Küçük Düşün Büyük Olsun!

Harcamalar bitmiyordu🤦dün trendyoldan eşime iki şort aldım kumaş cinsi dışarda giymelik 90 ona gitti bugün ev toplayıp minderleri sokup attım gelen giden kirlendiler iyi oldu hava guzelken astım iki saate kurumuslae şimdi taktım hepsini oruç yokken hazır makine yine uğraştırdı😬😬 p tesi cagircam bı yer gelip baksın dışarı yürüyüşe çıktım 1 saate yakın yürüdüm a101 e girdim oğlana atlet boxer aldım domates pide cips süt avokado mandalina 35 verdim fbime girdim dondurma Avşar soda içe tea 30 civarı oraya gitti sabahta oglusla esim çıktı biseyler almış sormadım börek alalım diye gitti açık bulamamis pide ekmek pastırma fln almıştı

Parka indirdim kızı yine yakalandim.
Çocuğun annesinede denk geldim bu sefer evden çalışıyormuş a101in birsah yogurdundan almış 1 kova
Kendine gel senin bakıcın var organik yogurtlar falan alman lazım dicektim en pahalisindan.😂
Kadın yine sorguda sordu.
Ogretmenmisin dedi bu sefer.
Çalışmıyorum evdeyim deyince.
Dedim işim yok işim işsizim alnima issizim diyemi yazsam.
Kadın benim işsiz olmamı bana yakıştıramadı ısrarla bana meslek bulmaya calisiyor😣
Beni çok öğretmen saniyolla ama niye bilmem.
Acil örtmek olmam lazim.
Önceki hayatımda ortmenmiydim acaba
Bu seferde bu calismiyosa kocası paralı diye dusundu esin ne iş yapıyor dedi.
Bu arada adımı hiç sormadı bende onun adını bilmiyorum. Bana sorma hakkı vermediginden.
Adım hariç suan herşeyimi biliyo😂

Valla kaçtım kızıda uyutmadılar biri ağladı çocugum korktu evladim.
Hakmara gittik kızla domates, fairy bulaşık tableti, 2 söker çorap, fıstık aldım 95tl
Valla paranın adı var sadece.
Ay ne cins insanlar valla benimkide evden çalışıyor gidip geliyor işi yokmu ddi gecen komşu çokta konusmadigim biri ıssız olsa kira fatira nasıl öderim acaba sanki onlar bakıyor ben kimseye sormuyorum heleki parkta görüp sormak🤦

Selam kızlar
Pazara gittim kıza kıyafet filan aldim uygun ve güzel şeyler buldum zibinlar kuculmustu iyi oldu
Güle güle giysin canım pazarı çok severim o yönden şimdi h sonu yasağına geliyor kapalı bizim burdaki diğeri uzak kalıyor biraz benimde almak istediklerim var alamiyorum

Güle güle giysin canım pazarı çok severim o yönden şimdi h sonu yasağına geliyor kapalı bizim burdaki diğeri uzak kalıyor biraz benimde almak istediklerim var alamiyorum
Sagol canim
Yarim saat yokuş yukarı yürüdüm bebek arabasıyla otobüse binmiyim diye 🤭
Pazarda 3 maske taktim üst üste oyle gezdim , gittim mecbur ihtiyaç vardı
Yürümek iyi geldi dönüşte de yürüdüm

İyi aksamlar bacımlar
Gelemedim bi türlü
Anamlara ası cıkmıs,onun randevusuyla ugrastım 2 saat🤦🏻‍♀️
Yarına aldık sükür.
E nabız hesaplarını kitlemisler,sifreleri yanlıs girip💆🏻‍♀️
Hayır zaten hepsinin bu islerine ben bakıyorm, edevlet vs sifreleri bende.
Ne kurcalıyonuz yani💆🏻‍♀️
Koci de kız hava alsın diye beni almaya geldiler.
KıZ adama döner aldırmıs ben sok🙆🏻‍♀️😂
Hep aldıgımız bi dönerci var,iskender önünden gecerken babaa mama ,köfte demis😅
Söylemis koci de arabaya az porsiyon.
Bi actımki kapıyı iskender yediriyo kıza arabada😅
İftara yakın bi uyku bastı zor durdum uyumamak icin😓
Yalnızken oruc bi tek bu yönden zor,uyur kalırım kız yalnız kalır die cok korktm😓
3 gün kociye kitlerim artık😂

İyi aksamlar bacımlar
Gelemedim bi türlü
Anamlara ası cıkmıs,onun randevusuyla ugrastım 2 saat🤦🏻‍♀️
Yarına aldık sükür.
E nabız hesaplarını kitlemisler,sifreleri yanlıs girip💆🏻‍♀️
Hayır zaten hepsinin bu islerine ben bakıyorm, edevlet vs sifreleri bende.
Ne kurcalıyonuz yani💆🏻‍♀️
Koci de kız hava alsın diye beni almaya geldiler.
KıZ adama döner aldırmıs ben sok🙆🏻‍♀️😂
Hep aldıgımız bi dönerci var,iskender önünden gecerken babaa mama ,köfte demis😅
Söylemis koci de arabaya az porsiyon.
Bi actımki kapıyı iskender yediriyo kıza arabada😅
İftara yakın bi uyku bastı zor durdum uyumamak icin😓
Yalnızken oruc bi tek bu yönden zor,uyur kalırım kız yalnız kalır die cok korktm😓
3 gün kociye kitlerim artık😂
Allah kabul etsin bacım
Isin zor
Cocuk ev is iyi dayanıyorsun

Selammm herkese,
Bugün hiç hiç fırsat bulamadım. Kıza Kahvaltı yaptırırken çorba yaptım. kahvaltı sonrası mutfak tezgahının üzerini çamaşır suladım. Mutfak lavabo wc lavabo hallettim. Sonra evin tozunu aldım. Ardından kendime bakım yaptım. Ütümü yine kaldı.:olamaz:
bir günde çok iş yetiştirenler buraya :)
sonra kızın tırnaklarını kestim. Bahçeye indik saat 16:20 arkadaş da kızı getirdi. Bisiklet scooter oyalandılar. Dönüşte markete uğradım.,domates biber salatalık aldım 11 tl
Eve geldik banyo yaptık. Sonra ben mutfağa geçtim o arada uyumasın diye konuşuyorum. Bir baktım dalmış. Hala uyuyor bu gece nöbetçiyim kesin. Yemek de yememişti kuzum. Aklımda kaldı yemek yemedi diye. Arada birşey de atıştırmadı kahvaltıyla duruyor.
o uyuuunca yemeği hallettim., saç tava bulgur pilavı cacık yaptım. Çorbam da vardı. Eşim geldi et köftelik kıyma almış. Attım dolaba. Yarın hallederim köfteyi. Sabah da mantı yapmak için kıyma çıkartmıştım onun içini yaptım. Hamurunu yapmadım. Gece hallederim belki. Arkadaşı Cumartesi iftara çağırdım. Yarın tatlı yaparım. Cunartesi de yemeği hallederim.

X