Ksa dnem Askerlik...

evettt dün aşkıma sölüorum telde ne giysem napsam acaba ooff çok heyecanlanıorum die
odaa aa aşkım şimdimi düşünüosun geç kalmışsın dedi akannehir kaydirigubbakcemile3

ayyy negüzel kavuşma heyecnları bende 31 aralıkta yemin töreninne gitcem yeni yıla beraber gircez çok heyecanlıyım opuyorumnanaktan

merabalar..bende yeniyim buralarda. Ve bende sizin gibi asker beklemekteyim aralik'tan beri!
Benim sevdigimde iskenderun'da denizci yerimseniben
Bende biraz kirginim sevdigime, iki gun once konustugumuzda, 'beni ozledinmi' diye sordugumda
sagolsun soyle bir cevap verdi 'dusunmeye hic vaktim olmuyor, kafami koyar koymaz uyuyorum' dedi..
Oralarda arkadas edindinmi aksamlariniz nasil geciyor diye sordugumda ise 'buraya geldigim birkac
arkadas vardi ya, birkac kafa dengi arakadas daha bulduk, beraberiz hep. Muhabbet, girgir vakit geciyor' dedi bide :çok üzgünüm:
Benmi cok alinganlik yapiyorum anlamadim gitti? senağlama

:kedi: :kedi:
amanınn aşkolasınn görmedim gerçekten ne oldu canım
sennde mutlu haberlerini duyalıımm Şeniz

saka tatlim saka daha da mutlu ol emi :asigim:

bugun yarim saat konustum ay bi romantik bi icli oldu ki benim sevgilim kizlar cok mutluyum her zaman boyle tatli olsa keske sesi de cok cok guzel geliyordu uzn uzadiya geyik yaptik epey gulduk :asigim::asigim:

evettt dün aşkıma sölüorum telde ne giysem napsam acaba ooff çok heyecanlanıorum die
odaa aa aşkım şimdimi düşünüosun geç kalmışsın dedi akannehir kaydirigubbakcemile3

ben doğumdan sonra kalan kilomlarımla uğraşıyorum.. iki ayda 4 kilo verdim son olarak
zavvalım ben doğum yaptıktan bir hafta sonra gittği için beni hala öyle sanıyo...
ben bikaç yeni ciciler aldım kilomu verdim saçımı da boyattım..pek bişey kaldı sayılmaz sadece gelmesine 10 gün kala bi dip boya yaptırırım bi cila atırırım saçıma o kadar...
ay az kalmış yaaa...zemuszemusopuyorumnanaktan
gerçi bu son günleri nasıl geçtiğini anlamadım misfirlerden ya neyse:bbo:

evet yusum sende benimki gibi sarı yaptır senınde tenın açık, sanada yakısırzemuszemus
kızlar watsons varsa oldugunuz şehirde acayip indirim var 3 al 2 öde den temizleyici tonik fln aldım yılbası kampanyası var benden söylemesihihoyyyt

karar verdim şapşahane olmak istiyorum :roflol: :roflol:
BU nasıl bişeyse artık =)))

bugun yarim saat konustum ay bi romantik bi icli oldu ki benim sevgilim kizlar cok mutluyum her zaman boyle tatli olsa keske sesi de cok cok guzel geliyordu uzn uzadiya geyik yaptik epey gulduk :asigim::asigim:

ayy ne guzell herkes mutlu :kedi:

merabalar..bende yeniyim buralarda. Ve bende sizin gibi asker beklemekteyim aralik'tan beri!
Bende biraz kirginim sevdigime, iki gun once konustugumuzda, 'beni ozledinmi' diye sordugumda
sagolsun soyle bir cevap verdi 'dusunmeye hic vaktim olmuyor, kafami koyar koymaz uyuyorum' dedi..
Oralarda arkadas edindinmi aksamlariniz nasil geciyor diye sordugumda ise 'buraya geldigim birkac
arkadas vardi ya, birkac kafa dengi arakadas daha bulduk, beraberiz hep. Muhabbet, girgir vakit geciyor' dedi bide :çok üzgünüm:
bir iskenderunda denizci daha =)) Hoşgeldin.
Nişanlım da acemiliğini orda yaptı.

Seninki ya sıkıntısını belli etmemeye çalışıyor ya da seni sinir etmeye çalışıyor. yerinde olsam ben de çok sinirlenirdim bu sözlere

hoşgeldin aramızaa Allah kavuştursun canım
takma böle şeleri bencde emin ol oda orda durmaktan çok keyif almıyor
bana söledikleri şaka gibi geldi ama :uhm:

ayyh ne güssel yaaa :dance: :dance:
inşallah bu aşkınız romantikliğiniz daim olsun :Saruboceq:
en kötü gününüz böyle olsuunn zemuszemus (ama yanyanaa kaydirigubbakcemile3)

Son düzenleme:

yaa bendemi boyatsam aşkım gelmeden
deişik bi renge hep kahvrengi çünküü :uhm:
send eboyat tatlım
ben ilk kez boyatcam oyyş çok heyecanlüyüm:sinifsinif:

ayy şimdi bakımlar boyalar kilo vermeler ....
heyecan bastı birdenzemuszemus
ben bikaç gündür havalarda ucuyorum aman nazar degmesinde gelmeye yakın bi kavga patlatırız otururum totomun üzerine sonrakaydirigubbakcemile3

karar verdim şapşahane olmak istiyorum :roflol: :roflol:
BU nasıl bişeyse artık =)))

şapşahane yapalım seni hadi yapalım yapalımalkisalkisalkis makyaj malzemeside almak lazım para bitti öfff
sen kilo aldınmı bakem önce onu söyle:mymeka:

Sagolun kizlar, hosbuldum :1hug:
Sizin safaga az kalmis, cok sevindim sizin icin. Bu arada extreme Allah
aranizdaki sevgiyi arttirsin insallah. Cok duygulandim inan..
Rabbim herkesin sevdigini sahibine bagislasin insallah a.s. oralarda bizim kiymetimiz daha da artsin gonullerinde dilerim :Saruboceq:
Bende anlamadim Yusum..ne dusunecegimi sasirdim.. O konusmadan sonrada gorusmedik, yoksa bende ne yapacagimi biliyorum.
Sevgi sozcukleri olmayan gayet soguk bir konusma olurdu herhalde benimkisi, kirginim ya..
Keske saka olsaydi extreme ama hicte saka gibi degildi..

send eboyat tatlım

ben bikaç gündür havalarda ucuyorum aman nazar degmesinde gelmeye yakın bi kavga patlatırız otururum totomun üzerine sonrakaydirigubbakcemile3

şapşahane yapalım seni hadi yapalım yapalımalkisalkisalkis makyaj malzemeside almak lazım para bitti öfff

ooff benimde kilo almam lassımm :çok üzgünüm:
sipraktin kullanıyorum bi kaç gündür bakalım fisfisfis
oda uyku yapıor yahuu :bbo:

ya cnm benimde erkek arkadaşim iskenderunda ama bir kere pazar bir de dun aradı niye bu kadar az arıyor:KK43: cok uzuluyorum.allahtan iki hafta sonra dağitim var hiç hoşlanmadım şu iskenderun ve kalabalığından.

bu arada ziyaretine gitsem haftasonu goruşebilir miyim acemilikte aynı soyad şartı gibi şartları oluyor mu ya da acemilik bitsin gibi? 20.bolukte yaa ne kadar kalabalık orası

Sagolun kizlar, hosbuldum :1hug:
Sizin safaga az kalmis, cok sevindim sizin icin. Bu arada extreme Allah
aranizdaki sevgiyi arttirsin insallah. Cok duygulandim inan..
Rabbim herkesin sevdigini sahibine bagislasin insallah a.s. oralarda bizim kiymetimiz daha da artsin gonullerinde dilerim :Saruboceq:
Bende anlamadim Yusum..ne dusunecegimi sasirdim.. O konusmadan sonrada gorusmedik, yoksa bende ne yapacagimi biliyorum.
Sevgi sozcukleri olmayan gayet soguk bir konusma olurdu herhalde benimkisi, kirginim ya..
Keske saka olsaydi extreme ama hicte saka gibi degildi..

saol canım yaa hepimizn inşallahh :Saruboceq:
şaka deilsede seni kırmak için dememiştir
belkim rahatım iyiyim demek için demiştir
hem bisde söledikleri her güsel sözü unutup hemen kırıldıklarımızı
hatırlıyor ve anlatıyoruz ayıp ama akannehir
güssel sözlerinizi hatırlaa aşkınızı
o şimdi asker boşuna dememişlerr demi
bak daha demin anlattım biz sabırlı fedakar olmak sorundayıs
onlardan kaç adım önde yaşıyoruz
herşeyde özgürüz herşeydee
o yüsden beklices gelmelerini üzülmices dediklerine biliorum elde deil
en asından üsülmemeye çalışçaz
geldiklerinde hesapları sorulcaakk :jeyyar:

send eboyat tatlım

eveeeeeeet aldım tatlım ben pek farketmesem de gittiğimde benimki farketti hemen :kedi:
Boy 1.60 kilomda 46-47-48 arasında gidip geliyor. O gelince de 2kilo alırsam yeter fazlasını istemiyorum zaten =)))
ama benim 1ay içinde sigarayı bırakmam gerek yoksa beni kıtır kıtır keseceğini söylüyor. yarından itibaren içmemeye çalışacağım. aslında mecburum bırakmaya yoksa bu melek adam gider yerine bir şeytan gelir biliyorum =(((

X