Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar eltime gittim akşam geldik oruçta gidemeyiz diye fırına girdik turta ekmek küçük pasta fln donustede uğradık 70 kadar oraya eltime süt eve süt 27 migros çocuklara biseler 10 eve pide ekmek 7 eşime börek poğaça için nakıtın yok ddi 50 ona verdim 150 den fazla harcamisim sahura biseyler düşünüyorum ne yapsam

46 nedir ya nasıl bir nottur
Türkçe 85
sosyal 90
fen 72
din 70
matematik 75
20 dk da çıkarsa olacağı bu
Allah emeklerini zayi etmesin canım çevremde çok duyuyorum dersi çok iyi olanlar artık sıkılıp derslere bile girmek istemiyor düzeltir insallah

Saat 22:30 da iyice mayıştım. Kociye dedim ben az şekerleme yapacağım. Sonra kızın odaya geçtim. Alt yatağı çekeyim diye malum oyuncakları topladım. O arada kıpırdandı kız. Anne su dedi. Verdim yemek yiyelim dedim acıkmadım dedi.uykusunu da bozmak istemedim yattık. Uyumuşuz yarım saat. Sonra sıcak oldu. Eşim sızacakmış kapıyı kilitleyip gece lambasını takarken kız gördü baba baba kalktı. Sarılacağım dedi. Sarıldı sonra yattı tekrar yanıma. Sıcaktan tekrar uyuyamadım baktım o da uyumuyor. Süt vereyimmi dedim olur dedi yatakta bekleyecekti gel mutfağa dedim. Uyusa sabahın köründe uyanır benim de işime geldi. Oturduk birşeyler yedik. Yemek yemedi. Süt içti fıstık yedi.
sonra puzzle yaptık. Babası da yatmıyormusun diyor. Dedim sen yat kapat odanın kapısını. Yani zaten az kestirdim bana yetti. Kız da uyumasınki ben de sabah rahat uyuyayım :)
Geçmiş salonda yatıyor. Geç yatağına dimi. Ne var bilmem bu koltukta uyumakta.
neyse onu odaya postaladık. Biraz zaman geçti kız uykum geldi dedi. Uyudu sayılır şimdi. Uykuyu sevmesi hoşuma gidiyor. Çünkü ailecek uykucuyuz :)) tabi ben çalıştığım zamana göre az uyuyorum

Bu yıl da Ramazan ayıni görebildiğimiz için şükürler olsun.
Bereketiyle gelsin, sağlıkla bitirelim inşallah

1 senedir evlerde olduğumuzdan Ramazan'ın gelmesi hayatımızı renklendirdi

Küçüğün yatması 2 yi buldu yine
Tabi daha uyumadım bizde İlk sahuru uyumadan yaptik.
Kız da hevesliydi oruç tutmaya onu erkenden uyutup sahur da uyandırdık. Bizimle beraber birşeyler yedi ama kuş kadar tabi.
Yarın kaça kadar dayanirsa artık tutacak.
Yarın öğlene kadar uyusam yeter
Açlık değil de uykuyu arıyorum.
1 saat erkek kalksam afalliyorum gün içinde. Yat kalk yapınca da ayrı bir âlemde oluyorum. Allah'tan kahvelerle, bazen de çocukla beraber öğlen biraz kestiriyorum.
Yarın için yemeğim var, belki ilave q çeşit yaparım ya da tatlı yaparım.
Bugün süt aldım 5kg mayaladim. Çocuklara hamburger aldık. Yarın sadece pide alırız.
Bu hafta ekmek harici pek masraf olmaz diye umud ediyorum.

Uyku saatlerine iyi dayanıyorsun,ben üzerime toprak attırmıstm simdiye coktan
Bana da 18.00 da batti diye geldi alya(battaniye istiyo)öyle böyle oyaladm 20.00 ekadar
Gece uykusuna gecirdim bizle sahıra kalktı tabi

Günaydınlar
Hayırlı sahurlar
Ben regliden ötürü ilkgünü kacırdım
Kısmet
Davulcu gelip salonda caldıgından bizim
Kız da uyandı
Dolas be adam dedim,geldi dikildi evin önüne
Sahura makRna istedi koci,yumurta hasladım,tava böreği yaptm kıymalı kahvaltılıkla yediler
Yediler cünkü alya cöktü masaya
İlk günden kaleme gol attım su azmıs
Adam 2 bardak su icti,soda vardı icti yeter bu bana dedi ama ins yeter.
Mutfak topladm onlar yerken,bulasık mak.yerlestirdim
Alya sabaaha ins uyur da dramaqueenlik yasamayız kapıda.
Kociyle kalacaklar bu hfta hayırlısı hakkımızda.
Corbasını koyu yaptm icirebilsin diye,dedim en kötü bezelye yemegi var onu ısıtır yedirirsin.
Hallederiz biz dedi.
Haftayada koci evde ,ondan sonraki hafta artk babannede.
Sonra bitiiririz ayı zaten.
Hayırlı ramazanlar olsun hepimize

uzmanlik alanimi degistirmeyi dusunuyorym.ay her seyi yazmak istiyorum ifsa olurum diye anlatamiyorum bu da boyle bir dramim olsun
HAdi hayırlısı olsun hakkında kuzu
Ay oyle oluyor,insan yaızyor herseyi sonra ifsalar
Ben de diyorm benimkiler bi okusa ne gömmüs bizi dicek tüm sülale

Allah guzel kalbine gore veriyor canim beybimm
Bereketli olsun insallah

Ahh sabretmek ahh tevekkul etmek nasil guzel nasil

Hayirli bereketli huzurlu bol duali, sabrimizin selametle sonuçlandığı bir ramazan olsun insallah.
Parmak ucu modu kalkip sahurluk hazirladim.
Masa nasil bereketlendi doldu tasti oysa kahvaltilik cikardim az da kuymak yaptim.
Teheccud kildim
Tesbih cekip az uyucam esim biraz daha gec cikiyor evden ramazanda 9u bulur evden cikmasi
Kiz uyursa uyurum 2 saat daha.

çokk geçmişler olsun ya

Hayırlı ramazanlar
bende ağrı kesici içip niyetlendim
Ağrım olurntutamazsam diye kahroluyorum bir bilsen...
Kahvaltı lık çıkardım
yumurta kırdım peynirli,çay yaptık sahuru muzu.
İftarda telaşım yok zaten işte olacağız 2 mizde

Ayyy çok sevindim bereketli olsun altınların....

bizimki de kızıyor daha altın almak yok bak amelî yat parası lazım oldu ama yok elimizde vs.
2 ay raporlu olacağım nerden baksan
ufak ufak ona çaktırmadan alayım diyorum

ben gene erkenden uyandım
oruçlu sun elinde bebek yok
uyusana be kadın
içimden geçirdikleri m

bugun 3 te işe gideceğim
Ağrım olmasın başka bişey istemiyor um
gıcık sekreter 1 gün rapor verdi
oysa dedim 2 verebilir sin sorun etmiyor işyeri ama yok vermedi cebinden veriyor sanki özel hastane yani.

Oğlumun kitapları eline ulaşmış
Hatta 1 tanesini bitirmek üzere imiş
Kardeşim diyor ki İyi aşılamışsın abla bunu iyi olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…