Ksa dnem Askerlik...

iyidir canım çarşıda falan sorun yaşamaz rahat geçer yani...bak benim erkek arkadaşımın kuzeni siirtte çocuğu 3 hafta çarşıya çıkarmamışlar oralar karışık diye...izmirde manisada olmaz böyle şeyler.

Pek rhat diil tatlım çarşı izni yok kısa dönem olduu için artı eğiitimleri de yoğun

Canim insAllah ya, babamda rahat eder dedi ya bakalim, insAllah öyle olur.
Iyi canim ya eger kayinpederin yaninda bulunacaksa bu süper, moral olur hicteyse, sende göndereceklerini onunla gönderirsin. Hatta termal iclikler vardi bilmiyorum sen burdamiydin kizlarla konusurken? Böyle kayakcilarin icten giydigi birsey, ince vücudu saran fakat cok sicak tutan birsey hic üsütmüyor, onlardan almanida tavsiye ederim canim, termal iclik adi.

Sor bakim canim, insAllah seninkinide subeye alirlar:-) belli mi olur, olur mu olur:-))

valla hemşo bnmki erzurumun en disiplinli yerine düşmüş kaydirigubbakcemile3
olsun canı sağolsun da zorluk çeksin a.s
biliyrm cnm termal içlikleri çorapları alıcam onlardan
k.peder 2 gün evci çıkaracakmış yemin töreninde cnm

evet canım hmm askeriyeyi biliosun o zaman hiç kötü şeyler geldimi canım kulağına askeriyeyle ilgili

canım geçen yıl sanırım bi arkadaşımda orda yapmıştı herhangi olumsuz bişi duymadım bi doğu kışlası varmış bide batı sallamıyosam kaydirigubbakcemile ama bi ilçesi var kırkağaçta eğitimlerin çok zorlu olduğu sölenir hep...

aradı yavrum...bi 5 dk konuştuk 1 saat önce falan..bugün bile eğitim yapmışlar 3 bin km koşmuşlar yine sesi bitkindi baya ama dayı oldu dün gece sewinçliyiz :ecrin_bebek: opuyorumnanaktan

cnm bizimki istirahatliydi hafta sonu
nasıl bgn eğitim vermişler yazık ya zorlanıyolarda
gazinodayız çay içiyoruz dedi o neyse artık :)

X