Küçük Düşün Büyük Olsun!

Basınız saolsun cnm
Mekanı cennet olsun

İyi aksamlar
Hergüne bi kostırmam var
Hanı evdeyken düzen gelecekti hayatımıza
Valla bende hic öyle olmuyor ordan oraya kosuyorum
Kızı bıraktım uyumadım koci uyuyordu dizi izledim biraz,milföyden gözleme yaptım kahvaltı ettik saat oldu 11 kahve faslı,koci 12 de kızı aldı geldi hop ögle yemegi .
Tavuklu mantı yapcaktı aksam icin
Mantı bos kayık mantı alıyorum süthanden gitmis normal mantı almıs
Bunu yiyin diyo
Arkadasım kahveye ugrarım dedi balkonda görünce markete gittim kahve yanı almaya orda istediğim mantıdan aldım
Cay demledik ,cekirdekli sohbetler 17.00 gibi o gitti mantıyı fırına attum
Brokoli hasladım yemek yedik
Pilates yapıyorz dünden beri enerjisini atsın diye
Son yarım saat uyursa kahve bascam.
21.00 dan sonra ortalıkta cocuk görmeye tahammülüm yok valla.
Yasımdan ötürü sanırsam

Gecen sene bizim de peppa favorimizdi bikac oyuncagını aldırdı hatta.
Kitaplarını da aldık ama bu sene ilgisini cekmiyor
Koci sanki eve canlı domuz sokmusuz gibi söyleniyodj
Geciyor yani bacım seneye baska biseye dadancak

Ön balkona kumru yuva yapmıs.
Bekliyor günlerrdir oturup bekliyor yumurtalarını.Esi tasıyor yiyecek
Koci dün nazar var bizde galiba kumru yuva yapmıs dedi
Arkadasda nazar var demek sizde diyo

Basiniz sagolsun canim

Ön balkona kumru yuva yapmıs.
Bekliyor günlerrdir oturup bekliyor yumurtalarını.Esi tasıyor yiyecek
Koci dün nazar var bizde galiba kumru yuva yapmıs dedi
Arkadasda nazar var demek sizde diyo
Ben bayılırım böyle şeylere şahit olmaya.ne güzel yavrularını da görecsksin. Sonra uçup gidecekler başka diyarlara. Geçen gün martılara ekmek koydum ben de camın kenarına.

Güle güle kullan canım
Benim kardeşimin buzdolabı siyah camdı, ona demiştim, artık çocuklarla senin eve gelemeyiz el izi hiç eksik olmaz diye
Valla zor. Sürekli elinde bezle dolanırsın lellim.
Bana nerde işin kolayı varsa o uyar..fazla iş çıkaran eşyaların hiçbirini sevmem

Ben de çalışsam şimdi almak istediğim şeyleri alırdım.yapmak istediklerimi daha fazla yapardım.herşey o kadar pahalıki.alınacak çok şey var ama nerdeee.
Tek kendimi teselli ettiğim şey; çalışırsam daha çok yorulacağım ve kızıma daha az vakit ayıracağım.
Zaten çalışsam okula bırak al da sıkıntı. Özel okula göndersem, yine okul saati iş saatime uymayacak. Aldığım maaşı sadece okula vereceğim. Böyle böyle geçiyor hayat.

Kızlar gece gece size yazıyorum.
Saat 10 da uyumuşum. Kaç saat sonra uyandım. Koci de ses etmemiş. Uyanmayalım diye. Kardeşim 11 de uyurdu. Tavuklarla yatıyorsun derdim. Ben onu da geçtim kalkıp namaz kılmasam daha da uyuyacağım o derece.sabah da namaza uyanıyırum saat 7 de.
Zaten hazırlan beslenme hazırla kahvaltı yaptır.evden çıktıktan sonra da okula gitmemiz yarım saat sürüyor.
Bir yerde aşırı trafik oluyor.
Bu ara dalıveryorum trafikte aralara
Dalmasam hiç yol veren yok zaten.
Sabah hava soğukmuş meğer bende kalın hırkayı giydirmiştim.koci de kaç defa aradı soğuk diye. O sürekli üşüdüğü ve çok pinpirik olduğu için çok üstünde durmamıştım..Ela okula yürürken üşüdüm dedi.ben de tenefüste bahçeye çıkma.öğlen arası mont getireyim dedim.Eve geldim kahvaltı yaptım. Toparladım evi. Çıktım.
Montunu götürdüm. Bu defa da sıcak dedi giymedi.ince hırkası vardı üzerinde çıkartmak istedi.çıkarttırmadım. çocukların çoğu kısa kollu tişörtle bahçede.niye hasta olunduğu belli.
Sonra okulun yanında park yeri baktım. Bir tane boşyer var ama ben arabayı aldım oraya getirdim diyene kadar eminim dolardı.okul çıkışını beklerken biraz park çalışayım dedim. Baktım o da olmayacak. Çünkü bir araba geçimlik yer var.vazgeçtim.
Arabayı park etme pratiğim çok olmadığı için heryere gidemiyorum.
Okuldan aldım markete uğradık. Eve geldim. Çok yorulmuştum beklemekten.
Dinlenme molası, kahve keyfi yaptık biraz.
Sonra işe giriştim. Yatak odayı süpür sil. Çamaşır as. Wc yıka.
O da tv izledi.sonra ödevini yaptı.yemekyaparken de mutfakta oyun oynadı. Ona balık yaptım. Çorbayla yedi. koci de ben yemeyeceğşm deyince ben de yedim.sonra da gelmiş açım diye kıvranıyor
Birara yine Elayla kelime okuma oynadık.
1 saat ikimize de dinlenme.sonra da hoop uyku.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…