Kuaför tercihi

Mersap

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2017
5
0
26
Merhaba :KK25:Sakarya-Adapazarında güvenilir ve uygun ücrete(malum öğrenciyim:) kuaför önerisi olan var mı?

Eğer çok radikal bir değişim yaptırmayacaksan uygun bir yer olsun dersen çarşıda Betül Kuaför diye bir yer var çok uygun fiyatları ve sadece saç kırıklarını aldırmak için ben oraya gidiyorum. Senin istediklerini dinleyen ve yapmaya çalışan bulabildiğim en uygun kuafördür diyebilirim.

Eğer çok radikal bir değişim yaptırmayacaksan uygun bir yer olsun dersen çarşıda Betül Kuaför diye bir yer var çok uygun fiyatları ve sadece saç kırıklarını aldırmak için ben oraya gidiyorum. Senin istediklerini dinleyen ve yapmaya çalışan bulabildiğim en uygun kuafördür diyebilirim.
Teşekkür ederim :)

Düzgün bir kesim istiyorum saçlarımın şekliyle oynatmak istiyorum dersen (ki ben şuan o nedenle kuaör arıyorum) söylediğim kuaför pek o işleri beceremiyor.

Hadi ya aslında düşüncem farklı bi saç kesimiydi. Sakarya'da pek kuaför yok galiba güzel kesim yapan.

Açıkcası bir kaç kuaför denedim ama hüsranla çıktım canım. Buradaki arkadaşlar ne der bilmiyorum ama ben kesinlikle önerseler dahi Agoradaki Ali Gür'e gitme derim. Hem çok pahalı hem sürekli ürün pazarlamaya çalışıyor hem de vaadettiklerini gerçekleştirmekten yoksun. Sapancada bir kaç kuaföre gittim onlar da hüsrana uğrattı açıkcası şuan için ne yazık ki önerebileceğim bir yer yok. Eğer ki bulabilirsem kendim deneyimleyip emin olur olmaz kesin paylaşırım :)

Bende aynı bir çok kuaföre gittim saçlarım mafoldu korkuyorum şimdi farklı bi kuaföre gitmeye.Teşekkür ederim bende eğer bulursam güzel bir tane yazarım buraya

X