asil maraton ekimde zaten

tatlım harikasın liste şahane:KK39:

canım çok teşekkür ederim ama listeyi güncellemek problem, düzenle butonu olmadığı için?

chentiq chentiq canım sana da uyarsa

1-Her salı bize ödev versen haftalık, bir sonraki salı akşama kadar, ben de her çarşamba liste paylaşsam, 10 puan üzerinden:) hamile hamile iş yapanlara yıldızlı 10 versek :cool:

2-onun dışında her güne de küçük ödev versen ama küçük bak lütfen.:KK47:

3- Bir de bazı günler ödev verme işini listeden birine yaptırsan, tam bir aile gibi:KK200:

Onun dışında önerisi olan var mı kızlar?

X