Ksa dnem Askerlik...

onun yannda da olumlu konuş canım.bitsede gelseler biran önce ya...o kdr üzülüyomki.hasta olmuş boğazları arıyomuş 2 gndr yatıyom diyo kıyamam yaaa offf offfffffffffffffffff
ay hepsi hasta galiba bunların
aaa dövcem ama artık nerde benim oklavam bakiimmmklava:
opuyorumnanaktan
kızlarrr nişanlım tekirdağda çerkezköy ustabirliği olucak diyodum ama %5 lik bi kısım istanbulada gelebiliyomuş 13 ocakta yemin töreninden sonra belli olucakmış nolur dua edin istanbul olsuuuunn

aminn :Saruboceq:canım inşallah

kızlar ben çıkıyorum hava kararmadan gidip geleyim,çok öptüm..akşam burda olurum yine..

hadi canım görüşürüz öptümm çookk bende bi çıkayımda annemlerin yanına gideyim kızıyolar yüzünü göremiyoruz aynı evdeyiz ama diyekaydirigubbakcemile3

canım benim inşallahh....ama istanbulun şartları daha ağır canım bunu düşünerek dua et benim kuzenimde çerkezköyde yaptı ve çok rahat yaptı

Canım istanbula gelirse hadımköye gelicek
ve hadımköy eniştesinin uzmançavuşluk yaptığı yer.
ama herşeyin hayırlısı tabiki tek dileğim

Kıslar nefes filmini izlediniz mi? Tam olarak neden bahsediyor? Onerir misiniz?

şafak sayıyorken pek önermiyorum şahsen ben askere gitmeden önce izlemiştim tabiri caizse böğüre böğüre ağladım kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Canım ne anlatıyo,, catısma falan mı??

kuş uçmaz kervan geçmez bir dağda karakoldaki birlik
telefon sırası geldiğinde annesini arayan sevgilisini arıyan oluyo
ve birtane şerefsiz terörist var komutanın telefon hattına giriyo tehdit ediyo
bir gece askerin biri uyanıyo sevgilisini aramak istediğini söylüyo telefon bağlayan asker dayanamıo yasak olduğu halde izin veriyo telefon tam açılıyo aşkım diyo ve alnının ortasından vuruluyo karakola saldırıyolar.hepsi ölüyo gibi bi film

kesinlikle gitme çok karamsarlaşırsın daha çok bozulur psikolojin:gitme:

Aman Allahım,, iyi ki soyledin,, kesinlikle gitmicem aşkım gelmeden

çok isabetli bi karar olur zaten gösterimden kalktı sanırım dvd sini flnda bu psikolojiyi üstünden atmadan izleme yani eşin geldikten bi 6 ay sonra fln izle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…