Küçük Düşün Büyük Olsun!

Benim favorim plastik kasık eriten sütlü mutfak:KK70:
kadın cukulaata derken derken aldı yürüdü:KK70:
Hele bişey tanıtırken ve çocuklar gibi şen olması bide biri daha var bu ara fenomen karşıtı biri var takibinde berat diye o çok komik sütlü mutfak tartı reklamı yapiyodu tek ayak 70 kg🤣🤣🤣

Bugün mercimek çorba var
Kızartma köfte çıkardım
Kemal Paşa vardı azcık şekerlenmehe başlamış erittim puding yapıp içine koydum 🤭
Benim kv geliyo gec kaldı
Dedim zaten hastayım
Eşimde dün diyo tek başına oruç tutmasın gelsin diyo hiç sesimi çıkadmadım
Kolumu kıpırdatacak halim yokken keyfi o geliyo offf
Senin kayınvalide sana geldiğinde rahat esimin halası var 65 yaşlarındaydı kayınvalideme gelirdi kolunu kipirdayamaz ah suram buram diye kızına gidip 1 ayda 1 çuval un bitirmis mantı börek baklava yapmış işine geldihi gibi

Sorma ya, benim de var hiç paylaşamasa eski resimleri yeniden paylaşıyor. Oje sürüyor paylaşıyor, hergün rahat en az 10 paylaşımı oluyor. Ben arkadaşlar gündüz etiketlese akşam paylaşıyorum🙈
ya bir de geçen aşağı indiğimde gördüm, giyinmiş şık şıkırdım saçları fönlemiş cam siliyor. Ya ben kadın değilim ya ben kadın değilim diyorum. Zaten iş yaparken özellikle cam silerken eski kıyafet giyerim. Saçımı toplamadan yemek de yapamam saçım dökülüp yemeğe karışacak diye 🙈
Ne bileyim. Tabi sonra çocukları da gördüm kendi başlarına bahçedelerdi. Yıllar önce de 5-6 yaşındaydı oğlu bahçede evden uzaktaydı. Sordum annen nerde uyuyor demişti. Çocukların elinden tablet telefon düşmez. Ben asla bahçede o yaşta yalnız bırakmam sen bilirsin bizim siteyi çok kalabalık nasıl güveniyor anlamıyorum. Ayy neyse çok dedikodu yaptım🤣
Herkesin yaşayışı işte ne diyim
8 yaşındaki kizimi evin önüne kapıda gicenlik var site dışına çıkamazlar ve küçük butuk bir sitede olduğunuz halde w gün dışarı çıkmasına izin versem e gün çıkarmıyorum. Balkondan baktığımda seslendigimde gözümün önünde gorumcem seni diye tembihliyorum. Hani elimde tel millete reklam yapacak diye çocukları saldım çayıra mantığını hiç anlamiyorum. Banane kadının günlük hayatından, banane kocişi ile arasındaki muhabbetten, banane değil mi ama .

Hele bişey tanıtırken ve çocuklar gibi şen olması bide biri daha var bu ara fenomen karşıtı biri var takibinde berat diye o çok komik sütlü mutfak tartı reklamı yapiyodu tek ayak 70 kg🤣🤣🤣
Kendilerine degil ama cocuga cok üzülüyorm yazık gğnah ya😣

Bende oğluma 3 öğün yemek yediriyorum ara öğün veririm ama çok uğraştırıyor sabah kahvaltı da her gün değişil şey yapmaya çalışıyorum aynı şeyi hergün yemez 😂
Araç resimleri olan kitabı var onunla yemek yer sürekli konuşmamı ister anlat diyor bütün araçları tek tek gösterir 😂
Bir sofra 1,5 saat kalkmaz masadan bende onla yerim, öğle çorba yaparım genellikle onuda zor yediririm akşam da biz ne yersek yer diyeceğim de yemez 😂
Her türlü Pilavı yer makarna yer köfte yer çorba yer 😂
Bakliyat sebze kesinlikle yemiyor artık bıraktı 😫
Aslında aynı çok benziyor anlattıkların. Sadece masada oturmuyor yemek yerken 10 defa kalkar :)

İyiaksamlar bacımlar
Bugun mutfaktan cıkamadım
Ortada ne var hic🤦🏻‍♀️😂
Kıza düğün corbası yaptım nohutlu
Aksm icin erse yaptm
Nohut yemegi yaptm
Koci olmayınca pilav falan yapmaıdm erseyle yedim
Alya sabah yine köfte demis🙈
Köfte yogurdum ona ,cekti sandalyeyi yanıma ben pisiriyorm tost makinasında o yiyo😅
Bayagı ocak basına cevirdik mutfagı😂
21.00 u gece uyudu
Artık sallatmıyor döne döne uyuyır ama 1 saatte🤦🏻‍♀️
Susmuyorki uyusun,bide bi huy basladı soru soruyor bana ama bebek dilinde 😂
Aynen söyle aksjjjrjfjdmdmdfk diyip hıı ?diyor
Evt annecim cok haklısın diyorm ne diyim🙈😂
Komik bir insan kendisi.
Yarın dip köse gircem bütün hafta evin cıvısını cıkardılar.
Temİzlik yapcam ins🙆🏻‍♀️

O nerden bu nerden diye sorulmasını ben de anlamıyorm.
Goygoy icin takip ettiklerim de var,bilgi alısverisi icinde.Bazı momları seviyorm ordaki.
Mesela bazı etkinlikci sayfaların ne kadr paragöz oldugunu ögrendiğimde takipten cıktım.
Akademisyen anne gbi.Aslında cok kibirliymis.Görümcemin okula seminere gelmisti.
Bakıcısı,kocası coluk cocuk geldiler tabi otel masrafları okuldan.
Yedikleri kebabın bile faturasını okula gönderdiler dedi.
O günden sonra samimiyetini kaybettti cıktı.
İg da zaten kimse atomu parcalamıyor,eglencelik biyer.
Oraya kapılıp kendini yetersiz hissedersen üzülürsün.
Ben öyle bakıyorum.
Çok doğru canım öyle hep mutlu hayatlar bar gibi onlara bakarsak hep mutsuz oluruz

Selam kızlar
Oğlumla sabah kahvaltı ettik koca evde idi biraz dışarı çıktık alacaklarımız vardı bebek için alışveriş yaptık makul şekilde abisinden kalan herşey var nasıl olsa 😂
Akşama kuru bamya çorbası yapacağım pilav salat salata
Güllaç var
Oğluma güllaç verdim anne vaw vaw diyor 😂😂
Kuru bamya çorbası konyalıların bamya çorbasımı canım. Ben bayılmıştım. O ise Tarif yazarmısın. Hiç denemedim.,

8 yaşındaki kizimi evin önüne kapıda gicenlik var site dışına çıkamazlar ve küçük butuk bir sitede olduğunuz halde w gün dışarı çıkmasına izin versem e gün çıkarmıyorum. Balkondan baktığımda seslendigimde gözümün önünde gorumcem seni diye tembihliyorum. Hani elimde tel millete reklam yapacak diye çocukları saldım çayıra mantığını hiç anlamiyorum. Banane kadının günlük hayatından, banane kocişi ile arasındaki muhabbetten, banane değil mi ama .
Aynen ya. Benim kardeşimin de küçük bir site çıkıyor yeğenim bahçede oynuyor takip ediyor sürekli. Gözünün önünde.
ama büyük sitede kime güveneceksin değilmi. Her kapıda kaç güvenlik var ama site içinde her çeşit insan var.
o kocasıyla kendini reklam yapanların çoğu da emin ol evinde oldukça huzursuzdur. Gördüğüm örneklerden dolayı böyle yorumluyorum.

İyiaksamlar bacımlar
Ortada ne var hic🤦🏻‍♀️😂
Aksm icin erse yaptm
Nohut yemegi yaptm
Köfte yogurdum ona ,cekti sandalyeyi yanıma ben pisiriyorm tost makinasında o yiyo😅
21.00 u gece uyudu
Komik bir insan kendisi.
Temİzlik yapcam ins🙆🏻‍♀️
Yapmışsın bacım yine bir süru şey benim oğlumda köfteyi ayrı seviyirumy

İyiaksamlar bacımlar
Ortada ne var hic🤦🏻‍♀️😂
Aksm icin erse yaptm
Nohut yemegi yaptm
21.00 u gece uyudu
Komik bir insan kendisi.
Temİzlik yapcam ins🙆🏻‍♀️
Yapmışsın bacım yine bir süru şey benim oğlumda köfteyi ayrı seviyor

Sorma
Çoğu öyle ama düzgün kendi halinde doğal takılim diyen benim takip ettiklerimde yok
Hepsinde var falso
Ya reklamcı, ya çok linkci, ya sürekli bisiler paylaşma cabasinda.
Çocuğunun dudağı patlamıştı bi fenomenim onun kanli tshrtunu gostereni gordum ya
Ulan çoğunun dudagina dikiş atıyorlar daha story peşinde.
Bunu nerde olsa tanırım yirmik Şule🤣🤣🤣zama çok takıldı ona insanın aklına nasıl oanda story atmak gelir bide filtreli video atıyordu

İyi geceler kızlar. Bizimkiler uykuya geçti,
Benim de uykum var. Ramazanda daha erken yatar oldum. Bilmiyorum neden.
zaten eşim akşam boyunca uyudu. Güya uyumamış gözlerini dinlendirmiş.horultun geliyordu dedim🤣
Kız saat 16:00 ı geçiyordu uyumuştu. Sonra 19:00 gibi uyandı. Sonra yemek faslımız. Otur çay meyve. Saat 12 ye doğru uykum geldi dedi. Uyudu.

Aynen ya. Benim kardeşimin de küçük bir site çıkıyor yeğenim bahçede oynuyor takip ediyor sürekli. Gözünün önünde.
ama büyük sitede kime güveneceksin değilmi. Her kapıda kaç güvenlik var ama site içinde her çeşit insan var.
o kocasıyla kendini reklam yapanların çoğu da emin ol evinde oldukça huzursuzdur. Gördüğüm örneklerden dolayı böyle yorumluyorum.
Nette öyle mic mic olan, topluca birlikte olduğumuzda sevgi pitirciklari olan kaç arkadasimiz boşandı. Yani gösteriş yapan, olduğu gibi değil, olmak istediği gibi...
Blrazda kişilik ile alakalı..
İnsanın özeli diye birşey var.

Günaydınlar
Hayırlı sahurlar
Bugun kaderim mutfak galiba🙈
Benimki pide kebabu istedi yine
Bos yufka pisirdim
Yumurta hasladım,eriste pisirmistim yatmadan.
Suan 2.tabak eristeyi gömüyor🙈
Yanack bütün gün🤦🏻‍♀️
Ablam bizde kahvalti klasik yaptık bı dilim pastırma yedim umarım oda beni yemez bütün gün🤣🤣

X