Ksa dnem Askerlik...

inşş olmazz bende bunları çok duydumm benmde yakınlarımda var doğudan gelip psikolojisi bozulmuşş arkadaşı yanında yatan adam kolunda hayatını kaybetmiş nekadar zorrr şartlar bunlar kabulde ediorum 15 aylıkların yaşadığı şeyler belki ama sonuçta kendini hayattan tamamen 5 ay soyutluyosun biz 2 gün evde üst üste oturamazken:KK43::KK43::-):-):-):-):-)

inşş olmazz bende bunları çok duydumm benmde yakınlarımda var doğudan gelip psikolojisi bozulmuşş arkadaşı yanında yatan adam kolunda hayatını kaybetmiş nekadar zorrr şartlar bunlar kabulde ediorum 15 aylıkların yaşadığı şeyler belki ama sonuçta kendini hayattan tamamen 5 ay soyutluyosun biz 2 gün evde üst üste oturamazken:KK43::KK43::-):-):-):-):-)

evet...çok haklısın,çok zor.

nasılda mutlu olmuştum görücem diye

ben bile senn adına çok sevinmiştim seni okadar ii anlıorumkiiii canım ama bugün olmazsa mutlaka ayarlıcak bunu sen hiçç merak etme,,belki biraz daha ilerleyen günlerde dahada özlediğinde açıcak dahada fazla mutlu olucaksın bide öle düşün canımm üzülmeee..ii olsunlarda görmeyelimmm napalımm:KK43::-)

Bugün akşama kadar msn'deyim kızlar
Gelebilirmiş benim sıpa
Şu msn'den hiç haz etmezdim
Bigün akşama kadar başında bekliceksin deseler güler geçerdim :1ninca:

Daha gelmedi ama gittiğimde öyle demişti
Ben teee Şırnak'a gittim o da bi zahmet msn'e gelsin, sositososito

kaydirigubbakcemile3 vakit bulamaıştır yoksa kesin girerdi korkar ablasının gazabından bencekaydirigubbakcemile3

Sorma o ablasından ablası anasından
Sanırsam annemin kulağına gitmiş
Hergün sabah akşam arayan hatun iki gündür aramıyor
Eyvaaaah kocam bile kurtaramaz artık beni
Uçarak kaçmam lazım :eek:

X