Göz Makyajı Kullandığım eyelinerlar hakkında yorumlarım.

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Bende flormar kullanıyorum. Ucu çok hassas. Kuyruk kısmını onun yüzünden yapamıyorum. Göz kalemi niyetine kullanıyorum. Akma yapmıyor. Siyahlığı da gayet iyi. Geçende alix avien aldım hem çok yağlı hem de füme rengindeydi hiç beğenmedim.

Tamam onuda eledik o zaman :KK34: Sırada maybelline var ama kimse beğenmiyor. Kararsız kaldım :44:

ben maybelline kullanıyorum hem siyahını hem kahvesini ve memnunum gayet kalıcı 3 kez kendime düğün makyajı yaptım hatta teyzem gelin makyajı yaptırdı eyelinerı koyu değilmiş gibi gelmişti, maybelline sürüp üzerine de garantiye almak için siyah farla sabitledim fotoğraf çekimi vs gece boyunca durdu :)

bir de essence in liquid ink diye geçen likit olanını önerdiler ama ben jel seviyorum o yüzden maybelline minik kavanoz tam benlik :109:

Tamam onuda eledik o zaman :KK34: Sırada maybelline var ama kimse beğenmiyor. Kararsız kaldım :44:

Yaklaşık 8 yıldr dıplıner kullanıyrm bende çoğu markayı denedim en beğendiğim pastel oldu fiyatı da uygun kolay kolay akmıyor fırçası da ne sert ne yumuşak çok kullanşlı ancak sert siyah olark görünmyr daha mat bi şeklde duruyr ama hoşuma gitmişti benim şuan essence kuklanyrm bu da fena değil fırçası fazla yumyşak geldi ama bundan snra tekrr pastel kullanmayı düşünyrm

rimmel waterproof jel eyeliner.
sürüm süper. renk simsiyah. sürünce mükemmel ama akıyor,çıkıyor..
mac,rapıdeyeliner.
renk tam siyah çıkmadı. gri gibi ve sürüyoruum belli belirsiz. beğenmedim.
loreal süper liner. akmıyor,çıkmıyor,renk smsiyah..
ama bir handikapı var. ben sürüyorum tek sürüş. ama yarısında fırçadaki boya bitiyor. hadii ,tamamlayım diye linerı tekrar kapat birde salla. içinde çıt çık bir şey var. sallıyorsun. tekrar devam et. tek göz için bu işlemi 3 kere yap. zor yani.
dün maybellineın şu meşhur eyelinerını aldım.içinde fırçasıda olan. jel eyeliner.
onu deneyeceğim. bakalım ,nasıl olacak.
sonucu yazarım.
aklıma gelmişken geçenlerde hayyal arkadaşımızla buluştum. süper bir eyeliner sürmüşttü. ve hiç çıkmamış. simsiyah.Bourjois kullanıyormuş. onuuda almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
sürüm süper. renk simsiyah. sürünce mükemmel ama akıyor.
mac,rapıdeyeliner.
ama bir handikapı var. ben sürüyorum tek sürüş. ama yarısında fırçadaki boya bitiyor. hadii ,tamamlayım diye linerı tekrar kapat birde salla. içinde çıt çık bir şey var. sallıyorsun. tekrar devam et. tek göz için bu işlemi 3 kere yap. zor yani.
dün maybellineın şu meşhur eyelinerını aldım.içinde fırçasıda olan. jel eyeliner.
sonucu yazarım.
aklıma gelmişken geçenlerde hayyal arkadaşımızla buluştum. süper bir eyeliner sürmüşttü. ve hiç çıkmamış. simsiyah.Bourjois kullanıyormuş. onuuda almayı düşünüyorum.

:KK19: Çok teşekkür ederim canım beğenmene sevindim. :KK19::KK19::KK19:
Ben çok amatörüm eyeliner konusunda. Buna rağmen beğendiysen cidden aşırı başarılıdır. :KK34:
Sen benden daha iyi sürersin eminim kesinlikle Bourjois öneriyorum. :KK48:

Bourjois markasını dün maltepe parkta bulamadım .
caddeye indiğimde oraya bakacağım hayyalciğim.
gratiste vardır sanırım. yada oradaki watsonsta. boynerde.. umarım bulurum..

Son düzenleme:
flormar dipliner kullanıyorum ama akıyor ve sürmeyi de pek beceremeyen biriyim, gel linerı sürmek daha kolaymış diye duydum maybelline gel liner almayı düşünüyorum kullanan var mı yardımcı olabilecek? gel liner gerçekten daha mı rahat sürülüyor ve ince sürülebiliyor mu

sürüm süper. renk simsiyah. sürünce mükemmel ama akıyor,çıkıyor..
mac,rapıdeyeliner.
sonucu yazarım.

denedim. evet çok güzel. kalıcı. siyah.
sadece fırçasıyla kalın sürüyorum. sürmekle zorlandım açıkçası.
eyelineı sürebilenler için gayet güzel.tavsiye ederim.
ama,ben lorealinkini daha kolay sürüyordum. fırçası daha bana göre.

Son düzenleme:
Bende loreal kalem kullanıyorum siyahlığı ve sürümü güzel tek sorun sıcak havada gözünüzü açıp kapattıkça üst kapağa far sürdüğümüz kısma bi parça siyahlık çıkması onun haricinde bi sorun yaşamadın gerçi ben bu sorunu göz kalaminde de yaşıyorum :/

kızlar waterproof eyeliner almak istiyorum rimmel london alıcaktım ama akıyo yazmışsınız başka var mı önerdiğiniz hemde simsiyah duran bişiy olsun ? :KK54:

eyelinerı kendime yakıştırıyorum
sürmesi konusunda da fena değilim ama gün içinde kuyruk kısmı bozulup iğrenç oluyorr :KK25:
hangi marka denediysem şimdiye kadar durum değişmedi
hiçbir şekilde akmayan eyeliner tavsiyeniz var mı

eyelinerı kendime yakıştırıyorum
sürmesi konusunda da fena değilim ama gün içinde kuyruk kısmı bozulup iğrenç oluyorr :KK25:
hangi marka denediysem şimdiye kadar durum değişmedi
hiçbir şekilde akmayan eyeliner tavsiyeniz var mı

bende kuyruk kismini kendime yakistiramiyorum ve yapmiyorumda zaten kuyruksuz daha cok hosuma gidiyor. Manhattan dipliner arkadasim yillardir kullaniyor ve aktigini hic görmedim

X