Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arkadaşlar selam.
kajal sürmeyi mahmutpaşadan hac malzemeleri satan yerden aldım 2 kere sürdüm
ck far strawberry'den geldi 1 kere elimde denedim beyaz far kullanmadığım için bıraktım
pretty set de strawberry'den geldi 1 kere kahverengi farını, 2 kere de pudrasını sürdüm kendi fırçamla o kadar ihtiyacım olmadığından bıraktım

ayrıca effaclar h kremim var 2 kere kullandım cildime uygun değilmiş eczaneden almıştım

bir de estee lauder double wear light likit fondöten var no:2 soluk badem en az %60i dolu

bir de mardinden gümrükten kaçak olarak getirttiğim makyaj paletim var kendi resmini bulamadım markası LANGOME, Lancome'un takliti büyük bi palet onu da isteyen varsa veririm tıpatıp bunun gibi ama pudraları allıkları fln var bir sürü

nivea aqua sensation göz kremi 2-3 kez kullanıldı göz kremi olayıyla uğraşılamadığı için bırakıldı

watsonstan aldığım max factor 2000 calorie rimel 2-3 kez kullanıldı isteyen olursa veririm bana yapısı kalın geldi kirpiklerim ince hassas

Son düzenleme:
cecile'in teracotta allığı..parfümeride çok beğendim..eve geldiğimde çok koyu kaldı..1 kere sürmüşte oldum..iade de edemedim..yepyeni ürün..5 numara isteyen iletişime geçsin..

Detaylı resim isteyen olursa özel msj göndersin lütfen.

Hiç kullanılmamış ve Avon haricindeki makyaj malz. takas yapıyorum

Smashbox Photo Finish Foundation Primer. 15ml seyahat boyu. Hiç kullanılmadı..
Fındık büyüklüğü kadarı tüm yüze yetiyor yaklaşık 2-3 ay kadar gidiyor..
Bu ürün Sevilde 30 ml 90 TL bu yüzden özellikle bu ürünü markası iyi olan bi ürünle takas etmek istiyorum

Yaklaşık 4 tane kaldı
Primer hakkında bikaç link ekliyorum inceliyebilmeniz için

primer

primer

sephora colorful palette pour des prunes 04. Biraz kullandım.

RSL Roselen el ve yüz kremi. 150 ml
Hiç kullanılmadı Resimde görüldüğü gibi koruyucu folyosu açılmadı
Isparta' dan geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…