Göz Makyajı Küçük Sırlar'ın Ayşegül ve Su karakterleri'nin makyajları

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Olala

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
6.464
17
46
image1pg.png

kızlar slmmm

dün gece yarısından sonra küçük sırlar'ı izliyordum son bölümünü..

dizinin ilk bi saatinden sonra su ve ayşegül'ün göz makyajı komple değişikti öncekilerden.. aslında tüm makyajları değişikti.. daha doğal ama çok daha seksi seksi, duru ve etkileyici bi göz makyajları vardı.. dudakları da daha doğaldı..aklinialirimsmile

ayşegül'ün cem'le sabah yatakta uyandığı ve su'nun cem'le babasına gittiği sahneler mesela..

kızlar bu göz makyajı nası yapılır acaba fikri olan var mı.. aşırı beğendim harikaydı öğrenmem lazımmm..:eek:

fragman bulursam ekliyorum..
aklinialirimsmile
image8j.png

Son düzenleyen: Moderatör:
sanırım benim gibi dikkat eden olmamış.. yakalarsanız ve göz makyajından anlıyorsanız dikkat eder msnz kızlar çok beğendim aynısını yapmak istiyorum ama göz makyajında bilgili değilim pek..

delikafaduldeneveeeeeeeeet bende çok beğenmiştim o doğal makyajlarıalkisalkisalkis
biri göz dudak yanak ne sürdüklerini söylemelifisfisfis

evet bende farketmistim o makyaj farkliligini. buraya ekliyorum resimlerde ama ben ok begenmedim sahsen

image3ip.png

image4jp.png

image5z.png

image6t.png

image7ii.png

image8j.png

image2uh.png

image1pg.png

göz kalemi mi eyeliner mı ne o sürdükleri ya ne güzel sürülmüş:ecrin_bebek:

ikisini de elime geçirsem bir kaşık suda boğarım ,ne gıcık tip olmuşlar yaaa..alsanaalsanasmile
iki küçük zil...i havasındalar resmen..

bence makyajları çok hoş
tvden daha net anlaşılıyo
biri çözerse bizi bilgilendirsin lütfennn

Eskiden ACEMİ CADI olan Ayşegül, Şimdi HAKİKİ CADI olmuş :)))):teytey::teytey::dance:

OFFF bu EDİT niye gitti yaaa.
Ama makyajlar çok güzel gerşekten. Ayşegül bu bölüme kadar göz makyajı pek yapmıyordu kırmızı ruju çok sırıtıyordu. Şimdi gözleri daha iyi

dünmüş nası oldu kaçırdım anlamadım?? kanaldye de bakmıştım oysa??

suda takma kirpik elıner varrrr

cadı olan kızdaa siyh kalem var oliş:)dudAKALRIDA pudra rengii şeftali gbi

suda takma kirpik elıner varrrr

cadı olan kızdaa siyh kalem var oliş:)dudAKALRIDA pudra rengii şeftali gbi

meliscim ne güzel seni görmek opuyorumnanaktan
aslında onları gördüm cnm o makyajı mükemmel yapan nüanslar var onlar nedir çözemedimm :hulya: yoksa siyah kalem-eyeliner-açık renk naturel şeftali tonu dudaklar ve yine naturel allık var onu anladım.. ama kesinlikle çok önemli detayları var o makyajın çok hoştu ve bi o kadar doğal ve seksiydi çünkü aklinialirimsmile

meliscim ne güzel seni görmek opuyorumnanaktan
aslında onları gördüm cnm o makyajı mükemmel yapan nüanslar var onlar nedir çözemedimm :hulya: yoksa siyah kalem-eyeliner-açık renk naturel şeftali tonu dudaklar ve yine naturel allık var onu anladım.. ama kesinlikle çok önemli detayları var o makyajın çok hoştu ve bi o kadar doğal ve seksiydi çünkü aklinialirimsmile

saol olişim topiğin hayırlı oslunyerimseniben
kızzlardan farkedilebilirrr su gibbiler genç vee duru sorunsuz parlak ciltleri var

ehbide ışıklarrrrrr delikafadulden

Ayşegülün makyajını bende farketmiştim
Kız bi makyajla fıstık gibi oldu , hatta izlerken ne güzelmiş diyip durdum
Ama ben makyajdan hiç anlamam..:1ninca:

X