kullandıgınız en kalıcı allık hangisi?

dilosch89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
470
0
35
bebişlerrr goldenrose seftalı tonunda bı allık kullanıyorum ama sabah sursem ogleden sora gdıyo..en kalıcı ve fıyat olarak uygun ne onerebılırsınız acaba? bu terracotalar nasıl kalıcımı??bugday tenlıyım marka ve renk onerırsenız cok mesut olurum:):)

Son düzenleyen: Moderatör:
bebişlerrr goldenrose seftalı tonunda bı allık kullanıyorum ama sabah sursem ogleden sora gdıyo..en kalıcı ve fıyat olarak uygun ne onerebılırsınız acaba? bu terracotalar nasıl kalıcımı??bugday tenlıyım marka ve renk onerırsenız cok mesut olurum:):)

arkadaşım bende sana katılıyorum aynı şeyden muzdaripiz bise yardım eden yokmuulaelaelaelaelae

aynı sorun bendede var buğday tenliye kalıcı uygun fiyatlı ve güzel tonlarda allıklar önerebilirmisiniz

kızlar ben allgımı kullanmadan önce mutlaka cildime krem uyguluyorum kesinlikle kalıcı oluyor ucmuyor
tavsiye ederim

bu arada chanel kullanıyorum ben ama hangi markayı kullansam krem sürdügüm için kalıcı oluyorr

goldenrose lar terracotalari yani kalici degil kesinlikle.
sabah surup cikiyorsun oglene kalmiyor. ucmus gitmis.

bronz allıklar arkadaşlar çok hoş dururuo 2tonu var zaten biri daaha koyu biri daa açık denersiniz birini :-) en kalıcılardan 1i budur..sabah okula gdrken sürüorm 8de akşam 7de hala yüzümde :KK70:

shıseido stık allık 89 tl fakat acayıp kalıcı sabah suruyorum akşam yatana kadar suratımda we hıcbır sekılde ucmuyor tonu bıle degısmıyo ben pembesını we şeftalısını kullanıyorum ıkısıde aynı şekılde cok ıyıler yagnı bır kere alsanız 1 sene den fzla kullanırsınız dıer allıkları gunde 2 kere flan tazelemek gerekıyr ama bunda oyle bısey yok sabah surun akşam sılın aynı

revlon pinch me allık kullanan varsa beyaz tenli birine hangisi uygundur (peach glow or cheeky cheery)
söyleyebilir mi arkadaşlar?

aranızda revlon kullanan var mı peki? pinch me die bişi yani çimdikle beni :)), netten sipariş ettim. gelicek bakalım.

test edip onaylanmıştır body shop mineral allık az bişey sürünce hemen renk veriyo ve bütün gün uçmuyo çok memnun kaldım canlarlülülülülülü

Max factor chestnut kullanırım sositososito
Kalıcıdır,tavsiye ederim herkese...
hihoyyyt

TRUEMATCH MINERAL ALLIK
fiyatı 38 tl eminim çok memnun kalırsınız.........
p2598b.jpg

TRUEMATCH MINERAL GÖZ ÇEVRESı KAPATICISI
fiyatı 32 tl. inanılmaz iyi bir ürün herkese öneririm.

p2599b.jpg

TRUEMATCH MINERAL PUDRA
fiyatı:48 tl

p1542b.jpg

ben üç ürünüde aldım ve inanılmaz memnunum. biraz pahalı gibi gözüksede çok kalıcı ve cilde zarar vermeyen ürünler ve çoook uzun süre kullanılıyor hemen bitmiyor.
herkese tavsiye ederim......

X