Ksa dnem Askerlik...

ben annemi üzdüğümde 1 gün hiç aramıyordum sonra 1 gün sonra arayıp hiç bişey yokmuş gibi konuşuyordum ayy bende zamanında çok üzdüm valla

ilk zaman şok oldum hiç beklemiodum ama şimdi daha iiyim buna hamd olsun ne diyim
canım benim azcık sabır sadece geçecek bu günlerde..
nergiiisss bebeim aldım bugün defter çok güzeldi dışı siyah deri falan..ama kareleri çok küçük yazamıom ona yaa...pzt bida bakıcam
ay benimki çok basit hehe evde buldum onu ama bitti gibi yeni bi deftere geçecem fenerbahçeli alayım diorum defteri aa buarada aşkım bugün dediki öyle günlük tutmak falan yasakmış askerde
bana bugün su gibi geçti.....nitekim nergisede öyle....yarında size öyle geçsin inşallah herkes mutlu olsunnn

evet canım yaa bugün bizim günümüz inşallah hep böyle oluruz ve herkes böyle olur 4 kere aradı çok mutlu oldum bugün ehmde hep uzun uzun konuştuk ilk aradığında yarım saat diğerlerindede en az 10 dakzemuszemus diğer zamanlardada kardeşiyle annesiyle konuştuum çabuk geçti zaman. bugün babadı gitti görmeye yarında kayınvaldemle kardeşi gidecek biraz moreli yerine gelecek bebeğiminzemuszemus:asigim:

inşallah yarında su gbi geçer....yazım güzel olmuyo bu defterde sevmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…