Küçük Düşün Büyük Olsun!

İşte gelsin yüklemiştim ilk alisverise 30 veriyordu kardeşimin krd kartıyla aldım 130 tuttu 100 ödedik esim yollamış onada parasını cumaya buldum anca teslimatı palmolive duş jeli 6 li soda yeşilçay iki paket makarna yüzey silici peros 2.5 litre indirimliydi 30 lu yumurta süt küçük Nescafe küçük bal 2 sise içe tea aldiklarim

İyi geceler bacımlar
Kızla kargoya gittik verdik kargomuzu
Markette 130 tl bıraktık🤦🏻‍♀️Finish 30 lu tablet,cif yag sökücü,külot bez,gronola,yıkanabilir saklama poseti 3lü 9.90 dı,Türk kahvesi,organic yumurta,kese yogurdu,kücük kolonya.
Kız taktı benim gronalalara badem vanilyalı aldım seker ilavesiz oturdu onları katur kutur yedi🤦🏻‍♀️
Yıkadım hemen eve gelince bezelyem vardı yedirip uyuttım
2 mak.camasır yıkadm astım
Mutfak dolaplarını sildim cifle ,dualarımı okudum bayılırım birazdan😃
10 eur aldım bide yolüstünden🌻

Selam kızlar eltimdem aksam üzeri geldim bende benimkiyle takistim iki senedir evde biliyorsunuz hep çıkmıyor dışarı hayiflandim biraz çok konuşmuyoruz😒😒 eltimlerle güne girdik kaynanam hep gelemem ddi büyük eltimde girmemişti kaldık 4 kişi verdim elti kizindaydi gün 200 verdim benimki Ekim'de oturmaya geliyolar zaten ev anca normale dönüyor ev yanıyor sabah ekmek almistim 6 TL evde yemek yoktu makarnayı yemem ddi benimki ızgara istemiş kart için gelmemiş çocuk 60 ona verdim şarj aletim bozuldu 40tl kafasıyla aldım bı tane akşam çıkıp bime uğradım kahve sucuk ekmek süt dilimi 39 verdim orayada harcandi baya şişeye 5 TL attim
Bu ara herkesin canı burnunda
Adamlar evdeyken hele hicc cekilmiyor🤦🏻‍♀️

Selam kızlar nasılsınız?
Ben de yıllık izindeyim tatil yapıp geldik ailemle ev temizliği ile uğraştık bugünde.
Biliyorsunuz başımdan geçen olayları eltim olacak kadın yüzünden yuvam yıkılmıştı 10 aylık evli iken
.2 sene önce.
Kadın 2 sene sonra ne olduysa bir kaç ay evvel anneme instgramdan takip isteği atmış.
Kardeşim görmüş silmiş bize demeyi unutmuş.
Geçenlerde söyledi.
Benim her yerden engelli.
Whatsptan da engelli yazamıyor kendisi benim engeli kaldırmış bir kaç hafta önce gördüm
“Dostlarım beni sırtımdan vurmadıkça yeterim ben düşmanlarıma “yazmış.Kaldırmadım engeli düşmedim tuzağına.Eski eşim ev almış başka muhite taşınmış bunlar da başka muhite kiraya gitmişler rahatı bozuldu demek.Eşyaları aldığımız mağaza bunların aile dostuydu kardeşim işe girince ev açtık ordan eşya aldık.Annem taksit yatırmaya gitmiş 3 hafta evvel mağaza sahibinin babası çok üzüldüm çocukların boşandığına eski eşimden için çok üzgün o da demiş barıştıralım çocukları demiş.Annem de ben karışmam kızımın bileceği bişey demiş.Ben tabi anneme asla olamaz dedim duyunca o da zaten barış demedi de anlattı konuşmaları.
Acaba bu elti barışcamızı duydu ya da korktu da ondan mi bulaşıyor.
Bugün kardeşime instgramdan yazmış bişeyler sabahın 9 nda kardeşim gece çalışıyor bir kaç haftadır. 16 da uyanınca görmüş mesajı bizi aradı.Bir de benim mutlu olup olmadığımı merak ediyormuş haspa.Kardeşim bir daha rahatsız edersen seni dava ederim yazıp engellemiş.Kadın durmuyor anneme faceden yazmış bişeyler psikolojisi bozulmuş felan engelledim.28 Haziran’da da annemi cevapsız aramış mesengerdan yeni gördük.
Sürekli yeni face açıyor bana da ulaşmaya çalışıyor galiba tesadüf sayfada görüp hemen engelliyorum
Eski eşimin telini silmiştim numarayı yazmamışım bir yere bulamadım da kardeşim arayıp dicekti rahatsız ettiğini.İnstgramdan mesaj atmış ekran görüntüsünü de gönderip bizimle uğraşıyor şuna söyle yazmasın bir daha abi felan demiş.Daha eski eş görmemiş mesajı.Görünce ona kızar.
Ben unuttum hayatıma bakıyorum kadın rahat durmuyor yuva bozan.Rabbime havale ettim.Mutluluk yüzü görmesin inşallah.Böyle uyuyamasın sabahın köründe mesaj attığına göre uyuyamıyor 🤣🤣
Ayy o eltin ne hala uğraşıyor derdi ne. Aman sakın bulaşma huzursuz olmaya gerek yok. Ne güzel hayatın var evin de oldu çok şükür. Hayat sana daha da güzellikler getirecek.

Selam kızlar nasılsınız?
Ben de yıllık izindeyim tatil yapıp geldik ailemle ev temizliği ile uğraştık bugünde.
Biliyorsunuz başımdan geçen olayları eltim olacak kadın yüzünden yuvam yıkılmıştı 10 aylık evli iken
.2 sene önce.
Kadın 2 sene sonra ne olduysa bir kaç ay evvel anneme instgramdan takip isteği atmış.
Kardeşim görmüş silmiş bize demeyi unutmuş.
Geçenlerde söyledi.
Benim her yerden engelli.
Whatsptan da engelli yazamıyor kendisi benim engeli kaldırmış bir kaç hafta önce gördüm
“Dostlarım beni sırtımdan vurmadıkça yeterim ben düşmanlarıma “yazmış.Kaldırmadım engeli düşmedim tuzağına.Eski eşim ev almış başka muhite taşınmış bunlar da başka muhite kiraya gitmişler rahatı bozuldu demek.Eşyaları aldığımız mağaza bunların aile dostuydu kardeşim işe girince ev açtık ordan eşya aldık.Annem taksit yatırmaya gitmiş 3 hafta evvel mağaza sahibinin babası çok üzüldüm çocukların boşandığına eski eşimden için çok üzgün o da demiş barıştıralım çocukları demiş.Annem de ben karışmam kızımın bileceği bişey demiş.Ben tabi anneme asla olamaz dedim duyunca o da zaten barış demedi de anlattı konuşmaları.
Acaba bu elti barışcamızı duydu ya da korktu da ondan mi bulaşıyor.
Bugün kardeşime instgramdan yazmış bişeyler sabahın 9 nda kardeşim gece çalışıyor bir kaç haftadır. 16 da uyanınca görmüş mesajı bizi aradı.Bir de benim mutlu olup olmadığımı merak ediyormuş haspa.Kardeşim bir daha rahatsız edersen seni dava ederim yazıp engellemiş.Kadın durmuyor anneme faceden yazmış bişeyler psikolojisi bozulmuş felan engelledim.28 Haziran’da da annemi cevapsız aramış mesengerdan yeni gördük.
Sürekli yeni face açıyor bana da ulaşmaya çalışıyor galiba tesadüf sayfada görüp hemen engelliyorum
Eski eşimin telini silmiştim numarayı yazmamışım bir yere bulamadım da kardeşim arayıp dicekti rahatsız ettiğini.İnstgramdan mesaj atmış ekran görüntüsünü de gönderip bizimle uğraşıyor şuna söyle yazmasın bir daha abi felan demiş.Daha eski eş görmemiş mesajı.Görünce ona kızar.
Ben unuttum hayatıma bakıyorum kadın rahat durmuyor yuva bozan.Rabbime havale ettim.Mutluluk yüzü görmesin inşallah.Böyle uyuyamasın sabahın köründe mesaj attığına göre uyuyamıyor 🤣🤣
Ay delirmisler
Gecmis olsun simdi mi gelmis akıllarına
Kendine mevzu arıyor herhlde ex elti🤦🏻‍♀️

Tvde Gülben Ergen in Dadı dizisine denk geldim😆
Cocuktum o evin mutfagını ne severdim ya😅
Bide Avrupa yakası Aslı nın ofis ortamını ,ofis ortamlarının öyle olmadıgını calısmaya baslayınca anladım😂
Dizilere o günden beri inanmıyorum😂
Şimdiki çocuklar filmlerde villa hayatları görüyor😅 benim yaş grubumdaki tayfa da işte fakir halkın yaşantısını konu alan türk filmlerini izleyen tayfaydı 🤣🤣 mesela öğretmenin ek para kazsnmak için sokakta meyve sebze satması gibi.

Ancak okuyabildim. Muhabbet koyuymus.
Yemek yapmadım. Eşim gelirken kokoreç aldı. Bugün sindrellaydım elim iş tutmadı ohh yemek de hazır.,yarın kül kedisine dönerim artık :))
hee unuttum ya çamaşır attım tek😅 makinayı bir açtım 40 tl para çıktı. Süperdi ya. Keşke hep çıksa paracıklar.
O da çamaşır atmamın ücreti galiba. Aldım zuloya attım. Kesin kocişin cebinden düştü. Haberi yoktur o paradan :KK66:)

Deli mi ne niye hala uğraşıyor yada gerçekten arayı bozdugunu düşünüp özür dilemeyimi düşünüyor ki
Yok canım yazdıkları hakaret dolu özür değil.
Sözde biz iftira atmışız nasıl böyle bişey diyebilir mişiz felan.2 yıl önce aklı neredeymiş o zaman geçip karşımıza hesap sorsaydı.Yanlış anladınız öyle bişey yok benim yüzümden yuvanızı yıkmayın ben uzak durayım deseydi.Sessiz kaldı biz ne zaman adamla arayı toparlamaya başladık mesaj yaZdı mutlu musun ruh hastası dedi.Sonra adamla tartıştık ayrıldık.
Aradan 2 yıl geçti ne hesabı varsa bulaşıyor

Tvde Gülben Ergen in Dadı dizisine denk geldim😆
Cocuktum o evin mutfagını ne severdim ya😅
Bide Avrupa yakası Aslı nın ofis ortamını ,ofis ortamlarının öyle olmadıgını calısmaya baslayınca anladım😂
Dizilere o günden beri inanmıyorum😂
Kız kardesimde ddi dadı başlıyor diye en son çalıştığım yerde ramazanda patron öğlen çıkardı iş yoğunluğu çok olmazdi illa bir bölüm izlerdim pertevin suzanla ugrasmasina bayılıyodum🤣🤣🤣

Yok canım yazdıkları hakaret dolu özür değil.
Sözde biz iftira atmışız nasıl böyle bişey diyebilir mişiz felan.2 yıl önce aklı neredeymiş o zaman geçip karşımıza hesap sorsaydı.Yanlış anladınız öyle bişey yok benim yüzümden yuvanızı yıkmayın ben uzak durayım deseydi.Sessiz kaldı biz ne zaman adamla arayı toparlamaya başladık mesaj yaZdı mutlu musun ruh hastası dedi.Sonra adamla tartıştık ayrıldık.
Aradan 2 yıl geçti ne hesabı varsa bulaşıyor
Ağır sorunları var o zaman simdimi gelmiş aklına insanlar ne tuhaf valla

Şimdiki çocuklar filmlerde villa hayatları görüyor😅 benim yaş grubumdaki tayfa da işte fakir halkın yaşantısını konu alan türk filmlerini izleyen tayfaydı 🤣🤣 mesela öğretmenin ek para kazsnmak için sokakta meyve sebze satması gibi.
Cocuklar cidden ulasabileceklerinden fazlasını görüyoe bazen😣
Bu motivasyonunu da düsürür insanın.
Kardesimin kız gecn kıs online derse giriyordu,bazı aileler havuzlu evde oturuyormus dersi havuz basında dinliyor cocuk(görmemis cünkü anası babası)bizim kız evde bizim niye havuzumuz yok diye aglıyordu😣
Sonra okul yönertimi lütfen cockkların dikkatini dagıtmayacak köselerde girin derslere diye uyarmıs.
İyii oldu.Sacmalık yani.

X