Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Merhaba kızlar.geçen aylarda aldığım ve sadece renklerını denedıgım pudralar var.ben cok beyazım bana koyu geldı.bugday tenlılere uyar ama.ürünler suriyeden.rujlar da var onlar da sadece denendi.fazla iddialı onları da verebılırım.akne tedavisi goruyorum pek makyaj yapmayı dusunmuyorum duracagına degerlendırelım.1 tane rimel var hiç kullanılmadı.3 tane allık.1 tane aydınlatıcı.1 tane far paleti.2 tane far paletı daha.isteyen olursa fotolarını koyucam.ayrıca sadece 2 kere kullandıgım ve benım cıldımı cok kurutan akneli ciltler için aknecinamide krem ve yıkama jeli var.

bbbeee canim be artik urunlerimi makeupalleyden takas yapiyorum karsiliginda aradigm seyleri bulmam daka kolay oluyor... yine de guerlain clinique gibi biraz dha kaliteli urunleri olanlarin tekliflerine acigim...Ilgilenen herkese cok tesekkurler..

kızlar sadece avonun simli göz kalemi 2 kere falan kullandım.oriflamenin 2 li farı kahverengi onun resmini bulamadım birde dudak kalemi kahve tonlarında

Son düzenleme:

cnm rujları ne yaptın? takas etmediysen bende pembe tonlarında rujlar var ekleyeyim takas yapalm?

cnmm eğer hala ürünler elindeyse takas yapabiliriz

1 kez çok azcık kullandım tüy dökücü krem...

hiç kullanmadığım avondan aldığım kolye...

kutusunda hiç açılmamış bali bliss parfüm

kolyesi yok ama küpesi kutusunda hiç açılmamış...
2 çift almıştım birisini kullanıyorum diğerini takas etmek isterim...

hala takastalar

hala takastalar

hiç kullanılmamış veya sadece denenmiş ürünlerdir...
hepsini 1 yada 2 kişi ile takas yapabilirim,tek tek gönderi yapmamak adına..

alix avien ojeler siyah olanı çatlayan oje 1 kez kez kullandım..

amuse 13 lü far paleti

çok az kullanılmış ürünler,küçük olan minerak concealer takas dışı..
flormar 4lü palet
flormar alrın ve gümüş liner
golden rose ruj
pastel tekli lila far
avon 2li far
clarin's sıvı metalik mavi far
sobare marka mineral fondoten 2 adet

kızlar merhaba bunlarda benim takastaki ürünlerim

Eklentiler

• $AVON-AKNE-VE-SIYAH-NOKTALARI-DUZGUNLESTIRN-TONIK__30421291_0.jpg
    33 KB · Görüntüleme: 96
  • $08a65e9a624ce07f8169e7d568b6d98a.jpg
    6,7 KB · Görüntüleme: 84
  • $Avon-Anew-Sikilastirici-Goz-Fari-Beauty-Lifting__31567824_0.jpg
    2,9 KB · Görüntüleme: 127
  • $Avon-Cok-Amacli-Makyaj-Kalemi-Jillian-Dempsey__31568041_0.jpg
    14,7 KB · Görüntüleme: 137
  • $Avon-Glazewear-Shine-Dudak-Parlatici__31568027_0.jpg
    28,5 KB · Görüntüleme: 153
  • $Avon-Kuru-Ciltler-Icin-El-Kremi-Dry-Skin-Sos__31568058_0.jpg
    5,4 KB · Görüntüleme: 123
  • $AVON-PARLAK-DUDAK-KALEMI-GLOSSY-PINK__31567834_0.jpg
    2,2 KB · Görüntüleme: 127
  • $AVON-PRECISION-GLIMMER-LIKIT-EYELINER-50__31567843_0.jpg
    3,5 KB · Görüntüleme: 110
  • $beauty_watershine.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 88
  • $CN6TPWCAKOLV18CA941PHTCAND3ES6CAWBCXWLCAP789EQCABKYQNOCAFEPYT4CAVWEP4DCACQDAKQCAMWPHS7CANMVRHBCA.jpg
    1,7 KB · Görüntüleme: 103
  • $DMZ3GPCAFGPXLCCAT9O27HCASZOPOHCAXBM3CFCAJ47EIGCA1YZIZ4CA0ACR7NCASU2N1WCAD3U5GLCA62U6DUCAXDLAQXCA.jpg
    1,6 KB · Görüntüleme: 104
  • $p_3379_k.jpg
    5,5 KB · Görüntüleme: 100
  • $Resim 136.jpg
    115 KB · Görüntüleme: 115
  • $Resim 053.jpg
    159 KB · Görüntüleme: 92
  • $Resim 045.jpg
    134,1 KB · Görüntüleme: 92
  • $Resim 138.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 109
  • $Resim 139.jpg
    114,4 KB · Görüntüleme: 93
  • $Resim 140.jpg
    109,3 KB · Görüntüleme: 115
  • $Resim 141.jpg
    105,3 KB · Görüntüleme: 117
  • $AVON-Clearskin-Siyah-Noktalari-Temizleyen-Tonik__29936848_0.jpg
    14,3 KB · Görüntüleme: 103
1-avon siyah noktaları temizlemek için tonik
2-avon çok amaçlı kalem(hem ruj,hem far,hem allık)
3-avon parlatıcı(en son ucu açık olan renk)
4-cecile 7'li palet(sadece 3 kere denendi,dopdolu duruyor)
5-almanyadan hediye gelen manikir seti(kesinlikle hiç kullanmadım,içiniz rahat olsun)
6-bunlar arada kaynamış,minik numune parfümler
7-flormar kahverengi simli eylıner(hiç açılmadı bile,sıfır)
8-nivea güneş sütü(yarısı duruyor)
9-garnier güneş kremi(isteyene bilgisi verilecek)
10-loreal güneş koruyucu(isteyene bilgisi verilecek)
11-1.numaranın aynısı
12-avon anew sıkılaştırıcı göz farı(hiç kullanılmadı sıfır)
13-loreal paris orjinal natural bronz fondoten(yarısından fazlası duruyor ama ambalajı diğer makyaj ürünlerimden dolayı hafif kirli duruyor bu kullanıma engel değil,bizi işlevi ilgilendiriyor)
14-avon soğuklar için el kremi(sıfır,hiç kullanılmadı)
15-avon parlak dudak kalemi(1 kere denedim aslında çok beğendim ama ona asla sıra gelmeyecek biliyorum)
16-avon bakır renk likit eyliner(sıfır hiç kullanılmadı,arkadaşım kullanıyor,güzel bir rengi var diye almıştım ama siyahtan vazgeçemiyorum)
17-max factor orjinal ikili göz farı(altın rengi ve kahve,bunun özellikle altınsarısı olan kısmını çok kullandığım halde yarısından fazlası duruyor,kahverengi ise çok az kullanıldı)
18-bunların yanında resmini çekmediğim yine üstteki max factor farın aynı ikilisinin 420 numara olanı var,(bir alana 1 bedava kampanyasında ikisini bir almıştım yarısından çok çok fazlası duruyor kapağına sanırım oje gibi bişey dökmüşüm,kullanıma engel değil)
19-shenin j26 numara sıfır lip jeli var hiç kullanmadım(resmi albümlerimde var,buraya koymayı unutmuşum)
20-maybelline az kullanılmış 05 numara lipgloss var
21-maybelline 226 numara ruj(yarısı kullanıldı,isteyen olursa başını bıçakla temizleyip kullanır,rengini kozmetikçiden bakabilirsiniz,kapağının alt kısmı hafif kırık)
22-göz içine sürülmek için hediye gelen fakat kullanmadığım carrier beyaz göz kalemi
23-ve o meşhur sürüldüğünde pembe olan yeşil sihirli rujdan var arkadaşlar
NOT:burada resimi olmayan ürünlerle ilgilenen arkadaşlar olursa resimlerini çekip ekleyebilirim,,aklınızda bir soru olmasın arkadaşlar,ayrıca albümlerimde kıyafet takası içinde ürünlerim var ve kolye,şal vs...orayada bakabilirisiniz,hadi herkes döksün ne var ne yoksa.....................

Avon Signature parfüm ilk bakışta tüm gözleri üzerine çeken tasarımlı bir parfüm. Avon Signature yorumlarında kullanıcılar bu parfümden çok memnun kaldıklarını belirtmişlerdir. Sofistike bir ortam sağlayan bu ürün her zaman için tercih edilen gözde ürünler arasına yerleşmektedir. Signature parfüm yorumlarından da anlaşılacağı üzere beyler bu parfüme ilgi göstermekte.

Signature parfüm Avon ürünlerinin bir çoğu gibi eşsiz duygular sezdiren kokusuyla beylerin çekiciliğini arttırarak etrafta krizmatik bir yer edinmesini sağlıyor.

AVON SOFT MUSK PARFÜM

AVON SOFT MUSK VÜCUT PUDRASI

Bond Girl 007 EDP, hafif meyve kokuları ile çekici çiçek kokularının ferahlık hissi veren, sıcak odunsu kokular ile birleştiği büyüleyici bir karışım...Parfümün üst notalarında şeftali ve portakal çiçeği; orta notalarında yasemin, egzotik orkide, frezya ve alt notalarında kalıcılığı belirleyen kehribar, misk, kaşmir ağacı ve paçuli yer alıyor.
Bond Girl 007 EDP’nin şişesi ise; zarif ve kıvrımlı hatları, James Bond 007 macerasından esinlenen özel üst kapağı ile “Bond Kızları”nın çekiliğini ve ışıltısını yansıtıyor.
KUTUSUNDAN HİÇ AÇILMAMIŞTIR

kremleri ister tek tek ister 3ünü birden takas edebilirim
Kremleri tanıtayım...

3 cesidi bulunan bu guzel kremlerin isteklerinizi karsilayacaginizdan eminim.

*Silicone Glove, silikon içeriği ile özel olarak geliştirilen el kremi,
ellerinizi görünmez bir eldiven gibi koruyor.

*Renewing Moisture, yaşlanma karşıtı kompleks içeriği ile el kremi, 2 hafta sonra cilt tonunu, yaşlanma belirtilerinin görünümünü ve cilt elastikiyetini düzgünleştiriyor.

*Glycerine Hand&Nail ise gliserin, kalsiyum ve E vitamini içeren özel formülü ile el kremi, ellerinizin yumuşacık olmasına, tırnaklarınızın daha parlak görünmesine yardımcı oluyor.

Son düzenleme:

bir de bunlara ek saç maşası var takasta...

kızlar kalan ve yeni eklediklerimin hepsi bunlar

avon palet rengine bakıldı birkaç rengin
avon yeşil toz far hiç kullanılmadı
avon color trend pembe-krem far rengine bakıldı
avon color trend yeşil kalem far rengine bakıldı
lancome beyaz ve kahve far hiç kullanılmadı(pigment)
caldıon jean parfüm bi kere fıslattım kokusu bana gitmedi
avon ısland vibe ışıltılı losyon birkere denedim
avon maske mentollü %70 dolu ürün alımında isteyen olursa hediye de yollayabilirim

nivea matlaştırıcı nemlendirici birkere denedim dopdolu

emily siyah göz kalemi hiç kullanılmadı

avon deneme boyu kremler ürün alımında isteyen olursa hediye
ayrıca viking el temizleme jeli de hediye isteyene

birde maskaralar var
max faktor 2000 calori orjinal thoptan alınma sadece fırçasına bakıldı denenmedi bile çok fazla rimelim var
golden rose siyah maskara hiç kullanılmadı
maybeline maskara hiç kullanılmadı

birde maskaralar ve gloslar var
max faktor 2000 calori orjinal thoptan alınma sadece fırçasına bakıldı denenmedi bile çok fazla rimelim var
golden rose siyah maskara hiç kullanılmadı
maybeline maskara hiç kullanılmadı

[/QUOTE]

golden rose 2li küp glos rengine bakıldı
golden rose parlatıcı hiç kullanılmadı
golden rose pembe birkaç kez kullanıldı

elimde çok fazla kullanmadığım mkayaj malzemem özellikle avon numunesinenden parfünü makyaj temizleme sütüne kadar isteyen olursa değişime hazırım...makinem bozuldu ama bi şekilde görme imkanı yaratabilirim dileyen arkadaşlara....
yağlı ciltlere gece gündüz kremi...
serinin ayrı nemlendircisi ayrıca öpüğ mevcuttur...
vucut losyonu kullanılmamış sıfırdır.....büyük boy....
tüp krem eller için....
yeşil renkte sıfır edt.
sıfır perceive
2 çeşit sıfır rare goldedt
1 sıfır 1 kullanılmış siyah eyeliner.. pembesi ve duş jeli parfümlü vucut losyonu gibi birçok marka ve ürün elimde vardır takip edebildikçe okurum bakarım buradan yada özel yazarsanız sevinirim...sayfa atlamış olmamk için...ii alışverişler...

Son düzenleme:
kızlar 100 mesajım olmadıı için resm ekleyemiorm ama yazıcam elimdekileri takas isteyen olursa fotoları var mail yoluyla onlara atarm içiniz rahat olsn bni burada bilen biliyor iyi takas yaparm sorunsuz..
oriflame divine (mavi olanı) pudrası-- sadece kokusuna bakıldı hepsi duruyor
flormar pudra-196 numara esmerlere am olur biraz koyu bi renk mat.
avon kırık saçları onarıcı serum--2 kez ancak kullandm yarısındn fazlası duruyor
golden rose red 2000 ruj--bi kere denedm
olay tonik (mavi)--bi kere denedm (tüm ciltler için olanını almışım ondan yoksa çok iyi)
avon mavi kapaklı rimel --hediye gelmişti hiç kullanmadm
avon saç kremi(yeşil kapaklı)--bi kere denedm(tüm saçlar için ama kuru saçlara dha uygun)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…