Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük veya sarkmış göğüslere' tunus baklası '

Blair Witch

DurdurunDünyayıİnecekVar!
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2008
807
10
Tunus baklası;
*göğüslerin gelişmesini sağlamak
*göğüslerin dikliğini ve dolgunlugunu muhafaza etmek
*gögüsler dogum,emzirme,yaşlanma gibi sebeblerden dolayı sarkmış, pörsümüş ise yeniden toparlanmasını sağlamaktadır.Ben daha göğüslerim için birkaç kere denemiştim çok uzun süre yapmasamda etkisi olduğunu farkettim göğüslerim daha dik ve sıkı olmuştu faydası olduğunu düşünüyorum umarım ihtiyacı olanlarda faydalanır:dance:
Hazırlanışı;2 yemek kaşığı tunus baklası unu 1 çay bardağı su ile karıstırılır.Orta ateşte yarım saat kadar pişirilir sonra soğutulur ve soğuk halde memeler üzerine ve bilhassa meme kasları üzerine(kenar çevreler)sıvanır.Yarım saat sonra soğuk suya batırılmış süngerle bu hamur iyice silinir.Bu işleme her ay 6-8 gün aralıklarla devam edilmelidir.Bu arada bilmeyenler için tunus baklasını aktarlardan satın alabilirsiniz.:enbuyukkk:

Ayrıca arkadaşlar tunus baklasının cildi beslediğini,kuvvetlendirdiğini ve sarkmış yüzü toparladığını da okudum aynı tarifi yüz maskesi olarakda kullanabilirsiniza.s

Tunus baklası;
*göğüslerin gelişmesini sağlamak
*göğüslerin dikliğini ve dolgunlugunu muhafaza etmek
*gögüsler dogum,emzirme,yaşlanma gibi sebeblerden dolayı sarkmış, pörsümüş ise yeniden toparlanmasını sağlamaktadır.Ben daha göğüslerim için birkaç kere denemiştim çok uzun süre yapmasamda etkisi olduğunu farkettim göğüslerim daha dik ve sıkı olmuştu faydası olduğunu düşünüyorum umarım ihtiyacı olanlarda faydalanır:dance:
Hazırlanışı;2 yemek kaşığı tunus baklası unu 1 çay bardağı su ile karıstırılır.Orta ateşte yarım saat kadar pişirilir sonra soğutulur ve soğuk halde memeler üzerine ve bilhassa meme kasları üzerine(kenar çevreler)sıvanır.Yarım saat sonra soğuk suya batırılmış süngerle bu hamur iyice silinir.Bu işleme her ay 6-8 gün aralıklarla devam edilmelidir.Bu arada bilmeyenler için tunus baklasını aktarlardan satın alabilirsiniz.:enbuyukkk:

peki canım sen düzenli ne kadar yaptın ,ve bıraktıktan sonra eski haline geri döndümüyerimseniben

Cnm cok duzenlı yapmadım en fazla 4 kere yapmısımdır ama bir sıkılık oldu tabı bıkac kere yapma ıle buyumesını bekleyemem.Sonradan da bir degısme olmadı etkısını farkettım.Tabı genc oldugum ıcın zaten dik goguslere sahıp oldugum için eski haline donme konusunda bir sey soyleyemicem
:emir_bebek:Tunus baklası etkisini deri icerisine girerek meme kaslarını geliştirerek gösteriyormus.Bitki yani dogal oldugu için bir zararıda oldugunu dusunmuyorum.Zaten sımdı yaz geldi beklerken usume durumuda olmayacagı ıcın tekrar yapmaya baslamayı dusunuyorum:dance:

Cnm cok duzenlı yapmadım en fazla 4 kere yapmısımdır ama bir sıkılık oldu tabı bıkac kere yapma ıle buyumesını bekleyemem.Sonradan da bir degısme olmadı etkısını farkettım.Tabı genc oldugum ıcın zaten dik goguslere sahıp oldugum için eski haline donme konusunda bir sey soyleyemicem
:emir_bebek:Tunus baklası etkisini deri icerisine girerek meme kaslarını geliştirerek gösteriyormus.Bitki yani dogal oldugu için bir zararıda oldugunu dusunmuyorum.Zaten sımdı yaz geldi beklerken usume durumuda olmayacagı ıcın tekrar yapmaya baslamayı dusunuyorum:dance:

cevabın için teşekkür ederin son bi sorum daha olacak anladığım kadarıyla bu karışımı günde bir kere yapıcaz ve 6 gün ara verip bidaha yapıcaz dimi :uhm:

Yok cnm orasını tam acıklayıcı yasmamısım kusura bakma ayda 6-8 kere yapılcak ara verılerek yani 4-5 gunde bır yapılacak umarım faydasını görürsün:1hug:

Yok cnm orasını tam acıklayıcı yasmamısım kusura bakma ayda 6-8 kere yapılcak ara verılerek yani 4-5 gunde bır yapılacak umarım faydasını görürsün:1hug:

sağol canım inşallah görürüz faydasını bebek emzirdiğim için deformasyona uğradı içi boşaldı sanki hiçbişey fayda etmedi inşallah bu işe yarar yarın deniycem gelişmeleri bildirirm :teselli:

arceya bence yanında egzersizde yaparsan daha etkili ve cabuk sonuc alırsın örnegin;ellerine ağırlık alıp(ben 1 lıtrelık sasallara su dolduruyorum)kollarını omuz hızasında acarak, dırseklerını bukup kollarını yuze paralel olcak sekılde yanyana getırıp sonra tekrar yanlara acarak yaptıgın egzerısızde göğsün toparlanmasına,gögüs kaslarının gelişmesine faydalı olcaktıryerimseniben

ben dogum yaptım ve hamilelik döneminde asırı büyüme oldu göğüslerimde:KK43: şimdi küçüldü kızım 3.5 yasında aynen tanımladıgınız gibi pörsümüş durumda sizin öneriniz denicem ilk işim gidip tunus baklası almak olucak:):):) umarım işe yarar tsk iiii günler

arkadaşlar bu tunus baklası unuyla ilgili bi şey sorabilirmiyim?bgn aktarlardan aldım ben bu undan ve bgn ilk denememi yaptım..ancak yarım saat kısık ateşte fln demişsiniz..benım yaptıgım karısıım 5 dk da un helvası kıvamına geldı bnde dha fazla tutmadım ateşte ve snra sogumaya bırakıp uyguladım..acaba kıvamı boyle mı olması gerekıo?bı de rengı sarı gıbı mı? sımdıden teskkurler

cnm ben bu tarıfı baska bır kıtaptan yazdım.orda oyle yazıyo ama gercektende kısa surede suyunu cekıyo helva gıbı oluyo bende kısa surede almıstım ocaktan hatta ben cok dokuluyo dıye bıraz cıvık bıle yapmıstım oylede faydası olur:1hug:

cnm tunus baklası krem rengı fasulye gibi birsey normalde acıkcası dıger adı cemen mı bılmıyorum ama normalde ceben dıye bır gıda var cok kotu kokan belkı onun yapımında ıcıne katarlar.:uhm::1hug:

pardon cemen yazacagıma ceben yazmısımsırnaşık şey ama bence adının cemen yada tunus baklası olması onemli deil onemli olan etkisi.aktara gidince bir sormak lazım diger adı cemen mi diye bende merak ettim simdi:uhm:

açıkçası onu bende gördüm..internette aratınca bazı yerlerde parantez içinde çemen diye çıkıyo..bnde bılmıorum aynı mı degıl mı ama bn dun aktarlardan tunus baklası unu aldım sarı renklı gıbı bı un..onu surmek ıcın un aldım..ama bı de içilen tane şeklınde kaynatılan tunus baklası var..ben ununu aldım surebılmek ıcın..

bnde bugün bu tarifi bi kitapta gördüm aratıyım bi netten ddm hemen kk çıktı denicem bunu sonuçları yazarım arkdşlar

evet evet bende merak ettim şincik..denedikten sonra yaz tamammı.......birde çemen demişsiniz bu çemen unumu yosam...:uhm:

arkadaşlar tunus baklası normalde fasulye gıbi bir bitki ve cemen gibi bir kokusu yokyerimseniben diğer adı cemendır bilemem ama sanmıyorum...ğöğüs büyütmeyi bilmiyorum ama göğüs toparlamada gercekten etkilivereliniortak umarım sizde faydasını görürsünüza.s.

X