Göz Makyajı Küçük Sırlar'ın Ayşegül ve Su karakterleri'nin makyajları

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
mrb arkadaşlar. ben göz makyajında biras başaılıyımdır.göz kapaklarına ve göz altına kapatıcı ve fondöten sürüoruz (az) snra göz kapağı üzerine eçık ten rengı gıbı far sürüyoruz onun üzreıne likit..ama ayliner sürdükten sonra göz kapaklarını on sanıye faln açmayın kurusun.sonra gözümüzü kenardan asılarak üst içine göz kalemi çekıoruz yanı kirpiklrin oraya... sonrada içini hafif bi rimel muhteşm oluo dneyın derımmm allığa gelincede kahverengı ve pmpe allığı karıstırıp yanaga sürmeden önce hafif üflyın çok doğal gözüküo :)

bişiy ykkli ayol fondoten felan sürmüş ihtimalen krem olanlarından. göz bölgesine kapatıcı sürmüş ki bu genelde ten renginden bir ton açığı olur...

daha sonra sinem kobalda eye liner kullanılmışgöz yaşı bölgesinden sonuna kadar çekilirken kalınlaştırarak çekilmiş tabi fazla abartmadan ve kedi gözü ibi çekikleştirmesne. zaten göz başından da kalın başladığndan öle kedi gözü çekikliğinde olmaz. dudağada toprak tonlarından bir ruj sürmüş fakat renk olarak tam birşey denemez. dudağın keni rengine göre ciddi farklar oluşabi
liyor. ama toprak tonlarından o belli

diğer cadıya gelirsek arka plan aynı. göz makyajıda yine eyelinerler ince birhat çizilmiş ve gözün iç kısmına da kalemle hat çekilmiş. kalemi gözün alt ve üst kapaklarına çekerkende göz kapaklarınn birleştiği noktaya kadar çekip kalemi birleştirmiş..
ilk resimde bu kalem ve eyeliner işleminden önce göz kapağının ortasından biraz sona doğru giri siyah veya füme bir farla gölgelendirme yapılmış bunu da yaparken öncesinde gözü beyaz farla boyayıp (ceset gibi bembeyazda yapmayın tabi aydınlık verecek) daya sonra dediğim bölgeden yukarı doğru farı süreceksiniz dolayısıyla farın koyu bölümü göz kapağınızda açık bölmü kaş bölümünüze gelecek ve gölgeli olacak. göz yapınıza göre göz kapağınızda kaşınız arasında bir çukur olur o çukuru daha koyuda tutabilirsiniz gölgelendirmeyi bitirdikten sonra eyeliner ve kalemi uygulayabilirsiniz. o ilk resimde kalemi çekerken alt gözünde sadece iç kısma değil iç kısmı hafif taşırarak daha kalın bir hat çizmiş

ha bu arada kaşın heman altına ve çatı kısmından sonua kadar beyaz far sürerseniz gözlerinise aydınlık gelir ve iyi bir püf noktasıdır. tabi gözyaşı bölümüne ve gözün bittiği noktayada beyaz far çok şahhane durur.

ben verdiğim bilgilerde yok u marka yok kesik uçlu bimem ne filan şeyler önermiyorum söylemiyorum. buradaki herkesin eveinde bukadar çok çeşitte makyaj malzemesi bulunmaz. ama bir far kalem herkeste olur. ve ben bazı sabahlar eyelinerle bile uğraşmıyorum kalem bile eyeliner görevi görüyor. çooook düğünde millete fondoten kapatıcı far ve kalemle makyaj yaptım herkeste hangi kuaförde yaptın diye sorup durmuştur :)))

su'ya siyah göz kalemi ya da eyeliner yakışmıyor
Ayşegül'e yakışıyo
o da bembeyaz yaa ölü gibi suratı var
biraz daha renklendirseler iyi olur...

bugün bu makyajı denedim çok hoşuma gitti

hem uygulaması kolay hem de sade olmasına rağmen dikkat çekici ve seksi..

slm kızlar bu aralar küçük sırlar dahil tüm dizilerde flormar 413, pastel 75 tarzı ojeler kullanmaya başladılar..

pekiy biri de bana su nun gözüne kullandığı o simsiyah eyeliner ın markasını söyleyeblir miii

carbon black serileri güzel oluyo cnmbi çokmarkada var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…