Ksa dnem Askerlik...

kızlar bende geldim...geç olsada aklım hep burdaydı...şafak 149 muş nışanlım öyle dedi opuyorumnanaktan

yakın olsak yapardım:KK70: hemde laflardık:)

walla ne iyi olurdu yanına çay yapardık bi güzel...yakın çevremde asker yolu bekleyen hiç arkadaşım yok:KK43:bi sizler varsınız bi kaç gün modem yüzünden giremedim arızalıydı kendimi çok kötü hissettim burda yazılanları okumak bile rahatlatıyo beni kaydirigubbakcemile5

kızlar asker yolu beklemeyen anlamıyo,sadece sen mi bekliyosun asker yolu deyip geçiştiriyo:umursamaz:

evet dışarda kımle konussak asker bekledıgımden bahsedılınce acayıp bı gulumseme yuzlerde, akraba, tanıdık vs...
yanı can sıkıcı degıl belkı ama anlayamıyorlar ıste, konuya karsı ne kadar uzak olduklarını anlayabılıyorum o gulumsemelerden..
halbukı yasananlar ne kadar gercek ve zorlayıcı... ama yasayan bılır denır ya oyle... bende gulumsuyorum onlara karsı...
hey gıdı hey,, aynı tadı tadan bılıyor sadece, burda hepımızın oldugu gıbı.... :KK43: ercekten burada cok sıkıntılarımı attım ben ıyıkı varız :)

ayrıca askerlık ıllakı evlenmeden once yapılmalı denıyor ya bunu dusundum bugun bende
belkı evlenmeden once yapmıs olsaydı askerlıgını, bu surecten gecmeyecek zorlukları yasadıgımız gıbı bıze ogrettıklerınıde ogrenemeycektık.
belkı bazı seylerın farkına varamayacaktık, monoton devam edecektık, kıymet bılmeyecektık hıcbırseyın...
bızden bırseyler gotursede kattıkları cok fazla bence, aldıgımız dersler var. bu yuzden kosullandırmalara ınanmıyorum ben.
herseyın ne zaman ya da ne şekilde hayırlı olacagını bılemıyoruz.

ŞaFaK 27 (Gaziantep)
27 gün değil 27 yıl beklerim seni be aşkım
ömrüm tükenip saçlarıma ak düşsede sabırla,ümitle beklerim
sen yeterkii yanımda olmakk isteee
SENİ SEVİYORUM alnımın yazısı :asigim:

X