Ksa dnem Askerlik...

canim benim sizde yeri geliyor benimle ilgileniyorsunuz.. cok seviyorum ben sizi.
En yakin dostlarimdan daha yakin gibisiniz.

bende öyle düşünüyorum hiç tanımadığım insanlar en yakın dostlarımdan daha yakın..nasıl ilginç bi durum..iyiki burası var...

ay valla saat 5 e gelio kızlarım ben yavaştan kaçar iyi sabahlar ve iyi uykular hepinize kocamann öpüldünüzzopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:1hug:

Kizlar bu uyku düzenimizin bozulma sebebi yine bizleriz:)))
Bakiyorum asmin girmis aaaa gireyim bende, yada ceren yada sizlerden herhangi biri..
Sonra muhabbete dalip saati unutuyoruz, yani hepimiz birbirimizin uykusuzlugundan sorumluyuz.
Öbür dünyada sorarlarsa, niye az uyuyupta vücudunun dengesini bozdun diye, basta KK'yi sonra sizi sebep gösterecem ona göre

Son düzenleme:

doğru vallahi,aaa bu girmiş aa şu girmiş derken..en iyisi yasak getirelim birbirimize bide ben giremeyince aklım sizde kalıyo resmen bağımlı oldum...

aman battı balık yan gider..balık dedim aklıma deniz geldi..sonra bahriyeli yarim ...turkbayragi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…