Ksa dnem Askerlik...

kesinlikle öleymişş canım zaten sizi arıosa söleseydi güzellikle onuda arardı :)ayrılmak olur mu ya::)

Aramaz mı kulağında telefonla gezerdi
Günde 10 kez görüşürlerdi
Kız muhtemelen ya yenisini buldu
Yada ailesiz ağaç kovuğundan çıkma bi adam istiyordu
Ama enayilik etti çünkü
Bizde kimse kimsenin aile hayatına karışmaz
Herkes bekarken bile özgürdür
Kaldı ki asla evliliğine karışılmaz

ya nie karışılsın zaten ama şimdi nişanlım benide arıo ailesinide arıcak tabiii onlarda onu düşünüolar haklarıı sesini duymalarıı...bencede senn düşündüğün mantıklı,,

çok kıskançtı demekki başkasını buldu ihtimalini düşünmek bile istemiyorum böyle insanlarıda analyamamışmdır hiç:sinifsinif: şimdi pişmandıırda çok geç hem daha ne istiyorki ilgili bbir aile işte:hulya:

6 Aylık evliyim eşim ailemi çok sevdi
Tam tersi kardeşim hayatında ilk defa kıskançlık hissetti
Ama eşim çabucak ortama adapte oldu
Eminim gelinde çok rahat edecektir
Herkesin kendi evi hayatı var ama
Ortak zamanlarda çok eğleniriz
Yani ne koloniyiz nede ayrı ayrıyız
Ayyy bilmem anlatabildim mi

şimdi anlatamam çok ağlıyom msnde deilim bitanem sürüm bida yklenio..bi elimi yüzümü yıkim biraz kendme gelim anlatıcam ya çok kötüyüm...

canım benm normalde olsa ağla et üzül ama onun saana ne dediğine ne bakıosun sonuçta çaresiz olduğu bi yerde üzülme sakınnn ,,onun psik.düşünn,,

Ceren yıpratma kendini
Bak onlar çok zor durumda 20 küsür yaşında bi adam
Dört duvar arasında sıkışmış özgürlüğü yok sevdikleri yok
Biraz sabret be güzelim
Belli ki çok bunalmış acısını senden çıkarıyor
Mantıksız bi davranış ama şuan onlarda mantık yoktur

bencede canım herkesin kendi evi kendi hayatı var hem önemli olan o ailenin içine girip kendini sevdirebilmek.. eşin bunu başarmış gelinde başarır heralde

bencede canım herkesin kendi evi kendi hayatı var hem önemli olan o ailenin içine girip kendini sevdirebilmek.. eşin bunu başarmış gelinde başarır heralde

Ya hani var ya altlı üstlü oturanlar
Dipdibe yaşayanlar, oğluna kardeşine karışanlar
Geliri bile ortak harcayanlar
Öyle sandı belki de
Oysa hepimizin evi geliri ayrı
Üstelik kimseye de muhtaç değiliz
Gayet iyi kazançlarımız var
Ama tanımadan karar vermekle enayilik etti
Şimdi haline yansın

ne zor şartlardalar orda biz tam olarak oturduğumuz yerden bunu anlayamıııyoruz istedikleri saatte uyuyamıyorlar istediklerini yiyemiyorlar herşey toplu halde ve istem dışı yapılıyor hep emir altındalar düşünsene banyo bile yapamıyolar istediklerinde.. hem sen demezmiydin insan hep sinirini en sevdiğinden çıkarır diye..? üzme kendini bebeğim nolur

Son düzenleyen: Moderatör:

pişmandırda iş işten geçti tabi ahh ahh deyip dövünüyodurkaydirigubbakcemile3

bugun beni ararsa bende kavga edebilirim :gitme: aramayınca o kadar kotu oluyorum ki beni sevmediği hissine bile kapılıyorum.saat kaç oldu niye aramıyor şu acemilik bitsin artık. bende onu arayabilmek istiyorum.

Ceren hadi gel artık
Anlatmasan da gel ağlayarak kendini yıpratma
Hani sen değilmiydin az önce ne çok yazdım diyen
Gel yine bişeyler yaz

bugun beni ararsa bende kavga edebilirim :gitme: aramayınca o kadar kotu oluyorum ki beni sevmediği hissine bile kapılıyorum.saat kaç oldu niye aramıyor şu acemilik bitsin artık. bende onu arayabilmek istiyorum.

sende yapma canım arayabilirse arar üzmeyin kendinizi bu kadar emin ol onunda aklındasındır ama işte ya sıra vardır yada saçmasapan bi eğtim yaptırıyorlardır.. Kızlar yapmayın böyle çok hassas ve sinirliler bu dönem işte:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…