Ksa dnem Askerlik...

ah canımm kimse kimsenin ne çektiğini bilmeeezz , ne hissettiğini bilmeeezz bak burda bu acıları ortak yaşadığımız için sana tavsiyelerde bulunabiliyoruz ama inan bizimkiler aradığı sürece bizde seni yeterince anlamayız bu bi gerçek.o yüüzdeeennn sen seni düşünceksin.Biraz sadistçe olcak ama erkeklerin çoğu hakedio aslında bukadarcık ızdırabı.bak 10 günde nasıl kıymete bindik gözlerinde bi yandan üzülüyorum ama bi yandan da diyorum bize boşu boşuna kızıp küstükleri zamanlara acısınlar zemuszemuskaydirigubbakcemile3

şu ana kadar o kadar çok üzdüki beni...yatağa yattığında hepsini düşünüyodur umarım...

sinir ediyo beni ya :mymeka:

ben mng den memnunum canım, aras berbattı yuriçi de fena değil ama en iyisi mng. bugünde kargo gönderdim hem arasa göre daha ucuz
nerdeyse bir koşu mng ye gidip kargomu alıcam :roflol:
sabahtır arıyorum :bbo:

aramadı balım:KK43: bekliyorum...
canım ben olaylardan uzak kaldım
arayamıyor mu?
yoksa aramıyor mu?
ilk günler sıkıntılı oluyor biraz
alışamamıştır

şu ana kadar o kadar çok üzdüki beni...yatağa yattığında hepsini düşünüyodur umarım...

emınım dusunuyorlardır =)) bu ayı atlatınca daha sık gorusmeye baslarsınız o zaman bıraz bahsederler neler yasadıklarını.. erkek arkadasım iskendrunda yapmıstı acemılı 35-40 derecenın altında su bulamıyorlarmıs musluktan ıcıncede hep rahatsız oluyorlarmıs falan o donemlerde bı sen annem gelıyordu aklıma ahh ah dıyordum dıyor :))

kaç ilk gün oldu...cumartesi gitmişti ilk perşembe aradı o zaman bişey demedim.dedimki ilk günlerdir arayamamıştır.sonra cumartesi aradı dediki yarın mutlka ararım ama aramadı pazarteside aramadı...bugün 3.gün bakalım inş arar dua ediyorum hep...iyiki varsınız kızlar...

emınım dusunuyorlardır =)) bu ayı atlatınca daha sık gorusmeye baslarsınız o zaman bıraz bahsederler neler yasadıklarını.. erkek arkadasım iskendrunda yapmıstı acemılı 35-40 derecenın altında su bulamıyorlarmıs musluktan ıcıncede hep rahatsız oluyorlarmıs falan o donemlerde bı sen annem gelıyordu aklıma ahh ah dıyordum dıyor :))

ilk zamanlar kantine girişleri yasak çeşmeden su içmek zorunda kalıyolarmış duymuştum onu ben

arzucum makyajı izliyorum süper yaa ben gözümün üstüne kalem çekmeyi bi öğrenemedim ya gözümü çıkarcaktım geçen gün:KK70:

ahanda bunlarla ilgilen bebekim sen de arayacak bi boşluk bulunca koyverme kendini bebekimmmmm

daha o kadar çok varki bebeim gelmesine...hiç aramadı cumartesiden beri ona ağladım bayılıvercektim dün gece ya o kadar fenaydım...şimdi aradımı diceksin şimdi de aramadı ama umut ediyom belki akşam arar diye

sakin ol şekerparem araaaaarrrr
git makyaj yap bakimm nasıl yapacan çiçek gözlüm

oof anam ooooffffffffmafoldumben

canım abimde iskenderunda bahriyeli olarak ağustos ayında yapmıştı çocuk beyaz gitti kapkara geldi vede 10 kilo vermişti =))) orası çok beter biyer
Allahın işini görüyomusun abimin durumunu anlatırken gülüyorum nişanlım bi ah dese dünyaları yakıyorumm kaydirigubbakcemile3 yazık wala acıdım bi an kendime kaydirigubbakcemile3

arzuuuu süper bu makyajlar yaaa bayıldımm resmen bayıldımm...biri yarımmış devamınıda buldum izledim...ya nasıl öğrendin?süper olmuş bigün yanına makyaj yaptrmaya gelebilirm ona göre:)

kaç ilk gün oldu...cumartesi gitmişti ilk perşembe aradı o zaman bişey demedim.dedimki ilk günlerdir arayamamıştır.sonra cumartesi aradı dediki yarın mutlka ararım ama aramadı pazarteside aramadı...bugün 3.gün bakalım inş arar dua ediyorum hep...iyiki varsınız kızlar...

canım ınan cok kalabalıkmıs.. bı arkadasımın erkek arkadası edırnede yapıyor acemılık dıyormus bazen 6 saat sıra beklıyorum dıye... benım erkek arkadasımda demıstı aynı seyi.. biz kadar onlarda özlüyordur mutlaka. tabı gorusememek zor gelıyor insana ama sonrası ınsallah rahat olur :KK66:

canım bişey sorucam bu çocuk nerde asker,sivildeyken gün içinde çok arıyormuydu belki yapısı gereği umursamazdır fazlaca.bide senin yaşını merak ettim:sinifsinif:

batmanda asker canım,kısa dönem...umursamaz değildir sivildeyken arardı hep konuşmasak bile en azından mesaj atardı...21 yaşındayım ben.

yaaa gerçekten bugünde arayamayabilir kendini buna alıştır bence çünkü her askeriyede denetleme var ayın 27 sinde bitiyo.bu süre zarfında çok sıkılar.ondan sonrada yemin töreni eğitimleri olucak yine sıkı olucaklar.usta birliğinde ilk bir haftadan sonra çok güzel olucak herşey buna emin olabilirsin.Benim görümcem askeriye memuru,eşi uzman çavuş,kayınpederim astsubayMIŞ rahmetli o yüzden ailesi hiç umursamıyo biliyolar neyin ne olduğunu banada anlatıyolar ama işte gönül ferman dinlemiyo.sende bil onlar orda çok iyiler yerimseniben

yaaa gerçekten bugünde arayamayabilir kendini buna alıştır bence çünkü her askeriyede denetleme var ayın 27 sinde bitiyo.bu süre zarfında çok sıkılar.ondan sonrada yemin töreni eğitimleri olucak yine sıkı olucaklar.usta birliğinde ilk bir haftadan sonra çok güzel olucak herşey buna emin olabilirsin.Benim görümcem askeriye memuru,eşi uzman çavuş,kayınpederim astsubayMIŞ rahmetli o yüzden ailesi hiç umursamıyo biliyolar neyin ne olduğunu banada anlatıyolar ama işte gönül ferman dinlemiyo.sende bil onlar orda çok iyiler yerimseniben

aramyı o kadar çok istiyorumki..ama cesaretim yok:S

X