Ksa dnem Askerlik...

hadi gözün aydın canım,senin adına çok sevindim...bide tamamen görüşseniz...vay be gelim kayınvalide ortaklığı ne güzel..

konusu bi gelsinde açılır tatlım bak görürsün ama seninde okulun bitmesi lazım...hayaller başlar tabi önce..

hadi gözün aydın canım,senin adına çok sevindim...bide tamamen görüşseniz...vay be gelim kayınvalide ortaklığı ne güzel..

Sagol canim benim, hepimiz tez zamanda hayirlisiyla kavusalim sag saglim insAllah.
Ya ben anladim telefonda sesi bi tuhafti. Normalde aradigimda cok neseli olur.
Dün aradigimda cok sakindi, cümlelerin arasindan yarim saniye geciyordukaydirigubbakcemile3
Bilmiyorum ben zannedip telasa sokmak istememisler.

canım yaa ben nası toplu cevaplıcam basıyom o tuşa ama olmuyo

Tatlim toplu mesaj icin Alinti Yap tusunun yanindaki NQ tusuna basacaksin.
Mesela 3 mesaja cevap yazacaksin diyelim.
1. mesaj icin NQ
2. mesaj icin NQ
ama 3. mesaja gelince Alinti yap tusuna tikladiginda, hepsini alinti yapmis oluyorsun.

anca girebildim ya cerencim yemin töreni varmış yarın şaşırdım yaaa bide bugün aradı mı

aramadı bugün balım...arayıp yarın evde ol falan deseydi iyi olurdu şimdi okula gideyimmi gtmeyimmi bilmiyom

Canim belki arayamamistir, yoksa arardi mutlaka. Yarin eger disari cikabiliyorsa törenden sonra mutlaka arayip bildirir kuzum. Ah kuzum gitmeyi ne kadar cok istersin biliyorum, uzakligin hasretini en iyi anlayanlardan biri benim.
Yarin insAllah arar gülüm.

inşallah canım benim...hadi beni boşver annelerinede gtme demiş.bi başına orda ya..annesi gitseydi bari

Olur mu hayatim o nasil laf, sizinkiler gelesiye listeden sorumluyum, safaklar düsüncede haber verin bebis

Tatlim konustuk evet, bir saat önce msndeydik.
O gün eve gelmis, 10 dakika kalmis cikmis. Annemler bi telasa kapildi diyor, annem ortaligi yaygaraya verdi diyorkaydirigubbakcemile3
Bi akrabalari var, adam müdür, gitmis ona askerlikten muaf oldum abi, is bulabilme imkanlarim nasil diye sormus. Oda canini sIktIgin seye bak dedi diyor. Icim rahatladi diyor.
Düsün artik o kadar kötüydüki, ailesine neden askerden geldigini anlatmadan sen tut disari firla müdür abisinin yanina. Deli benimki yakaydirigubbakcemile3
Dün iste kayinvalidemleri aramistim, acaba nisanlimdan haber varmi diye, soramamistimda belki gelmemistir onlarinda haberi yoktur diye demedim birsey. Meger kayinvalidemlerde benim bildigimi bilmiyorlarmis, nisanlim o saatte evde degilmis, gec gelmis eve, yaninda telefonda yok iyice merakta birakti milleti.
Bana diyorki gelin kaynana simdiden basladiniz birbirinize numara yapmaya, o sana birsey dememis sen onakaydirigubbakcemile3
Dedim suc senin, milleti ne merakta birakiyorsun. Eve bi gel, bana haber et geldim diye, otur ailenle bi dogru düzgün konus, niye döndügünü anlat ondan sonra cik disari.
ahahahha diye gülüyor deli bu ya:))

bak biz dedik işle alakalı olmaz diye..sende rahat bi nefes al artık kuzum
şükürler olsun ki bir gün daha bitti,artık geçmeye mi başladı ne...

1saat 40 dk geçti bile...

Tatlim toplu mesaj icin Alinti Yap tusunun yanindaki NQ tusuna basacaksin.
Mesela 3 mesaja cevap yazacaksin diyelim.
1. mesaj icin NQ
2. mesaj icin NQ
ama 3. mesaja gelince Alinti yap tusuna tikladiginda, hepsini alinti yapmis oluyorsun.

sende olmasan biz ne yapardık,sensiblecim ya kaç saattir avatarıma resim eklemeye çalıştım olmadı niye ki eror falan diyo..sen biliyosun bu işleri..yine başına dert olmaya başladım...

X