Küçük Düşün Büyük Olsun!

Bereketli olsun içli köfteyi seviyorum bende ama basiti var ondan yaptım iki kez güzeldi nefis tariflerde bizede kahve su gibi gidiyo esim evden çalışıyor genelde o çok tüketir bulaşık tableti ne marka kullanıyorsunuz a101 de 10 TL üzeri 25 TL finish 50 li vardi

Allah kucağınıza almayı nasip etsin

Dışarı çıktık 2 saate yakın dolandım 1 saate yakin parkta oynadı ozlemis Milyoncuya gittik İki adet paspas başlık iki balon cif 18.5 buraya verdik bime girdik elma uskumru donuk Salatalık süt dilimi süt iki ekmek 32 ödedik Uskumruyu çözülmeye koyup az dinlendim oglusu yikasim yerlescek çamaşırlar var az dinlenip balığı kizartcam

bende ondan aldım hiç denemedim acaba güzel yıkayacak mı normel de fairy kullanıyordum

Herkese selamlar.. Hayırlı iftarlar olsun inşallah.. Brndr dün iyiydüm.. Bugün baş ağrısı tuttu.. Başımın sadece sol tarafında ağrı var. Dünden yemeğim vardı şükür..
İşten gelip yattım.. Uzanıyorum.. Eşim nu hafta izinli.. Bugün pilav ondan.. Tatlıda ondan.. Birazda ondan rahat uzanıyorum.. Genel olarak ne acıkma ne susama var.. Sadece baş ağrısı bugün kötü etti beni...
Geçmişe bakamadım.. Sayfalar baya gitmiş.. Umarım herkesin keyfi iyidir.

Aynı bugün bende öyleyim hafif acıkma var baş ağrısı olmasa iyi

hoşgeldiniz
benimde 5 gibi başım çok ağrıdı
iftara yakında boynum tuttu 30 dk kala
hamdolsun

kızlar Ameliyat günüm belli oldu haftaya kısmetse olacağım Çarşamba günü.
1500 tl doçent farkı çıktı bide covid testleri.
2000 de işte .
gerisini özel sigorta karşıladı, şaşkınım beklemiyordum

Çok geçmiş olsun.. Bişey sorucam.. 2 hafta öncede sırtımın sağ tarafı ve boyun bölgem tutulmuştu.. Yani ben öyle düşünüyorum.. Kantaron yağı ile eşim masaj yaptı iyi gelmişti. Ama bugün tekrar aynı yerde tutulma gibi oldu.. 4 5 sene önce de sıkıntım olmuştu.. Boyun mr çekilmiştim..Ufak bir fıtık var demişti dr. Sizin şikayetleriniz nasıldı? Bende şüphelenmeye başladjm kendimden:/(Galiba boynumdan dolayı bu tutulma dediiim ley oluyor.. Bu kadar sık olmazdı. Ara ara sırtımda tutulma olurdu ama bu sefer sık oldu.. Ters falab da yatmadım.. Anlamadjm.. Geçmesse dr a görünmeyi düşünüyorum bende

OYY masallah hayırlı olsun saglıkla gelsin insalaahh

Cok gecmis olsun

Sekretere katiliyorum niye pasta desin suncak sebi
Gaz vermimde simdi
KIz onun bilmediği 5 vakit namaz o da isine gelmiyo
Benden su istiyo bugun,sulugu verdim ,bardak bardak diyo bana
Babama parka götürmüs diye dedeeem diye yag cekiyor
Ben bekliyorm ALYadan herseyi artık

KIz onun bilmediği 5 vakit namaz o da isine gelmiyo
Benden su istiyo bugun,sulugu verdim ,bardak bardak diyo bana
Babama parka götürmüs diye dedeeem diye yag cekiyor
Ben bekliyorm ALYadan herseyi artık
Maşallah inşallah bizde o günleri görürüz çok minnak bizim kız henüz

Maşallah inşallah bizde o günleri görürüz çok minnak bizim kız henüz
Görürsünüz canım
Keyfini cıkar bebekliğinin simdi
Alya benim arap atı gibi sonradan acıldı
Cilveloy aile arasında adı
Anası da buzdolabı kime cektiyse artık.
Kimi görse sahipleniyo
Abiiim ,dedeem,annnemm hep böyle laflar
Diliyle is yaptırıyo bize resmen bebe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…