Küçük Eyyüp için 41 Yasin ve tesbihat Dağıtıyorum..

tacsizprenses

Bir DiLeK TutTuMmm (:
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2006
6.246
1.615
Selam arkadaşlar..Mahalleden bir arkadaşımın oğlu eyyüp 4 yaşına girmek üzere..

Kusma şikayeti ile hastaneye gidiyorlar..Bağırsaklarda düğümlenme deniyor ve amelyata alınıyor bağırsaklarında et parçaları ve misket şeklinde ödemler tesbit ediliyor..Patalojiden sonuç gelmedi ama doktorlar kanserden şüpheleniyor..Karaciğerinde de aynı bulgulara sahipmiş..

bugün ziyarete gittim ve ağlarak çıktım eve geldim daha çok ağladım..Meleğim benim o kadar zayıflamış ki anlatamam size tekrar amelyat olacakmış sanırım ama şans oranı çok düşükmüş annesinin haberi yok karaciğerinde olduğundan ve tekar amelyat olacağından..

Rabbim evlatlarımız ile imtahan etmesin gerçekten çok zor insanlar perişan olmuş..Kolay değil..Babaannesi de aynı binada teyzeyede geçmiş olsun demek için uğradım kadın ağlayarak konuştu tek isteğim iyi olsun dayanamıyorum dedi..o ağlayınca bende ağladım Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın..evlatlarımız ile imtahan etmesin..

sizeden rica dua edin Ya Şafi çekin dualarınızda eyyüp de şifa için yer verin..Daha küçücük öyle zayıflamış ki parmakları bile yavrum küçücük kalmış..

Ne olur dualarınızda Eyyüp e de yer verin..Allah Razı olsun Hepinizden..

Son düzenleme:
rabbim acil şifalar versin inşşallh anasına babasına bağışlasın allahım evlat acısı vermesin ben 1 tane yasin okuyorum

Allah şifa versin. Ben şimdilik bir tane Yasin alıyorum. Başkalarına da dağıtmaya çalışacağım.

Allah sağlık, şifa versin...
Dualarımız Eyyüp için, ben de alıyorum bir tane...

Son düzenleyen: Moderatör:
Okuyacak arkadaşlarıma söyledim. Dağıtacaklar herkese. Ama bu aralar sınav haftaları. Haftaya okunacak canım bi aciliyeti yok inşallah. Ben okurum. Erkek arkadaşıma da söylerim ona da okuturum. Ya Şafi de çekerim. Kıyamam ya Allah şifa versin.

Hakkını helal et arkadaşım Rabbim senin de dua eden arkadaşların da sıkıntılarını gidersin feraha kavuştursun inşallah..

Eğer bugün kusmaz ise ki sabah 1 defa kusmuş bir daha olur ise yarın tekrar yatış yapacaklar..İnşallah düzelir yavrum..Tavuk yemeye çalışıyor ağzını açamıyor yavrum parmağı ile ittiriyor o kadar halsiz..Rabbime emanet inşallah..

Konu içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.

Çocuklara ve yaşlılara hele hiç dayanamıyorum ya.. Kıyamam ona. İnşallah tez zamanda kavuşur sağlığına. Hakkım da helali hoş olsun.

Benimde aynı yaşlarda bir oğlum var .Rabbim evlatlarımızla vermesin sınavımızı derim her duamda .
Allahtan şifalar dilerim minik yavruya .
Ol dedi mi olacak Rabbimin kudretinden sual olmaz , iyileşir belki de dualarla.
Sayı vermem gerekiyor mu , istediğin kadar okurum , hepsini de okurum arkadaşım .Sen bana şu kadar lazım de yeter.
Dualarımda bundan sonra , kabul görür inşallah.

rabbim şifalar ihsan eylesin inaalah.... o yavruyu kurtarsın bizlere ailelerimize yvrularımıza eşlerimizede böyle sıkıntılar vermesin hz Allah bir yasin de ben okuyayım inşaallah canım....

Allah Razı olsun arkadaşım..Rabbimden isteyeceğiz Rabbim hayırlısını versin acısını göstermesin inşallah..Amin inşallah benim de 2 yaşında oğlum var..İnsan hemen kendi nefsine düşünüyor..Rabbim kaldıramayacağız yükü vermesin..Evlatlarımızı esirgesin bizlere bağışlasın inşallah..

Sayı verirsen sevinirim arkadaşım 41 yasin okuyacağız inşallah..

rabbim şifalar ihsan eylesin inaalah.... o yavruyu kurtarsın bizlere ailelerimize yvrularımıza eşlerimizede böyle sıkıntılar vermesin hz Allah bir yasin de ben okuyayım inşaallah canım....

Amin inşallah..

Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiin Göstermesin Rabbim..Allah razı olsun..

İstersen ne kadar kaldıysa alayım canım ben.

Dağıtırım dersen de 10 tane bana yaz en azından .

Okurum canım , çevremde de okurlar .Allah kabul eder inşallah.

İstersen ne kadar kaldıysa alayım canım ben.

Dağıtırım dersen de 10 tane bana yaz en azından .

Okurum canım , çevremde de okurlar .Allah kabul eder inşallah.

Canım içime su serptin..10 Yazıyorum o zaman daha arkadaşlara haber vermedim annemlere söyleyeceğim yarın, şuan burada dağıttığım..

Rabbim işini gücünü rast getirsin..Seninde sıkıntıları Rabbim gidersin inşallah..Hakkını helal et arkadaşım..

Amin , cümlemizin .

Helal olsun ne demek arkadaşım .

Tamam 10 kesin , ben arada bakarım buraya , eğer eksik kalırsa onlarıda okurum .

Toplam 14 Yasin oldu..

Eğer tesbihat okursanız arkadaşlar;

601 besmele-i şerif

1910 tane Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm ( “Güç ve kuvvet, sadece Yüce ve Büyük olan Allah’ın yardımıyla elde edilir.” )

Ya Şafi

*Sifa niyetine hergün 131 kere “Ya selam” okunur.

*Hasta üstüne “Ya Hayy” esmasi 180 kere okunur.

*Hastalara 7 gün 7 defa “Ya Muhyi” okunur.

*Sifa için “Ya Selam”Hastaya 160 kere “Ya Selam” esmasi okunursa Allahin izniyle iyilesir.

*Sifa için “Ya Allah”Her hangi bir hastaligin sifasi için 200 kere “Ya Allah” zikredilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…