Ksa dnem Askerlik...

evet evlılıı bır baslangıc guzel baslarsa guzel devam eder. ornegın gece sacınızdakı pirketelerı nasıl cıkardıgı bıle bellı edeıyor herseyı.soylene soylene sert bısekılde mı yoksa ıncıtmemek ıcın yumusakcamı hepsı bır ayrıntı aman dıkkaatt.....

canım odaya sadece masa mı koydun nasıl bi anlatsana
benimde boş bir odam var

canım benim evime kapıdan girince boş büyük bir hol çıkıyor bütün odalar bu hole açılıyor bu yüzden yemek odasının kapılarını da sonuna kadar açtım bu arada yemek odasının kapısı sürgülü kapıdan giren yemek dasını görüyor bir de beyaz olunca içini açıyor insanın
evet ortaya masa koydum konsolu da çaprazlama koydum konsolum vitrin gibi camlı falan bu yüzden vitrin almadım ben kosolun aynasına büyüttüğümüz düğün resmini koydum mumlarla süsledim etrafını da perdelerim de toz pembe masanın üzerine de pembe kurdelalarla süsleniş hasır küçük askılı sepetimiin içinde menkeşelerimi koydum avizem de pembe ama boğan pembe değil bunlar toz PEMBEcanım içeri giren ne kadar ferah bir evdiyor

Son düzenleme:

lakeleri ben de çok beğeniyom ama kullanmadığım için bilmiyom kullanışlı mıdır beyazın avantajı odayı daha geniş ferah göstermesi bir de tozu çok belli etmemesidir. Ama beyaz mobilyaya da dikkat etmek gerekir en ufak çizilmede aman alllah çizik hemen sırıtır

lake ler neden yapılıyo güzel parlak duruyor ama neki onun ham maddedi bu konuda çok cahalım ben yaaa

elvin be bi bilsem lake nerden yapılıoyo gideme kaynağından koparıp gelecem balım yaa

çok pahaluuu

elvincim ne alemde rejimin sabah ve öğlen yemekleri =))

ya canım sabah iki dilimli bir tostla başladım güne. öğlen Allah ne verdiyse yedim... hatta yemekte çıkan tavukgöğsünü de yedim.. ya ben sıkıldım tekrar gaza gelmem lazım... ip alıp atlıcam günde yarım saaat... bi de böle denicem bakalım atlama ipini nerden bulcaksam..

elvincim ne alemde rejimin sabah ve öğlen yemekleri =))

:uhm::uhm:
recim mi kim kim yapacaktı ki Allah Allah :uhm:

unutmuşum:)))))

elviinnnnn sabah 1 simit yedim öğlen yemeyim diye biskuvi geritdim

dükkan sahabı getirmiş cevizli lokum aşure zetytin ölür müsün öldürümüsün

kovaladım adamı bırakıp kaçtı yaaaaa

kedi ciğer hesabııı ooooffff

valla bizimkiler de konya gevreği getirmişler mis gibi çıtır çıtır...

zaten hep onların suçu işyerinde onlar yedirio evde de annem... yoksa ben yemem yanii :):)

elvin o lakeleri hemen unutlım canım hızla unutalım gitsin:)))

o paraya ben yatak odasını koltukları tv ünitesini alırım bebek suratlım
boşver boşver

sonra değiştirmek istesen eşlerimiz dicek kaç para verdik parçalanana kadar kullanacaz:)))

değiştiririz:)))

bnde deli gibi aşure yiyiorum yemek yemiyorum aşure yiyorum ama 2 gün de 1 kilo verdim zaar yemin töreni münasebetiyle:jeyyar:

selam kızlar
ya ne güzel fikirler vermişsiniz
sayenizde duvar ünitesi almaya karar verdim :roflol:
ne uğraşıcam vitrinle aynalı zımbırtıyla sevmiyodum zaten
ama ben aldığım misafir yemek tabaklarını nereye koyucam yaw. duvar ünitelerinin altıda çekmece gibi.
bide su takımı aldım ben ya :mymeka:
bu arada bende bi saten pamuk nevresim takımı aldım resmini koyucam şimdi bakalım beğenecek misiniz

hafta sonu nişanlımla birbirimizi gördük çok yakışıklı olmuştu boshayallersmilekaydirigubbakcemile3
bide libidosu tavana vurmuş garibim afedersiniz puhaha:roflol:

:) :) valla ya o paraya üç takım alınır... sonra ömrü billah kullanmak durumunda

kalmayalım... hem zatiii gönüller bir olsun dimiiii samanlık seyran olur... züğürt tesellisi

işte napak :teselli: :teselli:

canım sende yemek takımının konulduğu parçayı alırsın tv ünitesinin yanında ama şu

gümüşlük denen zımbırtıyı almazsın.. hadi koy da bakalım nevresim takımınaa..

çilek burnunu ısırdı mı bebem?:))))

tabaklarını mutfak dolaplarına koy bebem günlük yemek takımınla beraber çok ıvır zıvır almazsak sığdıracağımızı umuyorum yoksa tv ünitesine falan koyacam:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…