Ksa dnem Askerlik...

askerdeyken çok hassas oluyorlar bu aralar herşeyi ben alttan alıyorym tamam aşık tmm cnm diye diye öldüm bi gelsin acısını çıkartıcam:))

öyle valla ama bazen tartışmanın nerden çıkcağı da belli olmuyo... senin askerin nerde canım... ne zaman gelicek 331. dönem mi

kızlar bugün bizim 6.yıl dönümümüz :KK43:( ilk kez ayrı geçiçek..içim öyle buruk ki...

kızlar bugün bizim 6.yıl dönümümüz :KK43:( ilk kez ayrı geçiçek..içim öyle buruk ki...

daha nice yıldönümlerini sevdiklerinle birlikte geçirirsin inşallah canım
bizim de evlilik yıldönümümüzde eşim yanımda değildi bilmiyorumkismile

cnm bnm nişanlım soğuğa karşı dayanıksızdır
:)
bzm tlf sorunumuz olmadı dün kntr kartı aldım dedi demek kiş bzmkilerin yeri farklı
seninki topçu benimki havacı :)
evet yemekler iyi değilmiş :KK43: aşıdan bahsetmedi bana
yrn yemin töreni var 10:30 da
k.peder gidecek sabah uçakla ve nişanlım çok sevinçli
yünlü tabanlık falan aldım. havlu istedi aldım kontör kartı gönderdim yaptım bişeler işte.
evet daha çok soğuk olacakmış
hayır nsl gece nöbet tutacaklar onu düşünüyorum bende. :KK43:(
telefon sokmanın 17 gün cezası varmış bence sokmasın içeriye bnmki sokmayacak tlf.
çarşıda emanetçiler varmış oraya bırakabilirlermiş. bide çamaşırhaneler varmış kıyafetlerini yıkatsın cnm
askeri malzeme satan yerlerden ihtiyaçlarını alır sen bu konuda üzülme

ne güzel babası gidecekmiş en azından yalnız kalmıcak.Bizim sağolsun ne kaynana ne kayınpeder yemin töreni için gıklarını çıkarmadılar masraf olur diye.Çok bekledim ama tık yok lafta ben daha çok üzülüyorum diye yarış yapar benimle kayınvalide iş ciddiye binince fos.çok sinir oldum canım kusura bakma ailevi meselelerle can sıkmayayım.yarın netten görüşcez inşallah canımla.Git iyice bir karnını doyur dedim önce cağ kebabı yiyecek bakalım:)ben havlu falan gitmeden hep koymuştum,nemlendirici özellikle,lep stick falan..hassastır fikrimin ince gülü:) telefon olayına da bir çare bulucaz artık düşeceği birliğe bağlı biraz da,eşim sağlıkçı tüm dileğimiz hastaneye düşmesi ama bir ihtimal sadece bu..saçma belki ama daha şimdiden dönüş için uçak bileti bakıyorum ben sanırım kendimi avutmak için ama napıyım o bile heyecan veriyor.zaten en geç bir buçuk ay önceden almak lazım fiyatlar hemen artıyor çünkü..günde kaç kez konuşuyorsunuz canım mektup falan yazıp gönderseydin eşyalarla birlikte..havlunun arasına koyardın sürpriz oludu:)

çiçekler aşkitom aradı acı haberi verdi biz ordu evi misafirhanesine düşecek diye beklerken cicişler bizimkisi
karamanda 250 km uzaklıkta,
araba olmayan,
çarşı izini sadece köye olan,
köyde internet olmayan,
2000 mt yükseklikte,
cep telefonu kullanılmayan,
kantini dahi olmayan,

taaaamm anlamıylan moooook gibi bi yere düştüğü haberini verdi....

sevinçten çılgına döndüm şu an......

geçmez bu 4.5 aayy geçmeeeeezzzzzz

son olur işalah..kutlu olsun 6.yılınız
kuzeeeennnhihoyyyt
çiçekler aşkitom aradı acı haberi verdi biz ordu evi misafirhanesine düşecek diye beklerken cicişler bizimkisi
araba olmayan,
köyde internet olmayan,
2000 mt yükseklikte,
kantini dahi olmayan,

kızım seninkini yolladığını bile bilmiyorum ben!!bilsem yazmazmıyım allah kavuştursun die:KK43:su gibi gidip gelsin inşallah bitanemturkbayragi
kuzen ankesörlüyle idare ediceksin artık,sıkma canını işallah rahat eder varsın telefon kullanmasın kantinden bişey almasın,çok poliyanna gördüm kendimi biliyorum ama şu an sana diyebiliceğim tek teselli bu olur,nişanlısı askerde paso arıza çıkaran ve askerliğini uzatan biri olarak:)
benimkinin çarşısını kitlediler çarşıya çıkamıyo düşün!köye bile gidemiyo garibim:smiley-cool:

araba olmayan,
köyde internet olmayan,
2000 mt yükseklikte,
kantini dahi olmayan,

neden sevinçten çılgına döndün?:bbo: :1closedeyes:

sensible liste çok güzel olmuş bebeğim emeğine sağlık hakkını helal et...
bitmez bitmez diyip uğursuzluk yapma bee:))neler bitiyo arzum boşversene.ben sana özelden anlatıyımda bi ara kuzen nelere katlandı dinlede gör:))

son olur işalah..kutlu olsun 6.yılınız

kuzeeeennnhihoyyyt

kızım seninkini yolladığını bile bilmiyorum ben!!bilsem yazmazmıyım allah kavuştursun die:KK43:su gibi gidip gelsin inşallah bitanemturkbayragi
kuzen ankesörlüyle idare ediceksin artık,sıkma canını işallah rahat eder varsın telefon kullanmasın kantinden bişey almasın,çok poliyanna gördüm kendimi biliyorum ama şu an sana diyebiliceğim tek teselli bu olur,nişanlısı askerde paso arıza çıkaran ve askerliğini uzatan biri olarak:)
benimkinin çarşısını kitlediler çarşıya çıkamıyo düşün!köye bile gidemiyo garibim:smiley-cool:

bebeem ne edek çkeceğimiz varmış işte anam fal baktıydım ona gitmeden önce
bu kadar mı aynı yeri tutturur insan yaaaeyvahedigeldismile

neden sevinçten çılgına döndün?:bbo: :1closedeyes:

gülüm sinirden çılgına döne dööneeee

ikimizde Allah katına erecez ondan sevinçtn çılgına döndüm ne de olsa 2000 metre

Ali diyor Allah' a en yakın benim canım diyoralsanaalsanasmile

Sağolun kızlar iyi dilekleriniz için,uzun uzun mektup yazıcam bugünün anlamı için..dile kolay 6 yılı ancak bu şekilde anlatabilirim..inşallah okuyunca mutlu olur...

şu sevdiceği çoru ulaşta olan arkidiş tekrar yazıyom bizim gomutan tanıdıkla konuştum ismini soruyor

temem dedi ilgileniriz dedi arkadaşımın eşi dedim. sıkmayınn çocuğu ben de severim çok iyidir dedim:)))

ne güzel babası gidecekmiş en azından yalnız kalmıcak.Bizim sağolsun ne kaynana ne kayınpeder yemin töreni için gıklarını çıkarmadılar masraf olur diye.Çok bekledim ama tık yok lafta ben daha çok üzülüyorum diye yarış yapar benimle kayınvalide iş ciddiye binince fos.çok sinir oldum canım kusura bakma ailevi meselelerle can sıkmayayım.yarın netten görüşcez inşallah canımla.Git iyice bir karnını doyur dedim önce cağ kebabı yiyecek bakalım:)ben havlu falan gitmeden hep koymuştum,nemlendirici özellikle,lep stick falan..hassastır fikrimin ince gülü:) telefon olayına da bir çare bulucaz artık düşeceği birliğe bağlı biraz da,eşim sağlıkçı tüm dileğimiz hastaneye düşmesi ama bir ihtimal sadece bu..saçma belki ama daha şimdiden dönüş için uçak bileti bakıyorum ben sanırım kendimi avutmak için ama napıyım o bile heyecan veriyor.zaten en geç bir buçuk ay önceden almak lazım fiyatlar hemen artıyor çünkü..günde kaç kez konuşuyorsunuz canım mektup falan yazıp gönderseydin eşyalarla birlikte..havlunun arasına koyardın sürpriz oludu:)

yazdım cnm yazdım mektup.
ya bnmkine de annesi herşeyi koymuştu bavuluna ama yüz havlusu istedi bende anlamadım yıkamamak için yenisinide istemiş olabilir :roflol:
şuan babasıyla çarşıda kendisi yemin töreni olmuş cnm.
bu arada cağ kebabını gelgör de yesin. orası iyiymiş.cokacimcoook

içimimi okudun kız bende şu 10 lardaları silde geri sayım basladı yaz dicektim zemuszemusolumunekankayizsmile sen kırmızı olmadın mı kız niye eklemiyon kendini

kaydirigubbakcemile3
canim, bizde daha kavusmadikki, yine ayri gayriyiz:gitme:
Birde sizin icin bekleyis daha zor, bence kavusanlar kisminda siz olmayi hakediyorsunuz. Sizin kadar beklemedim ama asker yolu beklemek ne demek azda olsa biliyorum, benim suanki durumumdan cooookk daha farkli.

süper olmuş tatlım

o senin süperligin bacim, sagol eksik olma opuyorumnanaktan

ne şirin olmuş öyle olumunekankayizsmile

alkisalkisalkis
haftaya yanımızdalar inşallah:içelim:

kızlar günaydın
şafak 8 a.s.

opuyorumnanaktan

sensible liste çok güzel olmuş bebeğim emeğine sağlık hakkını helal et..

estf canim benim o nasil laf, begendiyseniz ne güzelopuyorumnanaktan

X