Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük veya sarkmış göğüslere' tunus baklası '

arkadaslar kullanırken sabırlı davranmanız gerekiyor 1-2 kere yapıp sonra sonuç beklerseniz tabikide faydasını göremezsiniz :1closedeyes:
göğüslerini dikleştirmek amaçlı bir yakınım kullandı çok faydasını gördü.
ayrıca göğüsleri dahada dolgunlaştıdelikafadulden
o yüzden sabırlı bir şekilde denemek lazım birkaç ay hihoyyyt

way bee ama birsürü ürün var hangi biri etki etçek birer ay kullansak ta etkisini anlayamayızz amann yaaa saldım çayıra mewlam kayıra artıkk sütyen takmıycam sallana sallana büyüsünler ne diyim :KK43:

arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun yazılarınızı okudum ben olduğum yerde iki aktar var ikisinde de yok tunus baklası.ışin tuhafı ne o diye bana soruyolar. nerden alabilirim bana bi adres söylemeniz mümkünmü ve fiyatı ne bu bitkinin. tşk.ederim şimdiden

allah allah nasıl bilmezler ya :uhm: aktarda olmaya bilir ama bilmemeleri tuhaf geldi.
başka aktarlara sor canım elbet bilen çıkar.fiyatına gelince ucuz bir şey yani ben mesela 5 tyl lık falan alırdım baya fazla olurdu :kahve:a.s.

kullanan yokmu ben onceden okumustum sanırım 5 beden kucultmus we toparlamıstı...... yazılarınızı beklıorum yakında bende kullanmaya baslıcam hadı hayrlısı

kızlar benimde gögüsler sarktı içi bomboş bende kullanmak istiyorum ama kimse yazmamış amziren anneler kullana bilirmi ben daha emziriyorum int baktım bi cvp bulamadım bilen varsa bana yazarmı ona göre alacam kullanacam bide ben büyümesini istemiyorum toparlasın yeter bana bide fındık yagı iyi geliyormuş deniyen varmı

X