Ksa dnem Askerlik...

çilekcim sende iyi bak kenine..hepinizi öpüyorum ama ıslak ıslak..bye

gle güle tatlım
kız ıslak öpme yanağım pötürleniyo kaydirigubbakcemile3
bnmki erzurumda kalıyomuş dağıtım yokmuş

hadi geeel erzurumaa geeeel
erzuruuum yaaşı güzeeeeeeelllllllllll

açıklaması bebeim beni üzmek başkada bi açıklaması yok:sinifsinif: ceza verio bana aklı sıra ama ölüorum haberi yok 2 gündür ağlamaktan yüzüm gözüm şişti:çok üzgünüm:

anaaaam
sen neee ağlıon bebiş ya
noldu ya herkes salya sümük
akşam 5 de bende salya sümüktüm -tatlicadiarzu-

yok ya bayılcam ağlamaktan ben neden evlenceğim adam için böyle kötü düşünüyorum kii...(

kıskanclıgın sonu yok canım. eger orda baskasını begenir sonra seni sevmezse zaten seni hak etmemiş demektir. avatardaki resim ikinizin resmi galiba gayet hos kızsın. hiç kıskanmana gerek yok. bende senin gibi esim istanbula gittiğinde aynı seyleri düşünmüştüm. istanbulda özellikle istiklalde türkden cok yabancı var ve hepsi birbirinden güzel ben bile bakıyordum. sengözlerimebaksanab sıkma canını ve aglama. kendini yıprattıkca güzelliğin gider canımcım kaydirigubbakcemile2

trip yapamam am açok üzüldüm çok özlüorum ama o aramıyo beni..

Son düzenleyen: Moderatör:
selamlar arkadaşlar.bugün benim de ciddi anlamda moralim çok bozuk.3 gün dinlenme vermişlerdi,soğuk algınlığı diye.bugün bitmişti güya.telefon etti.ciğerleri iltihaplanmış sanırım ne olduğunu ben de tam olarak anlayamadım konuşamadık doğru dürüst.ve 5 gün daha dinlenme vermişler.ilaçlar iğneler falan.insanın elinin kolunun bağlı olması ne kadar zor ya.tam olarak neyi var,ne durumda hiç bilmiyorum.yaşam koşulları nasıl?of allahım ya nedir bu böyle.ne yapacağımı şaşırdım.dua ediyorum sadece ama dedim ya neyi olduğunu bilmemek çok zor.banyo sırasında belimizde havlu saatlerce bekliyoruz soğukta falan diyodu,allahım ya gerçekten çok moralim bozuk.sadece allahım sen şifa ver,başta eşim olmak üzere tüm askerlerimizi koru sağlık ver şifa ver diyorum.

aklı bende deilse zaten bizim ilişki bittiakannehir bilmiorum trip yapıp yapmama konusunda hala kararsızım:bbo: 8 ocakta yemin töreni var o zaman kadar tutayım diorum içimdeyerimseniben

gelince hepsinin hesabını sorarsın cnm kaydirigubbakcemile3
siz nişanlı mıydınız?

nbsasmaz
geçmiş olsun cnm
allah yardımcıları olsun :Saruboceq::gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…