kullandığım haplar ne zaman etki yapacak sizce?

mananur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
25
0
merhabalar

bu ay doktor kontolüne gittim ilk defa doktorum herşey yolunda güzel dedi yumurtanda çabuk çatladı dedi ve bana klomen + progestan + folbiol birde antibiyotik hap verdi doktorum kullandım adetimede 3 gün kaldı bugün test yaptım negatif çıktı

ve ben bu hapları kullanmayı sevmiyorum progestan başımı dönderiyor halsiz yapıyor beni daha ne kadar bi süre kullanacağım

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

merhabalar

bu ay doktor kontolüne gittim ilk defa doktorum herşey yolunda güzel dedi yumurtanda çabuk çatladı dedi ve bana klomen + progestan + folbiol birde antibiyotik hap verdi doktorum kullandım adetimede 3 gün kaldı bugün test yaptım negatif çıktı

ve ben bu hapları kullanmayı sevmiyorum progestan başımı dönderiyor halsiz yapıyor beni daha ne kadar bi süre kullanacağım

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Merhaba mananur,

Sizin tüplerinizin açık olup olmadığını ve rahminizde herhangi bir yer kaplayan durum olup olmadığını gösteren rahim filminiz normal ise; bunun yanı sıra, eşinizin kruger kriterlerine göre incelenmiş sperm sayı-hareket ve morfoloji değerlendirme sonuçlarının üçünün de normal sınırlar içinde olması halinde; bahsettiğiniz tedaviye devam etmenizi öneririm. Sözünü ettiğim bu iki önemli tetkiklerinizi kontrol ediniz ve doktorunuzla paylaşınız.

Doğru tedaviler ve başarılı sonuçlar almanızı dilerim. Sağlıcakla kalın.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün
Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

X