Küçük Düşün Büyük Olsun!

Gecmis olsunn sizede cnm
Bizde ates cok yok sükür ama gözler ıslak burun akıyo nezle mi olıyo ne
Bide kafayı kaldıramıyo cocuum
Halsizlik var
Benim kızımda öyleydi ertesi gün ateş vurdu şimdi oğlanın burnu akıyo
Soğan suyu yaptım ballı onu da içiriyorum ikisine de

Ateş ve öksürük olursa çok işe yarıyor canım yağ..

Kreşe başlayan her çocukta oluyor.. geçmiş olsun. Sizinde aklınızda olsun sarımsaklı yağ çok işe yarıyor

Hahahhaha süpermiş çatırdasın o zaman
Surekli evde kolye muhabbeti var
Ya diyemiyorumda esime subata kadar almam lazim elti catlatcam diye
Almam lazim diyorum
Yahu 2 ay sonra alsak biriktirim nakit istiyor kart vadesiz cekse sorun diil diyor.
Aiyy almam demiyorda 2ay sonra diyor.
Valla işime yaramaz 2 ay cok dicem artik..
Surda nelerle ugrasiyor poncik yüreğim bir bilsen

Geçmiş olsun kuzu
BEnimde oğlumda 6 olcak subatta senede bir hasta olurdu bu sene kaç kez antibiyotik verdik hatırlamıyorum bir ay doğru düzgün gidemedi Ekim ayıydı 5 gün gİtti misal

Selam kızlar yazamadım koşturmaca hep bugün esim evdeydi oglusu okula bıraktım ordan merkeze çıktım bı yer var ihraç fazlası satıyor coxuklar için oğluma bi esofman altı aldım kotonun 35 yelek ve ust sweatte alacagim para olsun biraz kısaldı eşofmanları değişik giysin okulda ddim orda milyoncuya maske çamaşır ipi gırgır çöp poseti 20 verdim ekmek aldım 2.5 TL esime sigara 45 eve geldim az dinlenip kıyma istedim köfteci yusuftan yarım kg mantı yaptım oğlan istiyordu birctabak tan çok buzluga attım sonra pisiririm ona diye şimdi uyudu anca yazdım burayada çok yorulmusum bugün yatarım bende

İyi geceler kızlar,
Bugün tempolu bir gündü.,
Sabah arkadaş kahvaltıya geldi. Evine temizlik için kadın gelecekti çocuğu çok küçük rahat durmuyor..ben de dedim gel kahvaltı yapalım. Ben de hastaneye gideceğim. Çocuklarla durursun evde hem Elayı götürmem benim için de iyi olur dedim.
Geldi kahvaltı yaptık. Öğlen çıktık. Çocukları parka götüreyim hava güzel dedi. Oradan da benim eve geçeriz işi biterse kadının dedi. Ben gittim hastaneye tabi işim uzun sürdü. Solunum testi yapılacaktı..doktora antibiyotik kullandığımı ve öksürük geçirdiğimi söyledim. Doktor bu şekilde test yapamayız, doğru sonuç vermez dedi. Beni kan ve influenza tahliline gönderdi. Yaptırdım. Tabi hastane yoğun her zamanki gibi. Çıktım geldim..Arkadaş yemeğe kal birlikte yiyelim kız okuldan gelecek dedi.,olmaz dediysem de illa kal bak zaten yemek yapıyorım dedi. Yedik yemek. Sonra kızı gitmemizi istemedi. Biraz daha durup geçtik eve. Ablam gelecekti. Evde suluköfte yapmıştım. Erişte yaptım yanına. Eşimle ablam birlikte geldi. Bir baktım ablam ayağını incitmiş. Onlara yemek verdim..eşim de yedi şaşkınım.
Ela 20:00 gibi uyudu. Alerji ilacına yine başladım uyku yaptı sanırım. Teyzemi görüp öyle uyuyacağım derken dalış o dalış Arkadaş buhar makinası verdi onu çalıştırdım. Sanki daha rahat uyudu kuzum.
Oturduk biz..ablam şampanya getirmiş patlatırız evinin şerefine dedim
Bir de havyar getirmiş de eşim yiyecekti karnım tok dedi. Yarın akşama yer artık. Merak ediyordu. Hiç merak da etmedim açıkcası.
Eşim böyle farklı şeyleri çok sever, ben de severim denemeyi de öyle özellikle isteğim yoktur.

Kreşe başlayan her çocukta oluyor.. geçmiş olsun. Sizinde aklınızda olsun sarımsaklı yağ çok işe yarıyor
Sarımsaklı yağ, ayağına sürülenmi? Ben öksürük için denedim yok geçirmedi.
Öksürüğü bir an başlıyor öhhöö öhhöö ardarda sonra duruyor sonra tekrar başladımı ardarda. Birkaç gün geçiyor. Tek tük sonra yine başlıyor. Artık astımdan bile şüphelenmeye başladım. Alerjik astım.
Bende var, bu kadarmı benzer bilemiyorum İnşallah geçicidir

Geçmiş olsun baby çabuk geçsin inşallah.
Benim eşim de bugün diyor hastaneye gideceksin götür kıza da baktır. Valla ben yoruldum doktora götürmektwn. Standart aynı ilaçlar. Ev eczaneye döndü. Ateşi olur evet götürülebilir. Ama sadece öksürük.çocuk doktoru ne yapsın. Öksürük şurubu yazıp gönderecek. Hastane ortamına sokmaya ne gerek var. Diyorum alerjik bence bakalım olmazsa ben götüreceğim. Alerji için.

Benimkine daha o ilacda uyku yapmiyo

Kizlar benim kiza yeminle bisi oldu kiz bozuldu
4 de uyudu yine
Artik sacimi basimi yolma raddesine geldim.
Suanda da ben uyuyamiyorum ezan uzerime okunur.
Ataklarim gelmeye basladi 2 aksamdir carpintiyla uyaniyorum sicriyorum.

Ben uyuyalim diyorum o baba diyo.
Annem nasil aciyosa bana kizim ben alim bende kalsin 1-2 gece dedi.
Kardesim ise gidiyor rahat vermez cunku tek odada sabit takilmiyo heryeri tavaf ediyor. Ciglik atiyo elindekileri atiyor ses yapıyor
Kadinada eziyet.
Disarida cikardim yok anam yok yorulmuyor.
Ben nsil uyucam 7 de kalkiyorum mecbur erbaslara.

Tesbih cekiyorum Allahim sabir ver.

Selam kızlar günaydın ..
Herkese hayırlı sabahlar olsun..
tr_lelli canım ya çok geç uyumuş hep öylemi ki?
off uykusuzluk çok zor bişi.. Bende gelemem hiç..
Uyku saattleri mi sapıttı çocuğun acep:/?
Gündüz çok uyutmasan diretsen belki akşam erken gelir uykusu..
Bilemedim zor bir durum canım ..Allah kolaylı versin..
Dua falan vardır belki uyumayan çocuklar için..bir araştıralım olmadı

Günaydınlar
Sabah annem geldi saolsun
kızı bıraKtım cıktım.
İyi sükür atesi falan yok kuduruyor bugun de dinlensin bakalım.
Cocuum masallah istekleri bitmiyor,
Kızım aksamları taksiye cıkayım bari olmucak böyle
Macun istiyomus(lahmacun)
pizza istiyomus
Kugga istiyomus.

10-11gundur boyle kuzu
Duasina bakmadim ama her gece okuyorum dualari.
Napcamizi sasirdik

Selammm
Esimler esimin bunyesindeki fabrikayla sozlesme yapacaklardi.
%45zamla kabul etmisler esimlerin teklifini.
Sevindim.
2.plan dusunuyorduk kabul etmezlerse esimin projesi bosta kaliyordu.
Esim oradan sorumlu cunku.
Maasina ne zam yaptılar onu sormayi unuttum.
Ek gelirdeki arabaninda maasi artti tabi bakalim soforu falan düşünce ne kalacak.

Kiz uyuyo hava guzel pazara inicem bugun oglen annemi kafalarsam birlikde gideriz.
Anneannem bankada para biriktiriyordu teyzemle ortak hesap.
O teyzem hak yemez.
Buyugu olsa dibini siyirirda.
Demis ki anneme abla vade gunu gel imza ver parayi esit bolucez demis.
Hic gelmese 60-70bin gelir.
Arsalarda imara acilirsa kavacik gibi bir semtde 2 daire olacak.
(satmicaklar muteahide verecekler arsalari bekliyorlar) kirasini alsa orda kiralar 4bin her ay 8bin temiz para.
Valla miras kalmask ne lux bisi.
Allah razi olsun dusunenden birakandan.
Satmazlae umarim annem satmam ev satilmaz falan der hep neticede bize kalacak.
Kardesimde evlenmiyor evlenmicem diyor bakalim nolcek.
Annem parayi alinca onada bileklik diye yanasicam dur bakalim arsizlik yuzsuzluk nasil oluyo ecukde ben bakim.

Benle ablamın uzerinede tarla arsa var köyde dedemin ama teyze dayılar anneanne derken 11ortagiz kurak fln yer diyolar satılması gibi bişe olsa ev almak isterdim bende ne güzel annene kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…