Küçük ve çekik gözlerim:((

namas

Guru
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2011
238
177
Arkadaşlaaar uzun süredir girip birşeyler yazamıyordum o yüzden tekrar merhabalar:KK70:
Benim sorum belki sizi güldürebilir ama cehaletime verin konuyla ilgili bilgim pek yok çünkü Göz estetiği diye birşey var mı acaba? Yani böyle göz kapağını falan kaldırıyorlar ama benim istediğim böyle iri badem gözler Türkan Şoray gözleri gibi:KK70: Alt göz kapağı estetiği ile mümkün olabilir mi böyle bir müdahale geçiren var mı hepinize teşekkür ederim şimdiden:KK70: bu arada gözlerim küçük ve çekik:KK43:(((

bilgisi olann yada benimle aynı dertten yakınan kimse yok mu arkadaşlar?

benim bildigim oyle bi operasyon var ama genelde asyalılar yaptırıyor, goz kapakları gozuksun dıye. onlarınkı gozukmuyor ya.

çinde 2500 dolar karşılığı göz büyütme ameliyatı yapıldığına dair bi haber okumuştum. hatta bi çinli mi japon mu neyse öğretmenin resimleri vardı gayette güzeldi. ama ülkemize geleceğini sanmam. kalıcı göz rengi değiştirme haberini 3-4 yıl önce okumuştum yeni gelmiş türkiye'ye.

Teşekkür ederim işte maaalesef biraz geç geliyor ulkemize:KK43:( Sanırım kendimi böyle sevmek zorundayım Yinede allaha şükür sağlıklıyım yeter de artar bile Ama olsa ülkemizde iyi olurmuş:))

Ya senin söylediğin iri çekik göz türkiyede yapılıyor galiba. bayağ oldu gazetede okumuştum. badem göz estetiği diyorlar. googlea badem göz yazarsan bulursun..

Arkadaşlaaar uzun süredir girip birşeyler yazamıyordum o yüzden tekrar merhabalar:KK70:
Benim sorum belki sizi güldürebilir ama cehaletime verin konuyla ilgili bilgim pek yok çünkü Göz estetiği diye birşey var mı acaba? Yani böyle göz kapağını falan kaldırıyorlar ama benim istediğim böyle iri badem gözler Türkan Şoray gözleri gibi:KK70: Alt göz kapağı estetiği ile mümkün olabilir mi böyle bir müdahale geçiren var mı hepinize teşekkür ederim şimdiden:KK70: bu arada gözlerim küçük ve çekik:KK43:(((

herşeyin estetiği yapılıyor artık, göz estetiğini de duymuştum ama iyi araştır canım.
ayrıca yaptırmanı da tavsiye etmem, seni sen yapan o küçük çekik gözlerin,
türkiyede fazla olmayan bir göz şekli bence farkını ortaya koy,
koreli,çinli, japon kızların makyaj yapma tekniklerini izle,harika oluyorlar ve çok sevimliler,
kendinle barışık ol ve bunu avantaja çevir :KK28:

Bunu Istanbulda bir doktor yapiyor. Sonuclarini gormedim is arkadasimin burnunu yapti biraz gec oturdu ama cok basariliydi. Isim verip reklamci durumuna dusmeyim:))

hepinize tek tek teşekkür ederim arkadaşlar şimdi iyice bir araştırıcam artık bende bir çift istiyorum hemen araştırmaya koşuyoruum:))

Canımm yaa bende aynı dertten muzdaribim malesef benimde gözleerim cekik küçük tombul ve de düşük bnde hep iri gözlü insanlara imrenmisimdir annemim türkan soray gibi gözleri kardesiminde ona cekmis nasıl kıskanıyorum ... Göz kapağı ameliyatı var tabiki ülkemizde yaygınlaşmış bir durumda hemde doktor isimleri arastırıyorum bende benimle iletişime gecersen birbirimize yardımcı oluruz belki ben kafama koydum yaptırmayı cünkü

X