Kuaförun yaptığı (resimli)

Favelayn

İçerden yeni çıktım
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2017
2.140
3.758
Kızlar merhaba, bugün kuaföre gittim saçıma ombre diyerek girdiğim salindan balyaja döndük ve ben şunu bekirttim doğal dursun ışıltı olsun bir kaç model gösterdim hatta bunlar gibi diye .

Saatlerce uğraştılar kusturma işlemi yapmışlardı ilk olarak köyü kahverengi boya vardı saçımda (6 ay önce boyatmistum ) sonra cila yaptılar ardından paket atıp dip boyası yaptılar .
İğrenç bir renk çıktı cila yaptı fön çekti falan önden fena görünmedi gözüme .

Neyse eve geldim eşim gördü bu saça bir de para verdim deme dedi direkt , arkadan resmini çekti ki ortadaki direk gibi kalın sarımsı saçı görünce zaten şok yaşadım . İçime sinmeyen bir şeyler vardı ordaykende ama 3 çalışan sürekli çok güzel oldu şöyle yakıştı falan diyince sanırım etkilendim biraz .

Ben yarın tekrar gidicem ama bunlar bu hatalarını düzeltmelerse neler yapabilirim .
Siz de görüyorsunuz saçımı bu ne rezillik gerçekten dalga geçer gibi ..

Çocuk falan derken çok bırakmıştım kendimi en son 3 yıl önce bekarken gitmiştim saç boyatmaya kuaföre . Kendime gelirim diye düşündüm ama çok daha kötü oldum.
Bana bir yol gösterin istedim düzeltilit dimi bu

Eklentiler

• IMG_20181116_041649.jpg
    IMG_20181116_041649.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 7.317
Sakince gidin ve ben saclarimi begenmedim,ya duzeltin ya da eski haline getirin deyin. Gerekli işlemleri yaptirin. Sonra bı tesekkur edip salonu terkedin para felan sormadan. Hem polemik yasamamis olursunuz hem saçınızı düzeltmiş.
Mantıklı deneyeyim bunu peki para isterlerse yani olayı onlar büyütürse bu konuda kuaför odalarina müracaat etsem yardımcı olurlar mi

Kuaförler (hakli olarak) nefret ederler salonda memnun kalıp çıkarken teşekkür eden,çıktıktan sonra iki olumsuz yorum duyunca ertesi gün sikayetlenmeye gelen müşterilerden.
Ama sizinki onlar gibi değil. Gerçekten özensiz bir iş yapmışlar. O sarı Balyaj ne hakikaten. Bence yarın mutlaka gidin. Ama eğer 'beni sindirirler' derseniz yanınıza ağzı laf yapan,azıcık da agresif birini alın derim ben.
Geçmiş olsun

Kuaförler (hakli olarak) nefret ederler salonda memnun kalıp çıkarken teşekkür eden,çıktıktan sonra iki olumsuz yorum duyunca ertesi gün sikayetlenmeye gelen müşterilerden.
Ama sizinki onlar gibi değil. Gerçekten özensiz bir iş yapmışlar. O sarı Balyaj ne hakikaten. Bence yarın mutlaka gidin. Ama eğer 'beni sindirirler' derseniz yanınıza ağzı laf yapan,azıcık da agresif birini alın derim ben.
Geçmiş olsun
Evet ben arkasının böyle olduğunu görmedim ayna tuttuğu halde görmedim yani görsem o an söylerdim , yakışmadı olayıda değil zaten dalga geçer gibi olmuş resmen o saç orda uyku tutmadı gerçekten bir şeylerden kısıp biriktirmistim paramı öyle gitmiştim hem ona üzüldüm hem saçım yıprandı boşu boşuna

Mantıklı deneyeyim bunu peki para isterlerse yani olayı onlar büyütürse bu konuda kuaför odalarina müracaat etsem yardımcı olurlar mi
Eğer para isterlerse,bu saç için dua edin ben sizden para iatemiyorum deyin gozunun içine bakarak. Tekrar size bı şeyler söylerlerse şayet ,o zaman buraya polis çağırın bu kadın benim paramı vermiyo diye deyin. Emin olun susarlar. Ki eğer susmazlarsa bile saçınızı savurarak yürüyün ve gidin.

Eğer para isterlerse,bu saç için dua edin ben sizden para iatemiyorum deyin gozunun içine bakarak. Tekrar size bı şeyler söylerlerse şayet ,o zaman buraya polis çağırın bu kadın benim paramı vermiyo diye deyin. Emin olun susarlar. Ki eğer susmazlarsa bile saçınızı savurarak yürüyün ve gidin.
Teşekkür ederim ❤️
Mantıklı düşünemiyorum su an bana çok iyi geldi bu fikir

Hatalarını kabul ederler umarım :olamaz:
Bildiginiz bi kuaförmüydü ?
Acemi birine denk gelmişsiniz sanırım,
Benimde kaç kere başıma geldi hani istedigim renkle modelle alakası olmayan saçlarım oldu ama bu çok özensiz yani :KK51:
Kendi mahallemde daha önce hiç gitmesdigim bir kuafördu . Görüşmeye gittim önce çok bilgili konusuyolardi bir de kadın annesinin saçını kendi boyamıs ve çok güzeldi ona güvenerek seçtim o kuaförü

Eki Görüntüle 2206342

Ay aklıma direkt caps yapmak geldi şu iki fotoğrafı görünce. Gülün diye yaptım, üzülmeyin hiç.

Bence aynı yere gitmek yerine gerçekten iyi bir salona gidin.
:-)

Güldüm kusura bakmayın,
Aklıma internetten çok güzel görünüp sipariş verip alınan elbiselerin üzerimizde degişik durması geldi :-)

Yok artık yaa, 2 saç arasında ki farka bakarmısın? Bende uyuz oluyorum istediğimi yapmayıp ısrarla kendi istediğini yapan kuaförlere!
Arkadan ayna falan tutmadılar mı dengesizler. Git valla düzelt ve tek kuruş para verme. Hatta yanında eşinle git.

X