Küçük Düşün Büyük Olsun!

Benim favorim plastik kasık eriten sütlü mutfak
kadın cukulaata derken derken aldı yürüdü
Hele bişey tanıtırken ve çocuklar gibi şen olması bide biri daha var bu ara fenomen karşıtı biri var takibinde berat diye o çok komik sütlü mutfak tartı reklamı yapiyodu tek ayak 70 kg

Senin kayınvalide sana geldiğinde rahat esimin halası var 65 yaşlarındaydı kayınvalideme gelirdi kolunu kipirdayamaz ah suram buram diye kızına gidip 1 ayda 1 çuval un bitirmis mantı börek baklava yapmış işine geldihi gibi

8 yaşındaki kizimi evin önüne kapıda gicenlik var site dışına çıkamazlar ve küçük butuk bir sitede olduğunuz halde w gün dışarı çıkmasına izin versem e gün çıkarmıyorum. Balkondan baktığımda seslendigimde gözümün önünde gorumcem seni diye tembihliyorum. Hani elimde tel millete reklam yapacak diye çocukları saldım çayıra mantığını hiç anlamiyorum. Banane kadının günlük hayatından, banane kocişi ile arasındaki muhabbetten, banane değil mi ama .

Hele bişey tanıtırken ve çocuklar gibi şen olması bide biri daha var bu ara fenomen karşıtı biri var takibinde berat diye o çok komik sütlü mutfak tartı reklamı yapiyodu tek ayak 70 kg
Kendilerine degil ama cocuga cok üzülüyorm yazık gğnah ya

Aslında aynı çok benziyor anlattıkların. Sadece masada oturmuyor yemek yerken 10 defa kalkar :)

İyiaksamlar bacımlar
Bugun mutfaktan cıkamadım
Ortada ne var hic
Kıza düğün corbası yaptım nohutlu
Aksm icin erse yaptm
Nohut yemegi yaptm
Koci olmayınca pilav falan yapmaıdm erseyle yedim
Alya sabah yine köfte demis
Köfte yogurdum ona ,cekti sandalyeyi yanıma ben pisiriyorm tost makinasında o yiyo
Bayagı ocak basına cevirdik mutfagı
21.00 u gece uyudu
Artık sallatmıyor döne döne uyuyır ama 1 saatte
Susmuyorki uyusun,bide bi huy basladı soru soruyor bana ama bebek dilinde
Aynen söyle aksjjjrjfjdmdmdfk diyip hıı ?diyor
Evt annecim cok haklısın diyorm ne diyim
Komik bir insan kendisi.
Yarın dip köse gircem bütün hafta evin cıvısını cıkardılar.
Temİzlik yapcam ins

Çok doğru canım öyle hep mutlu hayatlar bar gibi onlara bakarsak hep mutsuz oluruz

Kuru bamya çorbası konyalıların bamya çorbasımı canım. Ben bayılmıştım. O ise Tarif yazarmısın. Hiç denemedim.,

Aynen ya. Benim kardeşimin de küçük bir site çıkıyor yeğenim bahçede oynuyor takip ediyor sürekli. Gözünün önünde.
ama büyük sitede kime güveneceksin değilmi. Her kapıda kaç güvenlik var ama site içinde her çeşit insan var.
o kocasıyla kendini reklam yapanların çoğu da emin ol evinde oldukça huzursuzdur. Gördüğüm örneklerden dolayı böyle yorumluyorum.

Yapmışsın bacım yine bir süru şey benim oğlumda köfteyi ayrı seviyirumy

Yapmışsın bacım yine bir süru şey benim oğlumda köfteyi ayrı seviyor

Bunu nerde olsa tanırım yirmik Şulezama çok takıldı ona insanın aklına nasıl oanda story atmak gelir bide filtreli video atıyordu

İyi geceler kızlar. Bizimkiler uykuya geçti,
Benim de uykum var. Ramazanda daha erken yatar oldum. Bilmiyorum neden.
zaten eşim akşam boyunca uyudu. Güya uyumamış gözlerini dinlendirmiş.horultun geliyordu dedim
Kız saat 16:00 ı geçiyordu uyumuştu. Sonra 19:00 gibi uyandı. Sonra yemek faslımız. Otur çay meyve. Saat 12 ye doğru uykum geldi dedi. Uyudu.

Nette öyle mic mic olan, topluca birlikte olduğumuzda sevgi pitirciklari olan kaç arkadasimiz boşandı. Yani gösteriş yapan, olduğu gibi değil, olmak istediği gibi...
Blrazda kişilik ile alakalı..
İnsanın özeli diye birşey var.

Günaydınlar
Hayırlı sahurlar
Bugun kaderim mutfak galiba
Benimki pide kebabu istedi yine
Bos yufka pisirdim
Yumurta hasladım,eriste pisirmistim yatmadan.
Suan 2.tabak eristeyi gömüyor
Yanack bütün gün
Ablam bizde kahvalti klasik yaptık bı dilim pastırma yedim umarım oda beni yemez bütün gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…