kullandığınız ilaçlardan bıraktığınız oldumu?

ya ben hamileliğim boyunca nerdeyse hiç yemedim balık .. midem almadı.. aklıma da böle bişi gelmedi.. kendim alıp içsem bi sorun olmaz sanırım

bide magnezyuma devam ediyyomusunuz ben 1 aydır içiyorum daha öncekramplar çok olmamıştı

bende gyno ferrosanol , elevit vede ecopirin kullanıyorum a.sbirtek ecopirini bu ayın 15 inde kes dedi diğerlerine devam.:1rolleyes: maaşallah ben hiç aksatmıyorum içmeyi unutup yattığım zaman bile vicdanım sızlıyo kalkıp içiyorum yinesenağlama

ayyyyyyyyyyy
nerde ben bırakalı çok oldu yaw

içmedıgım halde gayet ii dr bende umursamıyotrum

hap içeiçe hap içmeyı unuttum arkadaşlar bogazımda kalıyo vallahı

walla kızlar bu zamana kadar bi kaç kere unuttum onun dışında hergün içtimm..
ama bıktım artık midem bulanıyo içerken heeleede elevitten nefret ediyorum..:mymeka:.
mecburen zorla içiyorum..:dilcikar:

gyno ferrosanol ilacının kokusu çok kötü geliyor bana. sizinkilerde de kötü bir koku var mı? acaba bozuldu mu diyorum?

gyno ferrosanol ilacının kokusu çok kötü geliyor bana. sizinkilerde de kötü bir koku var mı? acaba bozuldu mu diyorum?

son kullanma tarihine baktınmı...
bende kullanıyorum ama koku felan yok...şakkıdı
banada elevit acayip kokuyo ya kusucak gibi oluyorum:dilcikar:

son kullanması geçmemiş canım. acaba ısıdan mı kaynaklandı bilemiyorum.

İlk gittiğim doktorum bana folik asidin bile hikaye,moda söylentiler olduğunu söylemişti.Herşeyi doğalından tüket demişti.
Şuan gynoferrosanol,elevit ve magnezyum kullanıyorum.Doktorum elevit i arada al dedi o yüzden düzenli vitamin kullanmadım ben gerek görmedi doktorum.Ama gynoferrosanol bende kabızlık yapmasına rağmen sabahın köründe aç aldım hergün.Magnezyumun kasılmalarım açısından faydasını görüyorum ama mağden suyu sık tükettiğim için arada içmediğimde oluyor magnezyumu.
Sanırım bebeklerimiz bir ecza deposu gibi olacak daha doğmadan.Bunca ilaçla tanışıyorlar daha oksijenle bile tanışmadan.Acıyorum kızıma,arada içmeyeyim diyorum şu ilaçları ama bu seferde bir problem olur diye korkuyorum.El mahkum içiyoruz işte....

Nurcan bana bıraktırdı doktorum magnezyumu artık sancılar baslayacak içersen hissedemezsin dedi.2 haftadır içmiyorum ben de.
Elevit ve maltofer kullanıyorum ben kıslar.Aksatmıyorum diyebilirim.Elevit bana hiç kokmuyo ya hemen su içiyorum ustune gecip gidiyo :)

balık yağı bende kullanmadım.balıkta pek yemiyorum.doktoruma söyleyeceğim eğer verirse kullanırım.fosfor bebek için çok önemli ayrıca omega 3 yağ asidide var balık yağında.Ben balığı fazla sevmediğim için çok yemedim.Ama balık yağını hiç düşünmemiştim.İlaç olarak alabilirim.Sağol bayanlar.

aman bıraktım ben ilac milac kulanmıyuorum cantamın icinde duruyo hepsi hic icmiyorum ne demiri nede balık yagını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…