Küçük Düşün Büyük Olsun!

Hızlıdan 54tela siparis verdim.
3 pkt cips
2 pkt patlamış mısır
2 küçük paket kuruyemis
(Bak yine kuruyemis dedim😂)
Kızla bana çiğ oğlana kavrulmuş.
Sakire cay yok.

Şakir babamın özel davetlisi bu aksam😂
Bira iceceglermis
Orda yesin kuruyemisini
Maçı var ztn akşam 11i bulur gelmesi 2 bira içer zum olur.
Ben hiç içmedim eşimde yilbasindan yılbaşına varsa içer kendi almaz. Böyle biri alırsa.
2 birada adam sızıyor
İçmesin aman ben sevmiyorum.

Selam kızlar, cumamız mübarek olsun. Yine yeni yeniden güzel bir yıl olur inşallah, öncelikle sağlık-sıhhat versin gerisi hallolur.Dün günüm vardı yeni yıldan sonra 100 tl ile başlıcaz kalabalık değiliz ama kafa dengiyiz. İki arkadaşım da yeni yıl hediyesi almışlar bende sipariş verdim yetişmedi bir sonraki buluşmamızda vericem. Biri çelik bileklik almış çok zarif çok begendim diğer arkadaşımda english home dan sosluk almış keselerine bereket. Bende yeni yıl hediyesi onlara standlı bıçak seti aldım bir arkadaşımın doğum günü yarın öbür arkadaşımın dogum günüde mart da her ikisinede saatli ve içinde üçlü takı seti olanlardan aldım vericem her ikisine de eşim-kızlarım hediyelerimi çok begendiler eşim bana benimde sana hediye almak istiyorum dedi çok teşekkür ederim durumumuzu biliyorum dedim olsun kredi kartına taksit yaptıracagını söyledi o zaman çeyrekli reşat ile zincir al dedim bu gün kuyumcu arkadaşını aramış akşama hazır olur dedi valla kredilerin üstüne hiç olmadı ama yapacak birşey yok kendi istedi.

Selam kızlar, cumamız mübarek olsun. Yine yeni yeniden güzel bir yıl olur inşallah, öncelikle sağlık-sıhhat versin gerisi hallolur.Dün günüm vardı yeni yıldan sonra 100 tl ile başlıcaz kalabalık değiliz ama kafa dengiyiz. İki arkadaşım da yeni yıl hediyesi almışlar bende sipariş verdim yetişmedi bir sonraki buluşmamızda vericem. Biri çelik bileklik almış çok zarif çok begendim diğer arkadaşımda english home dan sosluk almış keselerine bereket. Bende yeni yıl hediyesi onlara standlı bıçak seti aldım bir arkadaşımın doğum günü yarın öbür arkadaşımın dogum günüde mart da her ikisinede saatli ve içinde üçlü takı seti olanlardan aldım vericem her ikisine de eşim-kızlarım hediyelerimi çok begendiler eşim bana benimde sana hediye almak istiyorum dedi çok teşekkür ederim durumumuzu biliyorum dedim olsun kredi kartına taksit yaptıracagını söyledi o zaman çeyrekli reşat ile zincir al dedim bu gün kuyumcu arkadaşını aramış akşama hazır olur dedi valla kredilerin üstüne hiç olmadı ama yapacak birşey yok kendi istedi.
Güzel günlerde kullan insAllah🙏
Kesene bereket aldıkların içinde.

O saatleri hangi siteden alıyorsun?
Bozuluyor mu
Bir defa trendyolda ortayollu aldım metal, iç metali dokulme oksitlenme yaptı.
Saatte çok seviyorum
Ferrucilere bisi olmuyor ama onlarda 300tl kadar ciktilar

iyi günlerde kullann maşallah darısı bizim adamların başınaa

Bu gün sabah beşbuçukta uyandım uyuyamadım kalktım akşamdan ekşi maya hazırlamıştım eşim ev ekmeği istedi onu yogurdum. Kahvaltı sonrası evde yanlız kalınca başladım işlere bir makina çamaşır yıkandı sonra kızların odasında ki perde ve mutfagın perdesini attım odanın-mutfagın camını sildim perdeleri taktım. Evi komple süpürdüm toz aldım yerleri sildim. Çamaşır katladım yerleştirdim. Eşim akşam için tavuk büryan istedi, rus salatası ve kuru börülce salatası da yaptım çiğ köfte de de evde vardı. Tavuğu haşladım suyuna şehriye çorbası yaptım. Rus salatasını bu sefer kendim hazırladım hep garnitür alıp yapıyordum böyle biraz fazla yapmış oldum seviliyor bizde. Kutu bezelye açmıştım yarısı kaldı bir patates ile birlikte bezelye yemeği yaptım. Peynirli el açması börek yaptım, cevizli-tarçınlı kurabiye hamuru tuttum birazdan başlarım pişirmeye, mutfagı bu gün 564837 topladım yerleştirdim. Buzdolabını düzenledim sildim. Allahım ne kadar yorucu bir gündü az evvel yemek yedim. Ama içime siniyor böyle, alışveriş için eşime sadece çerez söyledim evde biraz var ama sen yine de az al dedim. Patates-soğan siparişimi de verdim.

Güzel günlerde kullan insAllah🙏
Kesene bereket aldıkların içinde.

O saatleri hangi siteden alıyorsun?
Bozuluyor mu
Bir defa trendyolda ortayollu aldım metal, iç metali dokulme oksitlenme yaptı.
Saatte çok seviyorum
Ferrucilere bisi olmuyor ama onlarda 300tl kadar ciktilar
Ben n11 den aldım ekleyebilirsem eklemeye çalışayım daha önce de eşime almıştık kutu içinde cüzdan-saat-kemer güzel çıktı beğenmişti benim aldığım 110 tl ama sepette indirim ile 101 tl geldi galiba.
iyi günlerde kullann maşallah darısı bizim adamların başınaa
Amin daha iyileri daha güzelleri sizlere nasip olsun inşallah.

1640951170825.png
1640951170825.png Ben bunu aldım ben aldığımda hesaplıydı şimdi baktım 180 tl olmuş ben iki tane aldığım için çok yüksek miktarları alamadım. İnşallah begenirler. Ama Trendyolda daha hesaplılar,fakat taksit yapınca vade farkı aldıkları için ben n11 veya hepsi buradayı tercih ediyorum.

Bu gün sabah beşbuçukta uyandım uyuyamadım kalktım akşamdan ekşi maya hazırlamıştım eşim ev ekmeği istedi onu yogurdum. Kahvaltı sonrası evde yanlız kalınca başladım işlere bir makina çamaşır yıkandı sonra kızların odasında ki perde ve mutfagın perdesini attım odanın-mutfagın camını sildim perdeleri taktım. Evi komple süpürdüm toz aldım yerleri sildim. Çamaşır katladım yerleştirdim. Eşim akşam için tavuk büryan istedi, rus salatası ve kuru börülce salatası da yaptım çiğ köfte de de evde vardı. Tavuğu haşladım suyuna şehriye çorbası yaptım. Rus salatasını bu sefer kendim hazırladım hep garnitür alıp yapıyordum böyle biraz fazla yapmış oldum seviliyor bizde. Kutu bezelye açmıştım yarısı kaldı bir patates ile birlikte bezelye yemeği yaptım. Peynirli el açması börek yaptım, cevizli-tarçınlı kurabiye hamuru tuttum birazdan başlarım pişirmeye, mutfagı bu gün 564837 topladım yerleştirdim. Buzdolabını düzenledim sildim. Allahım ne kadar yorucu bir gündü az evvel yemek yedim. Ama içime siniyor böyle, alışveriş için eşime sadece çerez söyledim evde biraz var ama sen yine de az al dedim. Patates-soğan siparişimi de verdim.

ahh maşallah enerjine canım

Eki Görüntüle 2979522 Eki Görüntüle 2979522 Ben bunu aldım ben aldığımda hesaplıydı şimdi baktım 180 tl olmuş ben iki tane aldığım için çok yüksek miktarları alamadım. İnşallah begenirler. Ama Trendyolda daha hesaplılar,fakat taksit yapınca vade farkı aldıkları için ben n11 veya hepsi buradayı tercih ediyorum.
Güzel günlerde kullanılsin🙏
Trendyol indirim zamanları baya düşürmüştu fiyatlari

Selam kızlar oglusu okula götürdüm hemenn karşıdaki AVM ye gittiler 15 dkkya yakın bekledim gidişlerini göreyim diye arkadaşlarla inşallah eglenmistir yavrum çok sevincliydi ordan merkeze çıktım az yürüdüm elvana girip kek ve buskivi aldım 5 TL bime girdim kahve ekmek 10 TL verdim şoka girtim irmik için irmik muz oglusu iki süt 13 flnda oraya gitti geldim eve cevizpare tatlısı yaptım etli nohut pişirdim bı pilav kaldı annemler yemeğe gelecekler salata turşu yeter kuruyemiş var meyvede yeter cips içecek alırım ddi kardeşim

Herkese selamlar..Hayırlı akşamlar..
Herkese 2022 yılında öncelikle sağlık,mutluluk,huzur ve güzel günler göreceğimiz bir yıl olmasını Rabbimden temenmi ediyorm..Geçtiğimiz yılı aratmayacak çok güzel günler göreceğimiz bir sene olur inşallah 🤲🏻🤲🏻🥰
İnşallah ekurim
Amin musmutlu bir sene olsun

X