küçük kuzum sünnet oldu:)))))))

Kardelen2434

Hayat 1 Gün Oda Bugün
Kayıtlı Üye
21 Mart 2008
1.027
4
40
kızlar küçük kuzum, canım oğlum buğra'm sünnet oldu bugün:sm_cool: erkek oldu oğlum benim:lepi:
hastaneden geldik şimdi mışıl mışıl uyuyor:))) çok rahat geçti lokal anesteziyle oldu. babasıyla ben oyaladık dr amcasıda yaptı işini. ağladı ama acıdan değil uyku bastırdı ondan. kızlar tavsiye ederim düşündümde büyük olsaydı durmucaktı hiç. bilinçli olduğu için hem korkucak kalkmak isticek hemde bizler onların korkusunu görünce daha bi kötü olucaz. bugün dikkat edicem sadece merhemi var onu sürüp 6 saatte 1 fitil vericem bugün okadar. 2 gün sonra düzelicek dedi. ilginç bi tarafıda oldu ama. hastanenin yanında cami vardı tam dr işleme başladı ikindi ezanı okundu tekbirlerle kesildi çok garip oldum ozaman:eek: neyseki biz bu işten kurtulduk darısı diğer erkek annelerinin başına:lepi:

Canım hayırlı olsun... En güzelini yapmışsın. Çocuğu büyüdüğü zaman korkutmak yerine henüz anlamazken yaptırmak en güzeli... Darısı başımıza :)

hepinize teşekkürederim arkadaşlar.....

gizemciğim bebişim 5buçuk aylık.

biraz huzursuzlandı buğra 1 saattir susturamadım bi türlü ama acıdanmı yoksa buaralar mızmızdı zaten uyku bastırınca ağlıyordu avazı çıktığı kadar ondanmı bilemedim. fitil verdim şimdi mışıl mışıl uyuyor. bugünü atlatalım 1-2 güne geçicek inşallah. bakalım gecemiz nasıl geçicek

Hayırlı olsun,oooh 5 ayda amma kariyer,dünyaya adım at bide sünnet ol çok hızlı bu çocuk çooook:)

hayırlı olsun canım allah damatlığını da göstersin

canım hayırlı olsun erkekliğe ilk adımını attı buğracım. darısı bizim bebişlerinde başına :)

tuğbacım..oğlun erkekliğe ilk adımı atmış oldu öyle mi? maşallah..Hayırlı uğurlu ve geçmiş olsun canım..kurtulmuşsun sen..eşim istiyor ama ben çok korkuyorum..eğer dediğin gibiyse ben de yaptırmak isterim hemen kurtulsun..ileride belki huysuzlanır ağlar..dayanamam ben

teşekkürler hepinize.....

ridacığım niyetiniz varsa yaptırın hemen
hafta sonuna denk getirebilrsin. herkezde böylemi oluyor bilmiyorum ama akşamki huysuzluğundan eser kalmadı. çok ağlayınca babası dışarı çıkardı akşam arabasıyla sokağın başına çıkmadan uyumuş hemen. geldikten 1 saat sonra filan uyandı emzirdim ayağımda salladım uyudu bidahada kalkmadı. saat 10da kalktı yavru kuşum ve hiç bişey yokmuş gibi oynuyor şimdi ayaklarını ağzına filan götürüyor. gece 2 kere fitilde verdim onunda etkiside vardır tabi. acısa şimdide acırdı ama. 1 2 saat sonrada pansumana götürücez. eğer bukadarsa huzursuzluğu değdi çok şükür büyüyünce bide nazını çekicez babası kılıklıların anne acıyoooo anne acıyoooo:)))))

Küçük erkek Buğra yerim ben onu yaaa hayırlı olsun paşamın erkekliği :))

Canım ya hayırlı olsun en güzelini yaptırmışsın.:nazar:.Keşke doğduktan hemen sonra yaptırsaymışız erkek anneleri olarak..Hep benim kayınpederin herşeye maydonoz olması yüzünden oldu..Bende çok istedim yaptırmayı ama şimdi doktor pipisi çok küçük yazın yapalım rahat rahat dolaşsın dedi.. Erkeklerde sünnetin hem sağlık hemde hijyen için çok faydalı olduğunu biliyorum..Bence fazla büyümelerini beklemenin bi manası yok..Kestirelim kurtulalım kaydirigubbakcemile3

tuğbacım hayırlı olsun canım biz düşünürken siz atlattınız darısı başıma valla bende 2 tane var üstümde yük hayırlısıyla bi atlatabilsem neyse canım damatlığınıda gör inşallah:))))))))))

:nazar::nazar::nazar:

allah damatlığında görmeyi nasip eder inşallah.
Bende doğumda sünnetini çok istedim yenidoğanlarda daha 1 gün bile sürmüyormuş iyileşmesi ama eşimin ailesi tarafından bisürü tepki aldım ufacık çocuğa nasıl kıyarsında falanda filanda bende yaptırmadım. ama seneye yaza mutlaka düşünüyorum hem 1 yaşlarında olur hem aklı daha çok fazla ermez diye ümit ediyorum ama bakalım hayırlısı. şimdi olsa aslında tam süper olur ama imkanı yok ikna edemem eşimin tarafını... hijyen ve sağlık konusunda biraz bilinçsizler...

hayırlı olsun erkek olduu senın afacan oglusun :nazar: :nazar: :nazar: gamyoncuiremsu gamyoncuiremsu

darısı ben ve dıger annelerın ogluslarına :teselli: :teselli: :Saruboceq: :Saruboceq:

X