Göz Makyajı Kuafrde kalarn boyatan varm?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

zelixsx06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2007
401
6
38
arkadaşlar saçlarımı yeni siyaha boyattım ama kaşlarımın rengi açık kaldı kötü gözüküyor kaşlarım seyrek birazda o yüzden boyatmak istiyorum swiss o parı kullandım memnun kalmadım kuaförde kaşlarını boyatan varmı?varsa ne kadar kalıyor kaşta? yardımcı olursanız sevinirim bu arada ankarada önerebileceginiz bi yer varsa memnun olurum

benim tenim açık kumral saçlar siyah kaşlar açık ve seyrek çok kötü gözüküyor arada kaş kalemiyle boyuyorum o kadar güzel duruyor ki kaşlarımın şekli çok güzel çıkıyor ortaya çok fark oluyor ama yıkayınca gidiyor:çok üzgünüm:eek: yüzden acil bayramdan önce boyatmak istiyorum arkadaşlar yardımmmmm

bayanlar bende ilk defa gecen ay kaşımı boyattım saçlar sarı olunca açmak gerekti tabi. ilk etapta bende korkuyodum dökülür falan diye ama hiç bi yan etkisi olmadı gayet doğal duruyo 1 ayda eski haline dönüyo memnunum yani yarın gidip tekrar boyatcm

güvenemıyorum kuaforlere zaten kaşlarım az ben koyulaştırıcam acmıcam rengını ama saç boyasıyla boyarlar diye korkuyorum dökülür diye kaşlarını koyulaştıran yokmu arkadaşlar

Hiç korkmayın benim de saçlarım koyu renkli ama kaşlarım çok açık renkli ve seyrekti. Kaşlarımı yıllardır alan kız başka bi yere taşınınca ilk defa korkarak gittiğim kuaförün ısrarırya boyattım. Ve mükemmel oldu. 20 günde bir tekrarlatmak lazım. Yıllardır boşa eziyet çekmişim tavsiye ederim.

Ben de boyatıyorum saçlarım kızıl kaşlarım koyu kaldığından rengini kırdırıyorum.2 hafta gidiyor..ama ben ayda bir boyatıyorum..

Canım yan etkisi yok. Ama kaşlar, saçlar gibi olmuyor. Çok yapay duruyor bence. Ben de yaptırdım ancak benim kaşlarımda 2 gün kaldı. Çünkü eski rengine döndürdüm hemen :)

canım benımde saclarım röfleli ama yogun attırıyorum sarısını
dolayısı ıle kaşlarım cok koyu kalıyor.kuaforume kaşlarımı actırıyorum.
hıc bı yan etkı yada dokulme olmuyorr.

kızlar ben de bu yaz saçlarımın rengini açtırmak istiyorum, tabi kaşlarım koyu kalmasın diye onu da boyatmayı düşünüyorum.. ne kadar ücreti bilen var mı?

ben de kaşlarımın hafif rengini açtırdım .Dökülme falan hiçbirşey olmadı.Zaten saça yapılan boyadan yapıyorlar.ıyi bir kuaförse korkmana hiç gerek yok.1 ay gibi bir süre kalıcı oluo..Ama herşeyin doğalı bence en iyisi.ben beğenmedim açıkcası yakışmadı.şimdi boyatmaya gitmiyorum çünkü diplerim çıkınca dengeledi

kızlar bi sorum var ... evde saçımı koyu kumrala boyattım, kaşlarım koyu boyatmışkn kaşlarımıda hallediim dedim ama hiç bi işee yaramadı halbuki 1 buçuk saat beklettim... kuaförüme sormuştum 10 dk bkletsen yeterli demiştii... ama niye bölee oldu bilmiorumm... şimdide kuaförde saçımı açık karamele boyatmak istiyorum haliyle kaşımıda açtırmam lazım..... anlayan varsa bana yardımcı olabilir mi bende bi anormallik mi var anlamadım ki sempatiksalakcinni

kızlar bi sorum var ... evde saçımı koyu kumrala boyattım, kaşlarım koyu boyatmışkn kaşlarımıda hallediim dedim ama hiç bi işee yaramadı halbuki 1 buçuk saat beklettim... kuaförüme sormuştum 10 dk bkletsen yeterli demiştii... ama niye bölee oldu bilmiorumm... şimdide kuaförde saçımı açık karamele boyatmak istiyorum haliyle kaşımıda açtırmam lazım..... anlayan varsa bana yardımcı olabilir mi bende bi anormallik mi var anlamadım ki sempatiksalakcinni

sorun sende değil çünki evde kullandığımız boyalar açmıyor bende açtırıyorum kaşımı evde yapıyorum olmuyor ama kuaförde oluyor çünki onlar açıcı kullanıyorlar yani açıcısı bizim evde kullandığımızdan daha yüksek oluyor.

sorun sende değil çünki evde kullandığımız boyalar açmıyor bende açtırıyorum kaşımı evde yapıyorum olmuyor ama kuaförde oluyor çünki onlar açıcı kullanıyorlar yani açıcısı bizim evde kullandığımızdan daha yüksek oluyor.

hmm anladım cnmm

benimde saçlarım siyah.. kaşlarımı gri renk yapmak istiyorum hani doğal kumral mı oluyor bilmiyorum bilgiis olan var mı ??

X