Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri küçük göğüsle başı dertte olanlar buraya lütfen :*

Benimde kucuk ama cesaret edip uygulamdm daha kremi sadece onerı bı arastır derım once Inan bende kısa surede baslıcam sadece bu durumu pek takmıyorum sımdılık

Yok canım öyle deme ne eksik hissetmesi valla benim ölçüm aynı kaldı 92 bıraktım çay içmeyi bayadır ölçüm aynı kaldı yinede şuan 85\B kullanıyorum bakalım ramazanda kilo kaybetmezsem uzun süre böyle gider diye umuyorum
Maşallah 81den çıktın sen canım kşke bene görebilsem su an 50kiloyum 167boyum var... Kilo vermek istemiyorum ramazanda ama kiloyu koruycak yemekte yiyemıyorum sen kaç kiloydun canın

Maşallah 81den çıktın sen canım kşke bene görebilsem su an 50kiloyum 167boyum var... Kilo vermek istemiyorum ramazanda ama kiloyu koruycak yemekte yiyemıyorum sen kaç kiloydun canın
162 boy 53 kg canım ya aklıma bak ne geldi son dönemde envanterime yeni üye kattım ben :) gerçi sen çoktan duyup denemişsindir

Şu kürü bende merak ediyorum işe yarıyo mu diye çok detaylı ama ya
Acaba diyorum kullandıgım adacayında mı sıkıntı var bundan önce içtiğim adacayının sekili daha farklıydı die hatırlıyorum

Eklentiler

• DSC_0582.JPG
    DSC_0582.JPG
    107,9 KB · Görüntüleme: 96
Ne kattın canım
Bu meşhur şerbetçiotu kremi varya onu tarifine uygun hazırladım şerbetçi otunu kaynatıp ılımaya bıraktım ocaktan indirir indirmez adaçayı kattım beraberce ılımalarını sağladım ılıyınca bi kaba nemlendirici el kremi koyup bu şerbetçiotunu ds katıp bir gün bekletip kullandım her akşam

Bu meşhur şerbetçiotu kremi varya onu tarifine uygun hazırladım şerbetçi otunu kaynatıp ılımaya bıraktım ocaktan indirir indirmez adaçayı kattım beraberce ılımalarını sağladım ılıyınca bi kaba nemlendirici el kremi koyup bu şerbetçiotunu ds katıp bir gün bekletip kullandım her akşam
Dogru tahmin duydum uygulamaya kalktım ama kremi kullanmak nasip olmadan döküldü canım :) ben bi ara şerbetçi otu ve rezene içiyodum aslında ona mo dönsem ki

Rica etsem evde varsa fotografını cekip atarmısın canm
Şu an evde değilim iftara davetliyiz de:)ama tarif edebilirim böyle ottan ziyade tohuma benzeyen bi görüntüsü var bildiğimiz pirinci düşün onun ot hali koyu renklisi bu tarifle Google da adaçayı diye arat buna benzer görsel çıkar karşına

Dogru tahmin duydum uygulamaya kalktım ama kremi kullanmak nasip olmadan döküldü canım :) ben bi ara şerbetçi otu ve rezene içiyodum aslında ona mo dönsem ki
Ben adaçayı ve rezene olarak yaptım şerbetçiotunun tadı iğrenç geldi krem olarak değerlendirdim böyle:)

Canım az önce bi arkadaş Saraçoğlu kuru demişti ya bi bak istersen onada bilgim kadarıyla yaşımıza uygun bi kur 30-35 yaş altına daha etkili oluyormuş baktımda şöyle bir

Neler yaptınız kızlar usagi91 usagi91 sen 81 de 92 ye mi çıktın? :KK57: hiç ara verdin mi uygulamalarına, verdiysen gir küçülme olmadı mı ?
Bende bi kaç gündür şerbetçi otu Hayıt tohumuna başladım tekrar ,dünde adacayı aldım ,:ruh:için dışım çay oldu valla .

X