Ksa dnem Askerlik...

yavrular bende çıkıyorum bir iki evrak daha girip çıkıcam eve gitcem akşam gelirim inşallah öpüyorum şekerler hepinizi opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bende bugün başladım yeniden içmeye:))
poşet içemiyom ben ya kıslarda yazmış ya çaykur un bergamot aromalısını sewdim ben sade de içememiştim çünkü yerimseniben

mecbur iççeiz balım bak elma sirkesinide denicem unutmıyım eve giderken alayım öpüyorum seni şekerlik akşam gelirim sende olursan konuşuruz bebeimopuyorumnanaktan

Kuzuuuum gidermiyim hic.. Gamis sen bir iki arkadas daha var, sizide kirmizi yapacam.. zaten yaptiktan sonrada gitmem burdankaydirigubbakcemile3
Cok sagol kuzu ya, dua edin bana, yarin sözlü sinavim var ingilizce birdelaelaelaelaelaekafamçokkarıştı
Ozaman yarinida atlatayimda, haftasonu kavusacaklari bulayim..
Cumartesi hepsine bi kirmizi boya atmak lazim:))

ben simdi cikiyorum canim, cok cok öptüm hepinizi, yarin grsrz insAllahŞeniz

saol bebeemm gamişimle beni yalnız bırakmayın eyvahedigeldismile
bende çoooook öptm seni datlum kolay gelsin sana a.s.

mecbur iççeiz balım bak elma sirkesinide denicem unutmıyım eve giderken alayım öpüyorum seni şekerlik akşam gelirim sende olursan konuşuruz bebeimopuyorumnanaktan

pekii bebişim :) bak elma sirkeside var ewde ama aklıma gelirse içiyom bi düzene girmem lasım sende al hep birlikte içelim beyaz şarap niyetine :içelim::roflol:

:roflol:

gider ayak mesajini okudum..

illahi ilarzum, yerim seni güldürdün he:roflol:

hadi kactim ben, bu hikayeni sonra dinlicem, ne fasülyesi ne sodasi bakalimkaydirigubbakcemile3

gülüm hikaye şu;

dana gibi yiyip
öküz gibi çıkardım affedersin... tüm hikaye bu:kızgın:

pekii bebişim :) bak elma sirkeside var ewde ama aklıma gelirse içiyom bi düzene girmem lasım sende al hep birlikte içelim beyaz şarap niyetine :içelim::roflol:

he balım aynen beyaz şarap:))) içerken tıkadığım burnuu bi açınca bi hoşluk bi sallantı oluyor:)))

gülüm hikaye şu;

dana gibi yiyip
öküz gibi çıkardım affedersin... tüm hikaye bu:kızgın:

he balım aynen beyaz şarap:))) içerken tıkadığım burnuu bi açınca bi hoşluk bi sallantı oluyor:)))

evet datlum ya fena çarpıyo sırnaşık şey sırnaşık şey delikafadulden

ya şu diyet bölümünde insanların içmediği kalmamış yaa...

yok soğan suyu, maydanoz suyu, elma sirkesi, limon kabugu, karanfil.... :):)

zayıflama uğruna yapmıcamız şey yok galibaa... :roflol:

kıslarrrrrrrrr
az önce işyerinden bi kız hiç kilonu göstermiyosun inanamıyorum o kilo olduğuna dedi şimdi küçük bir kurabiye götürüyorum :KK70:

iden yalan söliyolar gösteriyon

elvin sen de çok fena gösteriyon

kanmayın laa bunlara dost acı söyler hepimiz gösteriyoz

dombiş gelin istemiyorum bu topikten kafanızı kırarım bak

gomutanım ben hheeeaayyyttttt

elvin bırak o elindekileri

iden yalan söliyolar gösteriyon

elvin sen de çok fena gösteriyon

kanmayın laa bunlara dost acı söyler hepimiz gösteriyoz

dombiş gelin istemiyorum bu topikten kafanızı kırarım bak

gomutanım ben hheeeaayyyttttt

elvin bırak o elindekileri