Küfür:(

bence etmemesi lazım.Ben erkektir edebilir diye bakmıyorum,ben nasıl kızdığımda vs refleksle ağzımdan küfür çıkmıyorsa onunda çıkmaması lazım bana karşı.Sana edebiliyorsa yine edebilir sinir anında vs.Arkadaşı sanki,sevgili bu yaa.

Bacım sende adamın elini neden o kadar sert ısırdın...
Gerçi onun küfür etmesi tabi ki de yanlış, ama bir anda ağzından çıkmış belli..
Dua et anlamadan bi tokat atmamış...
Bu kalbini daha çok kırardı

Özür de dilemiş işte, bence bu konunun üzerinde fazla durma..
İkinizinde canı sıkılmasın...
kaydirigubbakcemile5

adamın elini koparcakmışsın bu ne biçim şaka valla ben olsam bende ederim

canım bazı insanlar vardır tik lidir.elinlini yanaştırmaya gör hemen küfür eder mesela istemdışıdır..
sen demekki nekadar çok ısırdın ki sevdigininde agzından böyle bişey çıktı ki zaten de özrünüde dilemiş.. bencede en buyuk derdin bu olsun canım..

şakalaşma anlayışınız çok ilginç cidden
birden şu açıdan düşünelim normal bi şaka yapsanız size küfür edermiydi yine
hadi onu geçtim küfürde ne demek
bence siz eşşek şakası yapmayın oda küfür etmesin
nasıl fikir ama :))

Ben şu ısıran arkadasın nasıl ısırdıgını merak edıyorum
hart dıye mı ısırdı, kanlar da fışkırdı mı, elinde diş izi cıktı mı,
çıkmadıysa bır zarar bırakmadıysa sorun oldugunu düşünmuyorum...
Bu durumda küfür agır bır karşılık.

bende küfüden hiç hoşlanmıyorum heleki sewdiğin derse ben çok kırılırım inş demez benimki canım inş birdaha olmaz sewgilera.s.

aman canım ya bunu dert mi ediyosun olcak bazen öle şeyler boşverr ama isteyerek yapmamışdır eminim kii..
zaten özürde dilemiş belli ki herzman yaptığı şey değilmiş)::)

açıdan dolayı küfretmiştir,üstünde durma fazla,sende ne ısırıyorsun çoçuğun elini,yazık değilmi ya,vahşi şey seni!!!!:jeyyar::jeyyar:

erkek bunlar arada der ama bana edilse kırıldım

bugün ısırdın diye küfür eder daha sonra başka bi yanlış yaparsın gene mi eder diye düşünürüm ben.. bi anlık acıyla çıkmış olabilir ağzından ama genede hoş değil küfür etmesi..

küfüre hiç tahammül edemem her kim olursa olsun:1closedeyes:
biz de arada bi nişanlımla şakalaşıyoruz ama ne kadar canı yanarsa yansın bana asla küfür etmez edemez...
bence bi ilişkide küfürün hiç bi şekilde bahanesi de yok

O ne demeye elini ısıryor canım iyi demiş:mymeka:
refleksdir o ben de ani bişi yaparlarsa ederim :roflol:
canımı sıkmasınlar :roflol:

:dilcikar: sevgılım deglmııı şaka yaptım ısırdımm elini kötükedihüso

Aynen..Annemler 35 senelik evli,ikisinin ağzından da küfür duymadım bugüne kadar.Kız ona dese sinir anında hay senin ... diye çıksa ağzından ne der acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
allam ya sen nıe elını ıssırıosun elın oğlunun.... refleks olarak kufur etmıstr.. napsın

ayol sende niye o kadar ısırdaın

küfüre hayır :

aman ya kufur etti de ne oldu salak denmekle salak mi onuluyo mesela
benim canim acisa ben de ederim hic de gocunmam valla reflekstir boyle seylere takilma gec.

biri beni ısırsın hem küfür ederim yani gerizekalı salak manyak
artık ağzıma ne geldiyse hemde valla dalarım hiiiç bakmam
senin cilvende biraz acılıymış demekki

bi daha yaparsa bırak canım...sen herhangi biri degilsin..senin onu ısırman da çocukça sen de biraz olgun davran bence..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…