Ksa dnem Askerlik...

yürümekten nefret ediyorum müzik açıp dans etmek daha çok hoşuma gidiyo hihoyyyt

YÜRÜMEYI SEVMIYORSAN FARZETKI YOLUN SONUNDA ASKIN VAR BAK NASI KOSUYORSUN YURUMEK NE KELIME. BEN DENIYORUM II OLUYO. BIRDE MELESA AGIRLIK CALISIRLKEN ISTEDIGIM VUCUDA GELDIGIMI VE ASKIMI OLE KARSILAIGIMI HAYAL EDIYORUM II GAZ VERIYO . delikafadulden

yürümekten nefret ediyorum müzik açıp dans etmek daha çok hoşuma gidiyo hihoyyyt

aynen balım yürümekten hiç hazetmiyorum

ama dans etmeyi çok seviyorum bursada bi dans okulu falan olsa oryantal aerobik falan cidden zevkle kilo veririm yaaaa
istanbulda olsan bi sürü bulurdun

Kızlar elma sirkesine 1 çay kaşıgı bal atarsanız hem emılımı ıı olur hem dınclık verır hemde gazoz gıbı oluyo ben oyle ıcebılıyorum. Icemeyenler ole denesın

sen nasıl içiyorsun bebeğim sirkeyi suya karıştırarak mı 1 çorba kkaşığı mı yoksa doğrudan sirkeye bal mı?

gamiş canım benim günde ne kadar dans yapıyordun bi saat falan mı

canım bu elma sirkesi sağlıklı bişey mi?
bende içeyim
KESINLIKLE FAYDALI NETTEN ARASITIR BAK MUKEMMEL OTESI

[

sen nasıl içiyorsun bebeğim sirkeyi suya karıştırarak mı 1 çorba kkaşığı mı yoksa doğrudan sirkeye bal mı?[/QUOTE]

SUYLA KARISTIRARAK AMA ICINE BAL ATIYORUM GAZOZ GIBI OLUYO . SADE ICEMIYORUM .SADE SIRKEN BENCE ZARARLIDIR. ASİT GİBİ SONUÇTA HEMDE AÇ KARNINA ICIYORUZ MIDEYI DELMIYELIM

yok bebeğim benim makyaj bölümünde 2 tane topiğim var da adım adım makyaj

bir de video topiğim var

adım adım makyaj kısmında toplu makyajlarım sayfa 172 de demek istedim aramasınlar boşuna diye sevgilim az bekle saana link vereyim

tamam bidanem benim çok sağol müsait olduğumda kesinlikle bakıcammm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…