Ksa dnem Askerlik...

bilmem belki de tanışmışlardır adını bilmiorum ama bir arkadaşından bahsetmişti, zonguldaklı nişanlı ve nişanlısı yüzüğünü çıkarttırmamış demişti.. o sen değilsin di mi :)

şaka bi yana benimki 5. bölükteydi canımmm

kocaeliliyiz canım niaşnlıyız ama sordum ben çıkardın mı yüzüğünü diye sadece yok dedi..bide 1.bölükteydi..

yani izmir kötü öyle mi ceren tatil beldesi yani..of offmafoldumben

doğu olsaydı nolcaktı?orda kapkara adamlardan başka adam görmeyen kızlar asılsaydı sevgiline aa ne kdr yakışıklı diye?o dahamı iyidi?bide terör korkusu yaşasaydın...telefonu düşüremeseydn?çarşıya çıkamasaydı?

Son düzenleme:
doğu olsaydı nolcaktı?orda kara adamda başka adam görmeyen kızlar asılsaydı sevgiline aa ne kdr yakışıklı diye?o dahamı iyidi?bide terör korkusu yaşasaydın...telefonu düşüremeseydn?çarşıya çıkamasaydı?

tamam tamam sustum mafoldumben

aaaa dövcem ama sizi...sen hele bi sakin ol elvincim yaa gttn gördnmü muğlayı?küçücük bi yer bikaç cafe dışında hiç bi yer yok tatil yeri deme tatil yeri bosrum muğla milas değil üstelik aralıktayız temmuzda değil.sanki bikinili kızların içine gidiyolar yaa yavrukuşlarım askere gidiyo bunlarrr

görmedim canımm.. benimki marmarise gidio.. nasıldır ki?

ben buraya gelcek ya güneş gözlüklerini alcak diye bile korkar oldum..ya millet sevinir bahriyeli diye biz nasılız..ah canım ya ...ıraklık değilde..daha güzelini görüp eldekini beğenmezler diyede korkuyorum.

ya ayaz cidden seni rahatlatmak için demiyorum ama fotodaki halin bile çok güzel....

beğenmemek olamaz da benim en çok korktuğum öyle bir durumda kalması ne bileyim yaaa... biri gelir telini falan verir kur yapar falan... bu bile içimi kemirmeye yetiyor..

neyse bende sustummm ceren çok mantıklı düşünüyosun canım ama işte insan da bu kadar sevince aklına gelmedik şey kalmıyor.

ya ayaz cidden seni rahatlatmak için demiyorum ama fotodaki halin bile çok güzel....

beğenmemek olamaz da benim en çok korktuğum öyle bir durumda kalması ne bileyim yaaa... biri gelir telini falan verir kur yapar falan... bu bile içimi kemirmeye yetiyor..

marmaris tatil yeri.ama şimdi çok sessiz sakindir...rahat ol.sadece yazın kaynar oralar.bi egeli olarak çok iyi biliyorum

sağol elvincim canım...aynı korkular..aman yaparlarsa kendi kaybderler..ben ona 5 yılımı verdim..nelere katlandım....

canımm marmaris bile olsa mayısa kadar merak etme sezon açılmıyo turistler bile haziranda gelir yapmayın valla bide muğla köy gibidir bu mevsim:KK66:

ayy canım böyle düşünme nolur merak etme askerlere öyl ekolay kolay yanaşmıyo kızlar:KK66: bide güven bana muğla ölü şuan nisana kadarda kimse olmaz mayısta emekliler gitmeye başlar hazirana kadarda turist gelmez

of ne diyosun ya üniv. mi var of of

ceydaaaaaaaaaaaaa:eek:klava: bak eğer bi üniversite ortamı cafe karı kız gördü die bu çocuk vazgeçicekse senden bırak vazgeçsin...gitsin nereye gidiyosa...ama ben eminimki geçmicek geçse şimdiye kadar geçerdi kocaelide hiç mi güzel kız yok? biz izmrdemi toplandı hepsi???çok yanlış düşünüyosun.bu ikiniz içinde çok iyi bi tecrübe olcak.bak gör hiç bi yere takılmadan nete gircek senle konuşcak bebeim....ve birbirinizn değerini anlıcaksınız....inan bana lütfen...

X