Ksa dnem Askerlik...

bilmem 89 kaşınmışsın yavrucuğum sen de
çok ayıp herşeyi yap asla böyle bişeyi yapma

unutulmuyor bazı kelimeler o sana söyleseydi iyi miydi bebeğim?

gönlünü al ağlaya ağlaya

dun cok ugrastım sinir anında bazen ne dedıgımı bilmiyorum oda bu huyumu bılıyor cok kotu birsey mafoldumben
oda simdi sorun halloldu desem sana kıyamadıgımdan demıs olurum daha sonra ya kalsın dedı mafoldumben mafoldumben
bi yolunu bulup onu cok ama cok sevdıgımı anlatmam lazım... kı benım ondan oncekı gorustugum kımseyle bu sekılde samımı olmadıgımı cok cok iyi biliyor hayatımın ilki oldugunu biliyor ama işte aptal ben mafoldumben
ben zaten onun ılk gorustugu kızım ööööf öf mafoldumben

oldumu canım gördünmü kaldırmak zorundayım
çok misafir var

Son düzenleme:

aslında geldıklerınde hepımız bırlıkte olduklarımız resımlerı koyabılırıııız
sabrın sonu babında ..

Son düzenleme:
iden çok güzelsin sevdiceğimmm makyajında çok hoş olmuş bidenem eyeliner çekmediler mi acaba?

çok hoş yüzün var gül rçelim allığı biraz daha yukarıda elmacık kemiklerinin ordan şakaklara doğru sürselerdi daha iyi olacaktı şekertorbası dudaklara açık renk sürmek doğru bir seçim alttan pudra ile daha da dolgunlaştırabilirlerdi. düğünde dolgunlaştırıcı etkili bulursan rujunu öyle kullan.

gölzerini tam göremiyorum aşağı baktığından ama göz kapak aralığın iyi gölgeli çalışılabilir rahatlıkla koyu renkler yakışacak sana açık renk rujla bebekimmm

maaşallahhhh

saçlara da bittim bu model güzel olmuş sevgilim doğal ve hoş

meraba kızlar bizde askerimizi kocaeli darıca ya bıraktık geldik eğitimi çok fazlaymışş çok yoruluyormuş.

saol tatlım valla ben pek anlamam makyajdan herşeyi sürdüler işte kaydirigubbakcemile3
çok uğraştı valla kuaförüm hemde hiç prova almadan oldu bunlar

burcu eskı sacrengını gormus olduk yenısını gorunce daha iyi degerlendırme yapabılırz artık :)

ayrıca hos bırı oldugunu tahmın edıyordum dogruymus :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…