kullandıgınız en kalıcı allık hangisi?

Guerlaın 4 eclats sculpting blush :KK19: bır cok marka allık kullandım ama guerlaın hepsınden daha kalıcı tavsıye ederım...

bronz allıklar arkadaşlar çok hoş dururuo 2tonu var zaten biri daaha koyu biri daa açık denersiniz birini :-) en kalıcılardan 1i budur..sabah okula gdrken sürüorm 8de akşam 7de hala yüzümde :KK70:

Ben allık kullanmayı ok sevmiyorum nedense yüzü sanki daha uzun gösteriyor.

Allık markalarından bana önerebilir misin ? Allık kullanmayı ben severim. Yüzü uzun gösteriyor ve de elmacık kemiklerini belirginleştirdiği için yzü daha güzel gösteriyor..

Dior un ürünleri güzeldir. 745 numaralı alev kırmızısı pudra allık var. Ben yeni aldım, cevap vermeden geçmeyeyim dedim. süper birşey...

Flormar terracota allığını kullanıyorum inanılmaz kalıcı bir ürün.
Sabah sürüyorum akşam geldiğimde bakıyorum hala cildimde.
Ben pembe rengini kullanıyorum tavsiye ederim

nıhayet hot mama allıgıma kavustum 21 tl sımlı seftalı rengı ...bayıldım ovuldugu kadar var acaıp kalıcı sabah surdum yatana kadar yanakta....tavsıye ederım fıyata gore performans supper....

$BENEFIT-Benefit-benetint-ODULLU-MUCIZE-ALLIK__42218276_0.jpg tek geçiyorum. (reklam değil iyilik )

Yüzümde hiçbir allık kalmıyor .Ne sürersem süreyim uçup gidiyor.Resmen allıkla beslenen bir cildim var.Emiyor allığı. :KK50:
O kadar allık denedim tenimden çıkmayan tek şey (sanırım cildim tadını beğenmedi :KK53: ) şu bir tllik yeşil rujlar :KK52: Allık gibi sürüyorum onu=)

X