Göz Makyajı Küçük Sırlar'ın Ayşegül ve Su karakterleri'nin makyajları

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Ayşegülün makyajını bende farketmiştim
Kız bi makyajla fıstık gibi oldu , hatta izlerken ne güzelmiş diyip durdum
Ama ben makyajdan hiç anlamam..:1ninca:

aynen öle yaa bölümden bölüme tarzını değiştiriolar gözlerini ön plana ıkarınca da süper olmuş bence

kızlar aynı makyajı bi daha yapmadılar maalesef

yalnız bu gece saat 22de yeni bölümde mezuniyet balosu varmış
saç makyaj kıyafet bakalım neler yapmışlarr şahsen kaçırmammm

sevgili hanımlar
lütfen konu içeriğine uygun paylaşımlarda bulunalım...
sohpetten ziyade, başlık ile ilgili resim,yorumlar vs..olursa konunuz daha eğlenceli ve okunası hale gelicektir...sevgilera.s.

konunun daha kalıcı olması adına başlığı değiştirdim hanımlarhihoyyyt
keyifli paylaşımlarolumunekankayizsmile
siftahı ben yapıyım hattaguclubacismile

images
merve-bolugur-un-kucuk-sirlari-2211426_2746_o.jpg

10-bolum-ozeti.jpg

images

resimler için teşekkürler tanrıça..

ama o makyajdan yapmadılar bidaha maalesef..

mezuniyet de sirkeci garının arkasındaydı haliyle ambiyansı pek komikti..

resimler için teşekkürler tanrıça..

ama o makyajdan yapmadılar bidaha maalesef..

mezuniyet de sirkeci garının arkasındaydı haliyle ambiyansı pek komikti..

rica ederim canımŞeniz
içeriği biraz değiştirdim,ilk mesajınlada oynadım hafiften:)eğer paylaşımlara devam etmek isterseniz topiğiniz hazır olalacımopuyorumnanaktan

rica ederim canımŞeniz
içeriği biraz değiştirdim,ilk mesajınlada oynadım hafiften:)eğer paylaşımlara devam etmek isterseniz topiğiniz hazır olalacımopuyorumnanaktan
zaten cevap gelmemişti cnm.. böyle daha genel olmuştur sağol..

aysegulun makyajında cilt tonundan en az 2-3 ton acık bir fondoten kullanılıyor
ilk fotodaki göz makyajına ise naturel smokey eyes denir
yani çok fazla dagitmadan aplikator yada uygun firca ile fari-kalemi yumusatma işlemi

su'ya ise nude makyaj yapiliyor
yani ciltte sırıtmayacak toprak tonları ile doğal bi goruntu elde elidiyor
göz üstüne acılı bir firca ile eyeliner cekiliyor
alta ise çok hafif renklendirme
böylece öcü gibi bakmamış oluyor

bu arada bu dizi oyuncularının makyajlarında sephora ürünleri kullanılıyor bilginize

image1pg.png

kızlar slmmm

dün gece yarısından sonra küçük sırlar'ı izliyordum son bölümünü..

dizinin ilk bi saatinden sonra su ve ayşegül'ün göz makyajı komple değişikti öncekilerden.. aslında tüm makyajları değişikti.. daha doğal ama çok daha seksi seksi, duru ve etkileyici bi göz makyajları vardı.. dudakları da daha doğaldı..aklinialirimsmile

ayşegül'ün cem'le sabah yatakta uyandığı ve su'nun cem'le babasına gittiği sahneler mesela..

kızlar bu göz makyajı nası yapılır acaba fikri olan var mı.. aşırı beğendim harikaydı öğrenmem lazımmm..:eek:

fragman bulursam ekliyorum..
aklinialirimsmile
image8j.png
aradığım resimleri koymuşsun tanrıça teşekkür ederim..

yani çok fazla dagitmadan aplikator yada uygun firca ile fari-kalemi yumusatma işlemi

bu arada bu dizi oyuncularının makyajlarında sephora ürünleri kullanılıyor bilginize
gurbaam çok güzel bilgiler vermişsinde,sen niye banlandın ya:gitme:
aradığım resimleri koymuşsun tanrıça teşekkür ederim..

olumunekankayizsmile Şeniz

eveet çok güzel bilgilendirmişn yineboshayallersmile ama niye banlandn ooof:gitme:

tmm cnm sağol..

eveet çok güzel bilgilendirmişn yineboshayallersmile ama niye banlandn ooof:gitme:
banı görmedim ben??

Mrb bende makyaj kursuna gittim,artik yurtdisinda kagit uzerine cizilmiz bir yuz uzerinde makyaj yapilip karekterin sosyal durum konsept ve psikolojisi hakkinda arastirma icinde bulunarak makyaj stili olusturuluyor.Kagida makyaj malzemeleriyle resim yapar gibi hangi urunde kullanilacagi da yanina yazilir yani yurtdisindaki profesyoneller boyle calisir,bakiniz mac in sitesinde bu tip cizimler vardir.Burda ise bu da yavas yavas baslamistir Senay Korgul den egitim aldim ki kendisi Cagan Irmakla calisir hatta anadolu sigortadaki Ataturk makyajini yapan kisidir. Yuze fondoteni 3 renk karistirilarak fondoten fircasiyla yayilir yuze ,hatta daha dogal bir goruntu icin airbrush diye bir alet var o kullanilir mesela Issiz Adam filminde kullanilmistir.Sonra tranparan pudrayla sabitlenir ki goz makyajini sabitlemesi icinde goz ve etrafina da kullanlir,uygun renkteki farla kaslar belirginlesir.Dogal ten rengi farla baz yapilir goze hafif dogal bir renkle de golge verilir ki goz 3 boyutlu bir gorunum alir v.Cake eyeliner (daha yogun suyla islatilarak kullanilir sadece profesyonel makyaj malzemelerinde satilir Kryolan ve Bennye gibi)ise kesik uclu fircayla firca diplerinden gecilir ve rimellenir,yuze de dogal dokunuslarda allik atilir ve dogal var yok arasi bir makyaj yani nude makyaj yapilir.Dogal ruj tonlarinda ise fircayla dudaklar belirlenir ve boyanir.

Son düzenleme:
Bu arada unutmadan genelde dizi ve filmlerde kotu karekterler Aysegul Ferhunde gibi makyajlarinda kirmizi ve tonlari kullanilir,masum karekterlerde ise Su gibi daha pembe veya naturel tonlar kullanilir.

Son düzenleme:
Mrb bende makyaj kursuna gittim,artik yurtdisinda kagit uzerine cizilmiz bir yuz uzerinde makyaj yapilip karekterin sosyal durum konsept ve psikolojisi hakkinda arastirma icinde bulunarak makyaj stili olusturuluyor.Kagida makyaj malzemeleriyle resim yapar gibi hangi urunde kullanilacagi da yanina yazilir yani yurtdisindaki profesyoneller boyle calisir,bakiniz mac in sitesinde bu tip cizimler vardir.Burda ise bu da yavas yavas baslamistir Senay Korgul den egitim aldim ki kendisi Cagan Irmakla calisir hatta anadolu sigortadaki Ataturk makyajini yapan kisidir. Yuze fondoteni 3 renk karistirilarak fondoten fircasiyla yayilir yuze ,hatta daha dogal bir goruntu icin airbrush diye bir alet var o kullanilir mesela Issiz Adam filminde kullanilmistir.Sonra tranparan pudrayla sabitlenir ki goz makyajini sabitlemesi icinde goz ve etrafina da kullanlir,uygun renkteki farla kaslar belirginlesir.Dogal ten rengi farla baz yapilir goze hafif dogal bir renkle de golge verilir ki goz 3 boyutlu bir gorunum alir v.Cake eyeliner (daha yogun suyla islatilarak kullanilir sadece profesyonel makyaj malzemelerinde satilir Kryolan ve Bennye gibi)ise kesik uclu fircayla firca diplerinden gecilir ve rimellenir,yuze de dogal dokunuslarda allik atilir ve dogal var yok arasi bir makyaj yani nude makyaj yapilir.Dogal ruj tonlarinda ise fircayla dudaklar belirlenir ve boyanir.
sağol canım... evet gördüm o yüzleri.. makyaj çok hoş bi olay bayanssulusmile

ayşegülün makyajının ana hattı duru açık bir ten ve kavisli kaşlar gerçekten on numara :eek:

kızlar şu anki bölümde ayşegülün ojesinin rengine baksanıza çok hoş bi kahve..

X